New Radicals - You Get What You GiveHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:5 354

You Get What You Give (1998) je prvním a jediným mezinárodně známým singlem americké skupiny New Radicals. Jejich působení trvalo velmi krátce. Po albu Maybe You’ve Been Brainwashed Too už žádné jiné nevydali. Klip k You Get What You Give se natáčel v newyorském obchodním domě Staten Island Mall, kde má obchodní dům představovat metaforu konzumní společnosti. Poslední sloka byla pokus, zda budou mít v médiích větší ohlas zmiňovaná politická témata, nebo kritika jmenovaných celebrit. Jak to dopadlo, asi tušíte.

Přepis titulků

1, 2, 1, 2, 3! Proberte se. Máme nemoc snílků. Ve čtrnácti tě máme na kolenou. Tak zdvořilý, pořád o něco prosíš. "Kamarádi", co na tebe kašlou, když jsi na dně. Každou noc ti rozmlátíme Mercedes-Benz. Nejdřív zdrháme a pak smíchy brečíme. Ale když padá noc, nemůžeš najít světlo.

Cítíš, jak tvé sny umírají. Drž se pevně. Máš tu hudbu v sobě. Nepouštěj se. Máš tu hudbu v sobě. Zbývá poslední tanec a tenhle svět se z toho dostane. Nevzdávej se. Máš důvod žít. Nesmíš zapomenout.

Dostaneme jen to, co sami dáme. Jdu domů, kotě. Jsi nejlepší. Tak na co čekáš? Ve čtyři ráno běháme kolem obchoďáků. Jsme švorc, ale máme styl. Zkažení bohatí. Bůh přilétá na váš soud. Ale když padá noc, nemůžeš najít přítele. Cítíš, jak se tvůj strom láme.

Právě tehdy. Máš tu hudbu v sobě. Nepouštěj se. Máš tu hudbu v sobě. Zbývá poslední tanec a tenhle svět se z toho dostane. Nevzdávej se. Máš důvod žít. Nesmíš zapomenout. Dostaneme jen to, co sami dáme. Celej tenhle svět se může zhroutit. Ale ty budeš v pohodě.

Poslouchej své srdce. Jsi v nebezpečí. Kryju ti záda. Tak řekni, že jsi moje. Máš tu hudbu v sobě. Nepouštěj se. Máš tu hudbu v sobě. Zbývá poslední tanec a tenhle svět se z toho dostane. Nevzdávej se. Máš důvod žít. Nesmíš zapomenout. Dostaneme jen to, co sami dáme. Nepouštěj se.

Cítím tu hudbu v tobě. Nepouštěj se. Leť... ...vysoko. Co je opravdové, nemůže zemřít. Dostaneš jen to, co sám dáš. Zdravotní pojištění je lež. Vládu si kupují bohatí. Falešné zprávy o napadení počítače.

Klonují, zatímco se znásobují. Módní záběry s Beckem a Hansonem, Courtney Love a Marilyn Mansonem. Utíkejte do svých sídel, vy napodobeniny. Ukažte se a nakopeme vám prdel. Nepouštěj se. Zbývá poslední tanec. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak řekl klasik:
https://www.youtube.com/watch?v=vPgeE4sAlMc

50

Odpovědět

Bylo mi 10 let a miloval sem ji... prt sem jí rozuměl.. s filmem Surf's Up jsem ji znovu objevil a dávno vím o čem je.. a pořád ji miluju :)

110

Odpovědět

Písnička z roku 98... v té době jsem byl teenager a dneska spíš ten krava'ták. Ne nadarmo se říká co jsme my budete i Vy (tedy k mladým).

51

Odpovědět

Vždycky jsem si myslel, že U2 mají jedinou dobrou písničku... tak teď už vím, že nemají žádnou.

458

Odpovědět

Aha ty určuješ jestli U2 má dobrou písničku! :)

49

Odpovědět

+sleglikA kdo jinej by měl?

171

Odpovědět

Skvělej song, díky za překlad. :)

72

Odpovědět

A co teprve od nich taková Mother We Just Can't Get Enough! :-)

40

Odpovědět

typická Soundtrackovka :)

80