Forrest GumpUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:10 948

V tomto díle Upřímných trailerů se vrátíme ke staré, známé a oblíbené klasice Forrest Gump.

Přepis titulků

Od Roberta Zemeckise, režiséra některých vašich oblíbených filmů a mnoha děsivých animací, přichází 20. výročí filmu, který nám dal tisíce chytlavých hlášek... Život je jako bonboniéra. ...a jednu vážně nechutnou restauraci s mořskými plody. Forrest Gump. Prožijte znovu dojemný příběh Forresta, prosťáčka, který bombarduje naprosté cizince celým příběhem svého života.

Nosil jsem mnoho bot. A Jenny, feťačky se sebevražednými skolny. Zažijte epickou romanci mezi touto zlomenou ženou a mentálně postiženým válečným hrdinou, kterým manipuluje. Buď tak, že vysílá zmatené signály... Vždycky budu tvoje dívka. Forreste, drž se ode mě dál, jo? Prostě se ode mě drž dál, prosím. ...udělá to a uteče, nebo před ním pět let schovává jeho dítě, dokud se u ní plně nerozvine AIDS a nemá kam jinam jít.

Jenny se vrátila a zůstala u mě. Možná proto, že neměla kam jinam jít. Jejich jednostranný vztah budou poznámky ke 40 letům vybílené americké historie. Využívá skvělé vizuální efekty a příšerné předabovávání. Gratuluji, jak se cítíte? To musí být pohled. Moji lidé se o to pro vás postarají.

Není to tak těžké, Dicku. Dívejte se, jak se z Forresta stane hvězdný hráč fotbalu na vysoké, získá medaili cti, hraje pingpong na světové úrovni v komunistické Číně, začne národní běžecký kult a vybuduje multimilionové impérium s mořskými plody, ale stejně ho nikdo nikdy nepozná... Tvrdíte mi, že jste majitelem Bubba Gump Shrimp Corporation? Ano. ...ani zprávy.

Forrest Gump, zahradník z Greenbow, Alabama dnes znovu překročí řeku Mississippi. Následujte mnoho lidských klišé, které Forrestovi pomohly na jeho cestě, jako třeba odhodlaná svobodná matka, hloupý jižan a naštvaný válečný veterán z Vietnamu, který všechny naučí, že v Americe můžete uspět, pokud jste dost hloupí a děláte, co vám ostatní řeknou. - Utíkej. - Dobře. - Nesnaž se být odvážný, prostě utíkej. - Dobře. - Líbilo by se ti jít se mnou do toho obchodu s krevetama?

- Dobře. - Jsi dobrý muž, že to děláš. Dobrý. - Dobře. - Říkal jsem si, že vyzkouším svoje mořské nohy. - Dobře. - Tam najdeme ty krevety, chlapče. - Dobře. Zavažte si Nike a otevřte Dr. Peppera, abyste se koukli na klasické gumpoviny jako třeba pírka, krevety... Polévka s krevetami, krevetí ragú, salát s krevetami. ...mrtvé celebrity... Někdo ho zastřelil.

Někdo zastřelil toho milého mladého prezidenta, někdo zastřelil i jeho mladšího bratra. ...bonboniéry... Pár jsem jich snědl. ...Jenny... Jenny! ...poručíka Dana... Poručíku Dane, zmrzlina.

...poručíka Dan s nohama, poručíka Dana bez nohou... Vy nemáte nohy, poručíku Dane. ...věci, které říkala máma... Máma říkala, že mě vezmou všude. ...tuhle chvíle, které jste jako dítě asi nerozuměli... - Promiň, promiň. - To je v pořádku. ...a mnoho, mnoho běhání. Běž, Forreste, běž.

Hrají: Mladá Claire Underwood, Bubba Booey, Nynější Sally Field, Garyho neteř, Vidím hloupé lidi, a Usain Dolt. Forrest Gump: Pokud se někdy staneš kapitánem lodě na krevety, tak se stanu astronautem.

A poručík Dan dodržel své slovo. Konec. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jenny mala AIDS ? (o.O)? celý čas som si myslel, že rakovinu....

55

Odpovědět

Vzhledem k jejímu životnímu stylu a k tomu, že konec filmu se odehrává kdy? V sedmdesátkách? To už se o rakovině určitě dávno vědělo ("Něco mi je a nikdo pořádně neví, co to je..."), bych nic jinýho než AIDS nečekal...

130

Odpovědět

+BurgAIDS byl poprvé popsán v 1981.

00

Odpovědět

I expected that there would be an allusion to Princess Bride

12

Odpovědět

Je vidět, že tyhle parodie dělá pro mladé. Tam vytahuje House of Cards, přitom jsem čekal, že tam bude narážka na Princess Bride - vzhledem k tomu, že tam hrála i podobnou postavu, akorát místo Okey jí tam pohůnek odpovídal "As you wish" :)

24

Odpovědět

Ten Forrest běhá tolik, že se divím, že to nevzal Tom Cruise

230

Odpovědět

Čím lepší film tím horší Upřímné trailery... ...nebo ne ?

614

Odpovědět

Jeden z mála filmů, na které se radši stokrát podívám s českým (a velmi povedeným) dabingem, než jednou v originále...

375

Odpovědět

Tak to já uznávám za lepší dabing snad pouze u Červenýho Trpaslíka a Simpsonů. :)
Ono nadabovat Hanksova Forresta moc dobře nejde, byť to není uplně nejhorší.

153

Odpovědět

+Mikejá ještě za lepší považuji dabing Madagaskaru, proože prostě Lemuři :D, a pak 5 Element

63