Rob Zombie - Dragula

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:276
Počet zobrazení:6 389

Rob Zombie (vlastním jménem Robert Cummings) je americký hardrockový hudebník, režisér a spisovatel, který proslul svými lehce morbidními texty písní a především svým zjevem, se kterým ve svých klipech většinou vystupuje. Remix této skladby Dragula se dokonce dostal do filmu Matrix a můžete ho nalézt na soundtracku k filmu. Další jeho skladba se objevila ve filmu Mission: Impossible 2 a ve hře FlatOut 2. Za svou režisérskou kariéru natočil filmy jako například Halloween, Halloween 2 a Dům tisíce mrtvol.

Přepis titulků

Pověry, zkáza a žárlivost. Jsem ten mrtvý vyhlazující syn. Kloužu mezi stromy, umlčuji vánek. Jsem mrtvým nebem, sleduju, jak andělé pláčou. Sleduji, jak se pomalu mění, dobývají červa! Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu. Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu.

Jsem mrtvá kaluž šířící se od hlupáka. Slabý a potřebný, není poblíž, když krvácíš. Jsem mrtvá krysa hodující na kočce. Kožich je tak hebký, umíráš za předení. Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu. Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu.

Udělej to, zlato! Udělej to, zlato! Udělej to, zlato! Udělej to, zlato! Shoř jako zvíře! Jsem mrtvý život, zavrtávám se do kůže, křupající klouby, jednadvacet v blackjacku. Jsem mrtvý pes, ječíš, že jsem pekelný pes. Ďábel na tvých zádech, já zemřít nemůžu.

Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu. Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu. Udělej to, zlato! Udělej to, zlato! Udělej to, zlato! Udělej to, zlato! Shoř jako zvíře! Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu.

Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu. Prokopávám se stokami, propaluji se čarodějnicemi, plácám po zádech svého Drágulu. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V Matrixu je myslím zremixovaná verze "Rob Zombie - Dragula (Hot Rod Herman Remix)"
https://www.youtube.com/watch?v=iFQ9-JEOQVo

00

Odpovědět

Remix tohoto songu byl tuším hlavní peckou v Grand Turismu na Playstationu. Bože jak já tu hru miloval.

00

Odpovědět

Myslím, že z jeho filmů si zasloužil být uvedený spíše snímek Vyvrženci pekla, který je stejně úchylný jako tento klip .-) Stojí za shlédnutí.

50

Odpovědět

Super, právě jsem dořešil, jaký album si pustit dál!

Jdu po zádech poplácat svého Dragulu :)

30

Odpovědět

tak tohle sem tu opravdu necekal ....srdcovka zahralo u srdce
musim, ale uznat, ze ten preklad tady neni nejpodstatnejsi :)

111

Odpovědět

Zlatý sled storm na PS2 demo:) tam to hrálo furt:) super vzpomínky a super písnička

30

Odpovědět

Sled Storm byla na ps1ce, a nahrál jsem se toho dema několik hodin :D

00

Odpovědět

parádní hit a z vlastních zkušeností můžu říct, že živě je ještě lepší....Rob je výbornej hudebník

61

Odpovědět

Páni, dostal jsem z toho takovou chuť na flatouty až to není možné, krásné vzpomínky.

100

Odpovědět

Chválím všechna videa, co sem dáváte. Ale prosím, nekažte si to překládáním nic neříkajících songů a neztrácejte na tom čas. A prosím, nepiště nic o hudbě:)

464

Odpovědět

Rob Zombie toho má s hardrockem hodně společného no :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

318

Odpovědět

Thorin Pavéza na drogách? :D

923

Odpovědět

Tohle byla vždycky ta nejoblíbenější z celýho Soundtracku ,škoda že ve filmu byla jen chvilku . Po 15 letech zjišťuju že nevím o čem to je, celou dobu jsem si myslel že zpívá jak je Rob Drákula a nejaký ty drsný keci kolem a ve skutečnosti je co ?? smrt ?

51

Odpovědět

Nic, nemá to žádný smysl

69

Odpovědět

A nezapomeňte na The haunted world of el superbeasto.

http://www.csfd.cz/film/227071-haunted-world-of-el-superbeasto-the/

100

Odpovědět

Houby Matrix... Tohle je soundtrack z filmu Ruka zabiják :-D

80

Odpovědět

Vidíš, to jsem ani nevěděl, ale máš pravdu. Ta skladba se tam objevila. :D Ale stejně tak v Matrixu: https://www.youtube.com/watch?v=fwgNscjpHn4

70

Odpovědět

písnička z mýho prvně zpirátěnýho CD ze soundtracku k Matrixu =)

50

Odpovědět

+AlennMůj první soundtrack je z filmu Spawn a poslouchám to dovčilku. Ovšem na rozdíl od tebe, dostal jsem originál tuším kdysi ke Score. https://www.youtube.com/watch?v=BvQRRuckqM8&index=1&list=PL6445654F2DD12181

00