Zatracení brouciStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:4 382

O dnešním dílu se toho nedá moc napsat, protože bych vám tím určitě něco prozradil. Řeknu jen, že se můžeme těšit na akci i emoce.

Přepis titulků

Pojďte si pro mě, vy blbý brouci! Za mnou, za mnou! Následujte vůdce! Bože! Taz! Taz! Pojďte sem, vy zatracení brouci!

Vy chcete krev? Tak si ji vemte! No tak! Řekl jsem, ať si ji vezmete! Na víc se nezmůžete? Jen do toho! No tak, macku. Jen si dej do nosu!

Zatracení brouci. Ne. K čertu s tebou. K čertu s tebou, ty zatracený blázne. K čertu s tebou a tvým zatraceným velkým srdcem. Chcete krev? Tak si ji vemte! Hej!

Vysajte... ji... všechnu! Takhle ne! Upe? Jak... - jak jsi je... - Donutil prudce vybuchnout? Zrychlil jsem svůj tep.

Pomocí dechových cviků. Jejich malinkatá těla asi neunesla všechnu mou krev. Brouk měl pravdu! Potřeboval jsem se jen naučit, jak zabíjet... svým srdcem. Všechny jsem je zabil, Taz! Všechny jsem je zabil!

Pořád jsem zabiják! - Pořád jsem zabiják! - To je skvělý! Ach, Taz! Podívej... Upe... dřív jsem si myslela, že já jsem důkazem toho, že nepotřebuješ koule, abys byl drsnej. Ale teď vím.

Že ty... ty jsi důkaz, že nepotřebuješ malinkej pytlík varlat, abys byl drsnej čubčí syn. Díky, Taz. Ale teď pojďme pomoct zbytku posádky. Rychle, vyskoč mi na záda. Dovedu běžet rychleji než my dva dohromady.

Díky bohu, že jsem to zvládla. Počkat... tohle není moje kajuta. Jsem zmatená. - Dostanu tě. - Běž ode mě pryč! Vypadá to, že jsme tu teď sami. Dobrá, stejně jako s fénem. Drž se dál!

Vím, jak to použít. Dobrá, pro dnešek jsem měl blbnutí už dost. Myslím, že konečně nastal čas... na večeři. - Hej, Klepeťáku. - Hej, co? Doufám, že máš rád kebab. Proč? Protože bys měl vždy mít rád...

sám sebe! Brouku! Brouku, co to děláš? Rychle, Únorko, otevři komoru. Ale Brouku, to by tě vcuclo do vesmíru a zemřel bys. Na tom nesejde, mám chyceného Klepeťáka, tohle je naše jediná šance. Proč jsi mi lhal, Brouku? Únorko...

nejdřív jsem ti jen chtěl pomoct uniknout z líhně. Ale věděl jsem, že tě miluji, hned jak jsem tě spatřil v tom slizu. A myslel jsem, že tě už nikdy neuvidím. Takže když mi tady Klepeťák dal šanci nejen být s tebou, ale být jedním z vás... přijal jsem ji. Ale nepřemýšlel jsem, protože... protože být hvězdným strážcem bylo to, co jsem v životě chtěl ze všeho nejvíc.

Tak jsem lhal, ale... Teď už znám pravdu, lidi. Nejsem hvězdný strážce. Jsem brouk. Na broučí planetě máme rčení: "Potřeby většiny brouků převáží potřeby menšiny brouků. Nebo jednotlivce." Až do teď jsem tomu nerozuměl.

Brouku, možná, že jsi... zatracený brouk... ale jsi ten nejlepší hvězdný strážce, kterého jsem kdy viděl. Bylo mi ctí... být tvým velitelem, Brouku. Díky, Upe.

Byla to jízda. Únorko, i když jsem lhal o tom, že jsem brouk, to ostatní jsem myslel vážně. Jsi ta nejkrásnější, nejvtipnější a... a nejchytřejší holka, kterou jsem kdy potkal. Udělej to hned. Sbohem, Brouku. Překlad: Zikato Korekce a časování: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

paci sa mi to napatie, co sem vnasaju, neverim ale, ze proste zmizne vo vesmire :P

180

Odpovědět

Oh ne, co to udělala!!! :( :) Čím dál lepší! Up se nám pochlapil :D

180

Odpovědět

Jo,
Chceme Joeho jako Snapea ! :D
"You play with vaginas?"
"No, I play vagina" :DDDD

190

Odpovědět

Řeknu vám ... skončí to parádně ... není se čeho bát :)

180

Odpovědět

Tak už mám teorii, jak to skončí. :) Ale moc se mi to nezamlouvá. No, uvidím. Chudáček Bug...

180

Odpovědět

Gabrielle: Jasně,proto chci,aby si to triko sundal :D :D

190

Odpovědět

Barca, Abi :): Up bez trička je Voldemort, ne? :D

200

Odpovědět

No, BugHer0 to má zamluvené a nechci mu do toho fušovat.

180

Odpovědět

mám dojem, že před Starship se tady o Potion Master's Corner dost mluvilo a někdo z přkladatelů říkal, že je v plánu to přeložit, tak proč teď zase najednou ne? :(

180

Odpovědět

Tak to nemělo chybu...jsem se lekla, že Up umře, ale zvládl to :) A s tím tričkem, že si ho nesundal, to mě teda taky zamrzelo :-/ :D A myslím, že to přeložit Potion Master’s Corner by nebylo špatné...aspoň já bych za to byla velice vděčná a určitě nejsem sama :)

190

Odpovědět

Ááááá já už myslela,že si Up to triko sundá..tak zase nic :D ale s Taz jsou skvělá dvojka....ale co ten konec?????Ne,ne,ne,...

210

Odpovědět

Už aby tu byl další díl :)

180

Odpovědět

Vailen: Není, ale už zbývají myslím jenom dva :(

180

Odpovědět

Není to poslední díl, že ne!!! :-( :D 10/10

180

Odpovědět

Já bych se za Potion Master’s Cornetaky přimluvila :) Pokud by to "ostatní diváky" otrávilo, ať se na to prostě nekoukají :)

190

Další