Overwatch 2

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 690

Sérii nadupaných cinematic trailerů společnosti Blizzard k příležitosti aktuálně probíhajícího Blizzconu dnes zakončíme posledním videem, zaměřeným na online střílečku Overwatch 2.

Poznámka:
Ryujin no ken wo kurae! – Genjiho ikonický bojový pokřik v originálním znění, volně se dá přeložit jako "Okus mou dračí čepel!"

Přepis titulků

Blizzard Entertainment uvádí Winstone? Co tě trápí, Mei? Máme na tuhle misi dost lidí? Dokud budeme držet při sobě, vše bude v pořádku. Jestli se chceš ukázat, teď je vhodný čas. Pozor, hovoří váš kapitán. Blížíme se k Paříži.

Jsme na řadě. Můžete si zapnout své elektronické přístroje. Počasí je převážně oblačné, se stoprocentní šancí na invazi Null sektoru. Winstone, vyčisti nám místo přistání. Jdeme hned za tebou. To bych vám radil. - Proč Null sektor útočí zrovna teď?

- To nevím, Mei. Ale lidé tam dole potřebují pomoc. A právě teď jsme to jediné, co mají. Bonjour, strážníku. Přišli jsme vám pomoci. To byla opice? - Dobrá práce, Mei! - Díky. Hlídej si záda. - Dostaň civilisty do lodi. - Máš to mít. Co to bylo?

Kryjte se! Winstone! Mei, zůstaň při vědomí. Winstone! Mei! Potřebuje pomoc. Tady nemůžeme zůstat. Tracer, všechny odsud dostaň. Já je zdržím.

Ale říkal jsi, že musíme držet při sobě. Neboj se, budu hned za vámi. To bych ti radila. Genji! Ano! Dorazila kavalérie. - Zdravím, Winstone. - Echo! Dostaneme tě zpět do boje. Propojit štíty!

Jak tu věc zastavíme? Mei, tvůj batoh. To může zabrat. - Tracer, pulzní bombu. - Tady máš. Začíná tu být horko! Připraveno. Tak běž! Mám to.

Ryujin no ken wo kurae! Vítězství je naše, přátelé! - Ahoj, Leno. - Brigitte? Bože můj, vyrostla jsi. - Mimochodem, tohle je Mei. - Ahoj, všichni. Led tě poznávám! - Je skvělé mít tě v týmu. - Díky. Monsieur? Znamená to, že Overwatch je zpět? Ano.

Ano, to jsme! Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro me zustane srdcovka spise TF2 nez Overwatch :)
Overwatch vs. TF2: Episode 2 [SFM]

01

Odpovědět

Kdo hraje hru, tak toto video prožívá na úplně jiný úrovni... Za mě super

33

Odpovědět

Jj přesně tak :D
Winston, Tracer, Mei... mno ty mají furt videa. Genji už měl taky, Reinhardt tak- TY VOLE TO JE BRIGITTA,YES!! :D

20

Odpovědět

Pekné video.

31

Odpovědět

Jooo Blizzard trailery a videa vždy uměl!

30

Odpovědět

VereDog

11

Odpovědět

F**k Blizzard, Free Hong Kong!

2911