Tracktor Bowling - Шаги по стеклу

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:7 756

V dnešním hudebním okénku zavítáme na východ. Představujeme vám skupinu jménem Tracktor Bowling a jejich píseň "Chodíc po střepech". Tato rockově laděná partička pochází z Moskvy a na svém kontě má již pět alb. Dnešní vzorek pochází ze stejnojmenné třetí řadové desky.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: vlocka5555 Úpravy a časování: xxENDxx Copak to neslyšíš... jak tiše tohle srdce bije? Copak to neslyšíš... jak tiše tohle srdce bije? Čekám, nemám odvahu... všechno zapomenout.

Napověz, jak se mám teď... nadechnout. Já... slýchám bolest... ve všech těch marných pokusech o snadnější život. Mé srdce je v jednom ohni, otráveno. Svou roli jsem si zvolila sama, podstoupila jsem všechno to trýznění, nyní se třesu, chodíc po střepech.

Copak to neslyšíš... jak tiše tohle srdce bije? Čekám, nemám odvahu... všechno zapomenout. Napověz, jak se mám teď... nadechnout. Dýchat. Sevřu v dlaních čas, udržujíc při životě vše, v co věřím.

Jen mě nech nadechnout. Dýchat. Co je horší, být viníkem či obětí? Stát se terčem vlastních přeludů. Musím být silná, naděje neumírá poslední. Konec konců, je to jediná možnost, jak se... nadechnout.

Dýchat. Sevřu v dlaních čas, udržujíc při životě vše, v co věřím. Jen mě nech nadechnout. Dýchat. Dýchat. Dýchat. Dýchat.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohu poprosit o něco od Arie (např. štil:)

180

Odpovědět

Náhodou... pro tenhle styl se ruština krásně hodí...

180

Odpovědět

Tak tady pro tento styl hudby prosím nepoužívat ruštinu!!!

183

Odpovědět

evanesence po rusky :D

180

Odpovědět

Výborný song, může konkurovat i těm západním. ))))))

180

Odpovědět

Jistě - oboje je pro mne neposlouchatelné :-(

00

Odpovědět

Fux: To dělala děvóčka. :-)

181

Odpovědět

skvělý překlad z ruštíny...charašo malaďjec;)

180

Odpovědět

není to špatný, ale není to nic moc originálního...

180