Steve Carell cvičně u Conana

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:420
Počet zobrazení:5 513
Steve Carell je velice opatrný chlapík, a když má proto navštívit talk show, udělá si předtím raději takový menší průzkum. Tentokrát se vydal ke Conanovi, kterého naposledy navštívil ještě ve starém pořadu na NBC (jeden rozhovor najdete zde), a vy se tak můžete přesvědčit, zda byly splněny všechny jeho požadavky.

Zdroj: http://www.teamcoco.com

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Na chvilku chci mluvit o tomhle. Jeden můj kamarád se několikrát objevil v mých starých pořadech, ale tady na TBS ještě hostem nebyl. Je to opatrný chlapík, a tak se zeptal, zda by nemohl omrknout studio, než slíbí, že sem přijde jako host. - To se mi zdá prozíravé a moudré. - Jistě. Než to bude oficiální. Než to bude oficiální, tak se ujistí, jestli mu to tu bude vyhovovat.

Přivítejte tedy prosím televizní a filmovou hvězdu, Steva Carella. Díky, že jste mi umožnili si to tu omrknout. V pořádku. Vím, že ses nechtěl zavazovat. Musím říct, že to bylo slušné uvítání. - Takže tady bych seděl? - Ano, jako host bys seděl tady. Takže bych seděl tady a koukal se na tebe tam. Ano, já bych byl tady. Takže hlavou udělám tohle a Andy je přímo tady. Je to celkem stejné, jako to bývalo.

To by šlo. A co úhly kamery? Můžeme vyzkoušet nové. Máme i kolejnici. Takže to je na dva záběry. Tady je druhý... Hezké. To je dobrý. Tenhle nikdy nepoužívají. Mám otázku. Až sem přijdu, budu vyprávět nějaké anekdoty a příběhy. Chtěl bych tedy vědět, jak budete reagovat, když třeba řeknu: Další historka je o mém synovi.

Ten se na mě podíval a řekl: "A proč nejedeš na letní tábor ty, tati?" A vy uděláte... No panečku. Klasika. Dobře. Zkusím ještě jednu. Tahle je o mé ženě. Přijdu domů a říkám: "Páni, to byl teda den."

A ona na to: "A co teprve ten můj." Tohle můžeme ještě vylepšit. Na tom zapracujeme. Jen to na nás nesmíš takhle vychrlit. - Ti chlápci tam budou pořád takhle stát? - Ano, to je naše kapela. Takže oni mě uvedou? Zahrajou mi... Můžu teď zkusit přijít i s tím doprovodem? Chtěl bych slyšet tu znělku. Dámy a pánové, Steve Carell.

To by šlo, ale uberte ty žestě. - Méně trubek? - Všichni to tak chtějí. Trochu více basy, ale jinak to funguje. Když dělám rozhovory, tak chci být 10 metrů od publika. 10 metrů? Plus mínus. Můžu si zkontrolovat, jak daleko je publikum? Můžeš to podržet?

V podstatě... by to mělo být přímo tady. Dobře. To je... To je přesně 10 metrů. Víte co? Tohle se mi líbí. - Tohle se mi líbí. - Líbí se ti to plácnutí? Ty dva mám rád. Plácají si se mnou. - Mohli by tu být, až přijdu?

- Seženeme ty samé lidi, až tu budeš. Já pak přijdu a plácneme si. Tohle miluju. Dobrá. Musím říct, - že z toho mám dobrý pocit. - Opravdu? Děláš tu taky propagaci? Řekněme, že budu ve filmu. Ukazuješ tu klipy nebo propaguješ filmy? Pomohl bys mi s propagací filmu, ve kterém bych hrál? - Ano!

- Pomohl bys mi? Ano, s tím bychom ti pomohli. Pokud bys měl klip z filmu, tak ho můžeme ukázat. Můžu vidět, jak to probíhá? Ano, můžeme to zkusit, pokud to chceš vidět. - Jasně. - Podívejme se tedy na klip z tvého zbrusu nového filmu Bláznivá, zatracená láska. Chceš ho uvést? V tomhle klipu jsme s Ryanem Gosslingem v posilovně a on mě učí, jak být opravdový chlap.

Dobře. Podívejme se tedy na ten klip. Podívej... Musíš si přiznat, Cale... že válka mezi pohlavími skončila a my vyhráli, jasný? Vyhráli jsme, když ženský začaly brát tančení u tyče jako cvičení. Pořád si ale zaslouží náš respekt. Musíš o ně pečovat, naslouchat jejich problémům, otevírat jim dveře... - Můžeš se obléct, prosím? - Vadí ti to? - Ne, nevadí.

- Pokud ne, tak tu máme větší problém. - Ano, vadí mi to. - To máš blbý. - Co na to říkáš? - To by šlo. - Mám z toho opravdu dobrý pocit. - Vážně? - Jo, moc se mi to líbí. A proto vám tu teď hned řeknu, - že do téhle show přijdu. - Ano! - Přijdu sem. To je výborný! Opravdu fantastický! A na kdy to tak vidíš? Co třeba příští týden? Neuspěchejme to zase, ano?

Dáme si teď přestávku, ale díky, že jsi to tady otestoval. Steve Carell, přátelé. Za chvíli jsme zpět s Jamesem Francem.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co tak přeložit Conana s Hayden Panettiere http://www.youtube.com/watch?v=-LalDm656K8

Prosím prostě všechny rozhovory s Conanem na internetu:)

192

Odpovědět

Johnny: Jo Mize bych taky bral.

181

Odpovědět

Dexterby: U toho videa jsem se prostě nemohla zasmát a zčásti je to tím, že jsem si chvilku předtím přečetla tuto smutnou zprávu. R.I.P.

187

Odpovědět

nvm jestli je to nahraný, ale je to celkem trapas

1818

Odpovědět

Rad by som aby ste prelozili The Miza u Conana
http://www.youtube.com/watch?v=uUyXykzFyVQ

182

Odpovědět

Souhlasím s Mil, prosím přeložte Neila Patricka Harrise u Craiga Fergusona. Třeba tenhle: http://www.youtube.com/watch?v=otiWPRiHsl0 díky :)

180

Odpovědět

já vůbec nepoznám, kdy se ten Conan směje upřímně a kdy ne :D jinak mě se to líbilo jak to pojali, bylo to prostě jiné než klasické rozhovory.. jestli se to tak dá vůbec nazvat :)

200

Odpovědět

Můžete prosím přeložit nějaký rozhovor u Fergusona nebo u Conana s Neil Patrick Harrisem?

182

Odpovědět

Chápu, že některým tenhle humor nemusel sednout, ale mě se to líbilo. Bavil jsem se skvěle.

207

Odpovědět

nemůžu si pomoct, ale steve carell mi nepřijde moc vtipný, nemám toho chlápka ráda :(

188

Odpovědět

Ten chlap carell, asi to děla schvalně, ale fakt by mě zajimalo koho todle baví. Je jak retardovanej a ještě si myslí že je vtipnej.

1825

Odpovědět

Kdo je ten prďola jak tam pokaždý sedí vedle a občas pronese něco "vtipného" ?

1831

Odpovědět

Nakonec to nebylo špatný, ale normální interview by asi bylo lepší než tahle "scénka"

181

Odpovědět

Steve je velkej borec. Mám rád rozhovory s ním, co jsou tady na webu přeložené.

184

Odpovědět

Celkem nuda...

1821

Další