Soundgarden - Black Hole SunHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:6 462

Kapela Soundgarden vznikla v roce 1984 v Seattlu. Jsou jedněmi z hlavních představitelů hudebního stylu grunge a první grunge skupinou, která vydala desku pod velkou nahrávací společností (A&M Records). Jejich nejúspěšnějším albem je Superunknown z roku 1994. Právě z tohoto alba je i dnešní hudební klenot Black Hole Sun, kterou napsal kytarista a zakládající člen kapely Chris Cornell. Prý mu to trvalo jen 15 minut. V textu nehledejte žádnou hlubokou myšlenku, Cornellovi šlo prý hlavně o hru se slovy.

Přepis titulků

V mých očích indisponovaný. V přestrojení, které nikdo neodhalí, se skrývá tvář, leží tam had. Slunce v mé nemilosti. Vroucí horko, letní puch. Pod černotou vypadá nebe mrtvě.

Zavolej moje jméno přes smetanu a já tě uslyším křičet. Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Nesmyješ ten déšť? Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Nevyjdeš? Koktavý, prochladlý a promoklý, ukradni teplý vítr, unavený příteli.

Čestným mužům odzvonilo. Zato hadi se někdy vyhřívají až moc dlouho. V mých botách chodím ve snu. Modlím se, aby mi zůstalo mládí. Nebe zahnalo peklo pryč. Nikdo už nezpívá tak jako ty.

Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Nesmyješ ten déšť? Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Nesmyješ ten déšť? Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Copak nevyjdeš?

Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry. Svěsím hlavu, utopím svůj strach, dokud všichni prostě nezmizíte. Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Nesmyješ ten déšť? Slunce z černé díry, copak nevyjdeš?

Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Nesmyješ ten déšť? Slunce z černé díry, copak nevyjdeš? Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš?

Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš? Slunce z černé díry. Copak nevyjdeš? Copak nevyjdeš? Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klasika, mám rád všechny alba. Nejvíc asi Badmotorfinger :)

10

Odpovědět

Kdyby chyběl nápad na něco s "výraznějším" textem - super je Alannah Myles - Black Velvet - text ze života Elvise Presleyho ;)

20

Odpovědět

Bolo by super keby ste v budúcnosti spravili preklad aj pre tieto hudobné klenoty 90.-tych rokov:

Beck - Loser
https://www.youtube.com/watch?v=YgSPaXgAdzE

Pearl Jam - Jeremy
https://www.youtube.com/watch?v=MS91knuzoOA

71

Odpovědět

ja som si Chrisa Cornella oblubil cez Audioslave... paci sa mi jeho hlas :)

50

Odpovědět

Žádná hluboká myšlenka? Tomu nevěřim, to jak ta holka líže zmrzlinu je jasnej odkaz na orální sex nezletilých...

43

Odpovědět

Veru má dokonalý výběry písniček. :-)

42

Odpovědět

Myslím, že tenhle klip by se uchytil více na serveru zvraceny s doménou cz.

58

Odpovědět

Interpretace: Písnička je o invazi illuminátských reptilianů a jejich ovládání lidí za pomoci vakcinálích chemtrails.

146