Raid HQ!The Guild (S06E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:203
Počet zobrazení:8 698

Čas se nám nachýlil a tentokrát nás čeká již předposlední díl. V něm se Codex a Zaboo snaží opustit centrálu hry, ale Vorkův protest se začne poněkud zvrhávat.

Přepis titulků

Nenávist v jeho očích. Ta byla nejhorší. Floyd je výstřední, krátkozraký a horká hlava, ale chci ho udělat šťastným a být úžasným, protože miluju jeho práci. A když se na vás váš hrdina, který vás za každou cenu bránil, podívá zklamaně... instantní smrt. Žádné vzkříšení. - SBOHEM PRAVAČKO - Je čas se rozloučit.

Ty ale umíš člověku zkazit chvíli, Royi. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Proslov! Proslov! Proslov! Jsi připraven to rozjet? Poznají naši zuřivost, Verku. Nebo jak se to ku*va jmenuješ. Moment. Madeline, teď tomu rozumím. - Co to píše?

- Nevím. Postavit se za něco jiného než za sebe, vyžaduje velkou oběť. Navíc mi chybí tvá dámská jeskyňka. Jo! Černý rytíři... vzhůru vstříc vítězství! Jooo! Má lásko, má lásko! Mohu ti pomoct, warlocku?

Reputace restartována na nulu? Ne! Dobře, uklidni se Zaboo. Tohle napravíš. Hele, perlový náhrdelník. Máme medovinu za dobrou cenu, dobrodruhu. Oni vážně odstranili dárky pro NPC? Mohu ti nabídnout jídlo či pití.

Co to bude? Nic. Nechci ani jedno. Chci naši lásku. Kde je ta možnost? No tak Sabino. Zamávej na mě tou ploutví. No tak, hýbej s ní. Pokud si nic nekoupíš, jdi dál, gnóme. Aspoň máme naše vzpomínky. Teda spíš screenshoty.

Vzpomínky. Máme naše vzpomínky. Máme naše vzpomínky. Máme naše vzpomínky. - Ahoj. - Floyd mě vyhodil. Koho by napadlo, že nám svět, kam utíkáme, může ublížit stejně jako realita. Co to je?

Je to dakimakura. Japonský milostný polštář. Je ergonomické spát v noci s polštářem délky těla mezi nohama. Proč je na něm to NPC? Není čas na otázky. Jdeme. Dobře. Rozdrť je! Rozdrť je! Rozdrť je! Hráči! Zástupci Hry! Sledujte jezdce na drakovi!

Codex, tebe vyhodili? Jo, Floyd se nějak dozvěděl o Vorkovi. Teď si myslí, že můžu za ten únik a všechno ostatní. Theodora vyskočí radostí, až mě bude žalovat za porušení dohody o mlčenlivosti. Ne, ne, ne. To není fér. Codex... Vím, kdo vypustil ty informace o datadisku. - Nechcete si nejprve promluvit o mně a Sabině?

- Ne. - Pozornost! - Jsme tady! - Přišli jsme o něco? Kde jsou transparenty? - Lidé! Drazí hráči. Drazí hráči. Sešli jsme se zde protestovat proti velkému bezpráví, které probíhá v našem virtuálním světě. Hra už nestojí za nic. Autor balancování schopností warlocků je idiot! Ta nová podvodní oblast v datadisku je hovadina.

To teda jo. Někdo musí být upálen k smrti. Děkuji vám za kontraproduktivní příspěvek. Shoř! Shoř! Shoř! Shoř! Shoř! Hráči... Milují vás a najednou vás chtějí rozcupovat. Nebojte se o ně, pane. Pokud to přeženou, mám pro ně překvapení.

Děkuji za vaši službu. Nemůžu uvěřit, že i ten malý ajťák je od Rytířů dobra. - Měl jsem ho rád. - Rytíři dobra? Ty krocaní nádivky rozbily mou guildu. Na nevinně vyhlížející lidi způsobují pořádný chaos. Floyde, asi nechceš vypustit ten datadisk - nebo s křikem vyběhnout zadními dveřmi?

- Teď... lidé... hlasitější. Lidé! Pronesu proslov! Jsme větší, než naše individuální potřeby. Jsme hnutí, které mluví jako jeden! Palec nahoru, rozmluvit. Palec dolů, rozdrtit je! Rozdrtit je! Žádné drcení. Žádné drcení. Kdo je tady na drakovi?

Může být hra opravdu svobodná, pokud utlačuje své hráče? Ne, nemůže! Panebože, on cituje Lenina. Takže Donovan může za ten únik? Věděl jsem, že nemůžeme věřit tomu Hackulesovi. Pak jsem mu řekla o Vorkovi a on to řekl Floydovi. Je to jako u telefonu pro kretény. Proč bys mu vůbec něco říkala?

Myslela jsem, že jsme kamarádky. Promiň, začínalo to být vážně divné. Začínala jsem ho... mít ráda. Claro, moje máma okomentovala tvoje video. Nedává na tvou radu a zůstává s Bruiserem. A Bambula mi právě napsal, že mu jeho práci nevrátí. Smutný herní protest s churry. Slyšte mě, správci Hry!

Jsme obyvatelé vaší říše. A už nejsme nadále spokojení. Spokojenost je pro občasné hráče. Jo! Již nad námi nebudete držet neoblomnou nadvládu z vašeho luxusního hradu. Správně, vzhůru na hrad! Vzhůru na hrad!

Ne, chtěl jsem říct, že začneme šířit petici. Útok na centrálu! Útok na centrálu! Útok na centrálu! Útok na centrálu! - Útok na centrálu! - Stůjte! Musíme protestovat mírumilovně. Všechny odboje začínají jako mihotající svíčka. Jo, potřebujeme oheň! Postavte někdo molotovův koktejl!

Dobře, musíme jít. Sbohem, Floyde! - Hej, dej mi to. - Ne, ne, má dakimakuro! Neee! Hráči, uschovejte svůj hněv! Naše postavy jsou v perfektním... Vorku! Můj drahý aktivista!

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zoidymu utrhneme ptaka za to, ze ustrihava konec titulku ;)

183

Odpovědět

Za prvé bych to neříkal tak vulgárně a za druhé si nemyslím, že to dělá Zoidy... Ale taky mě to štve... :-)

180

Odpovědět

nemyslel jsem to vazne, samozrejme jsem rad ze to preklada.. kde je 6x12 ?

180

Odpovědět

"No crushing... No crushing. Who's on the dragon here?" :D
Toto nemá chybu...

200

Odpovědět

Odpovědět


Odpovědět

Sice jsem ti dal mínus za gramatiku, ale za to video bych ti nasázel takových plusů.
Úžasný video, děkuju.

184

Odpovědět

+ElrosDoporučuju celý Rewind YouTube Style 2012

180

Odpovědět

+Elroschtělo by to na lidi z videacesky ať přeloží
http://youtu.be/iCkYw3cRwLo

180

Odpovědět

příští díl bude až 10. ledna :-)

192

Odpovědět

já chci vědět jak to dopadne

191

Odpovědět

At least we have our memories... Well, screenshots. :D EPIC

202