ObřízkaThe Jews Are Coming

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:8 279

K Abrahámovi promluvil Bůh a sdělil mu, co musí udělat svým synům. Ovšem těm se toto rozhodnutí samozřejmě příliš nelíbí. A porozuměl Abrahám vůbec Bohu dobře?

Poznámka: V hebrejštině mají slova oliva a penis velmi podobnou výslovnost.

Přepis titulků

- Připraven? - Ano, dělej, jsem připraven. - Ať ti to jablko nespadne. - Izmaeli, tahle hra se mi nelíbí. Neboj, Izáku, je to jen prak. Ne, neboj se. Určitě s tím budou souhlasit. Izáku, Izmaeli, pojďte sem. Bůh s námi chce uzavřít dohodu. - Ano! - Ano! Jsi si jistý, že řekl přesně tohle, otče?

Otče, nemůžeme mít jen speciální pozdrav? Třeba takhle? Ne, ne, ne. Měli byste být rádi. Bude to poznávací znamení našeho lidu. Nemůžeme mít jiné znamení? Třeba náušnici? Ano, náušnice je skvělý nápad. Ale v levém uchu, v pravém to znamená něco jiného. Co? Já jim to řeknu. Bůh mi řekl, že pokud to uděláme, pomůže zaplnit zemi našimi potomky.

Opravdu v tom slibu nevidíš ten rozpor? Co to děláte? Chcete vyvolat hněv boží? Ne, pokud ho tedy tohle uklidní... Nechci ho vidět rozzuřeného. Pojďte za mnou. Kde je nějaký kámen? Polož ho sem. - Hned teď? - Jistě, že teď. Proč čekat? Tak, napočítám do tří. Jedna, dva... Cože?

Aha, říká, že myslel olivy. Máš nařezat olivy a udělat z nich salát s citrónem. Přesně tak. Také jsem slyšel olivy. Řekl to dvakrát. Moment. Olivy? Žádné olivy, tvého pinďoura. Polož ho sem. Napočítám do tří. Jedna... - Otče, co máme dělat s tím zbytkem? - Co já vím. Položte si ho na hlavu.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Error loading YouTube: Video could not be played

00

Odpovědět

Mám mnoho odkazů na smrt a zmrzačení malých chlapců po obřízce... Není chyba v Matrixu? Kdy se lidi konečně vzpamatují a přestanou mrzačit malé děti? Myslím, že je to hlavní důkaz, že tato víra je blbost....

00

Odpovědět

Obrizka mela vlastne opodstatneni a ne jen chory vymysl. At uz kvuli hygiene nebo lepsimu sexualnimu poteseni zen.

12

Odpovědět

Hygienické důvody jsou v našich podmínkách irelevatní. K lepšímu sexuálnímu uspokojování jakých žen? Těch, kteří s obřezanými muži trpí bolestmi při pohlavním styku:

https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/ucinky-obrizky-na-zenskou-sexualitu-jak-muze-muzska-obrizka-ovlivnit-vas-milostny-zivot/

01

Odpovědět

už mi je jasný význam jarmulky :D

142

Odpovědět

A přesně takhle to bylo. Je to prostě fakt, protože tomu věřim. Dokažte že ne, nebo držte huby.

117

Odpovědět

Obřízka prý vznikla tak, že se Abrahám styděl za homosexuální styk s mladým otrokem. Může mi to někdo objasnit?

15

Odpovědět

Mohu ti to objasnit. Zadny dobovy zdroj nic podobneho neuvadi a ani jediny mytus z tech dob.
Navic vazne si myslis ze vzor bohabojneho muze by mel sex s otrokem stejneho pohlavi?

00

Odpovědět

+MikeNepochopil jsi sarkasmus?

Četl jsem to v nějaké diskusi „národoveckého mozkového trustu vysoké školy života“. Byl jsem zvědavý, jestli tu na to nějaký dement zareaguje a bude to obhajovat. Naštěstí sem chodí samí rozumní lidé. ;-)

10

Odpovědět

Ten kudrnac hral v Zohanovy (Zohanuv kamos v USA) majitele obchodu s elektronikou. Ja si rikal ze ho od nekud znam.

51