Oasis - The Importance of Being Idle

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:3 902

O britských Oasis jsme vám již v rámci Hudebních klenotů 20. století něco řekli a představili jsme vám jejich nesmrtelný hit Wonderwall, dnes vás však seznámím s písní, která zase tak provařená není, avšak úspěch sklidila slušný. The Importance of Being Idle vyšla v roce 2005 na albu Don't Believe the Truth a později i jako singl.

Přepis titulků

Už podruhé jsem zaprodal svou duši, protože šéf mi v práci nic nedá. Na kolenou jsem prosil domácího, aby mi dal čas, řekl jen: "Synku, účty čekají..." Tuhle v noci mi zavolal můj nejlepší přítel a povídá: "Člověče, ty ses snad zbláznil!" Moje přítelkyně mi řekla, abych začal něco dělat, se slovy: "Pane jo, ty jsi ale lenoch."

Ale mě to netrápí. Dokud si pod zářícími hvězdami mám kam lehnout. Nějak to zvládnu, když mi dáte chvíli čas, každý člověk má svůj limit. Nedokážu žít, když v tom není srdce. Netrápí mě to. Dokud si pod zářícími hvězdami mám kam lehnout. Nějak to zvládnu, když mi dáte chvíli čas, každý člověk má svůj limit.

Nedokážu žít, když v tom není srdce. Během léta jsem ztratil svou víru, protože nepřestávalo a nepřestávalo pršet. Obloha je celý den černá jako noc, ale já si nestěžuji. Prosil jsem doktora, aby mi napsal znova neschopenku. Řekl: "Synku, slůvka na mě neplatí."

Není místo, kde bych mohl zabíjet čas. Asi jsem prostě jen líný. Ale mě to netrápí. Dokud si pod zářícími hvězdami mám kam lehnout. Nějak to zvládnu, když mi dáte chvíli čas, každý člověk má svůj limit. Nedokážu žít, když v tom není srdce. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to pecka :)

210

Odpovědět

Jů, jsem nevěděl, že o mně někdo složil písničku :-D

200

Odpovědět


Odpovědět

joooo Oasis (Noel Gallagher) je moje srdcovka.. :)

180

Odpovědět

Parádní výběr a nezbývá, než souhlasit s Pafkou...

180

Odpovědět

Miluju Oasis, ale jedinná věc, která mě štve je, že pro všechny Oasis=Wonderwall ... Maji tucty lepších pisniček a tohle je jedna z nich :) Děkuji vám

190

Odpovědět

sardinek: Tohle nebylo v rámci Klenotů. ;)

180

Odpovědět

Aaaaaaaanoooo

180

Odpovědět

Jé a teď koukám, že tam hraje Gavin z The Boat That Rocked :D

180

Odpovědět

Jen tak dál ;) určitě se nebudu zlobit za překlady ještě více kapel tohohle stylu :D

190

Odpovědět

Udělals mi velkou radost! V 1:57 Zak Starkey!

180

Odpovědět

Ježiš, ta mi mluví z duše.......a netrápí mě to :D

180

Odpovědět

Oasis jsou super ale pokud chcete opakovat kapely tak by bylo opakovat kapely jako Beatles ,Doors ,Rolling Stones ,Led Zeppelin ,Iron Maiden atd.

189

Odpovědět

Poslední dobou mi děláte velkou radost, děti moje. :)

180

Odpovědět

Dokonalá písen :) No prostě čistá desítka :D

190

Další