Kráska a zvířeUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:10 314

Příběh starý jako sám čas nám Disney představil v roce 1991. Letos do kin přišel hraný remake, a tak může trailerový hlas zhodnotit, co se v původním snímku povedlo... a co až tak moc ne.

Poznámky:
To je čaj, nalila – narážka na seriál To je vražda, napsala. Hlavní hrdinku v něm ztvárnila Angela Lansbury, která v pohádce dabovala a zpívala konvičku Mrs. Potts.
Saved by the Belle (Zachráněn Belle) je narážka na sitcom Saved by the bell (Zachráněni zvonkem) z let 1989 – 1993.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Je to příběh starý jako sám čas. Píseň stará jako rým. Čarodějnice promění malého kluka v příšeru. On pak uvězní ve svém zámku holku a nutí ji, aby ho milovala. Jo, přesně tahle pohádka. Kráska a zvíře. Vítejte v provinční francouzské vesnici, kde se mluví s americkým přízvukem. - Žena by neměla číst. - Co je s ní? - Je to blázen. - Marie! Bagety! A seznamte se s Belle, dcerou místního vynálezce vražedných strojů.

Belle, pozor! Belle sní o dobrodružství, což se jí splní, když ji unese Zvíře. Princ tak marný ve své práci, že si nikdo za celých 10 let nevšiml jeho zmizení. Co je to za místo? Mezi Belle a princem... jehož jméno se nikdy nedovíme, rozkvete láska. Čímž pohádka učí děti, že záleží na tom, jací jste uvnitř. Ovšem není na škodu mít zámek, obří knihovnu a kouzelné otroky. Silná, chytrá a nezávislá žena vymění násilnického, manipulativního, neomaleného chlupatého chlapa, který uvězní jejího otce za násilnického, manipulativního, neomaleného chlupatého chlapa, který uvězní jejího otce.

Proč ho vlastně uvězní, když chce mít očividně svůj klid? Dám ti pokoj, žes to neviděl. Nebylo by lepší ho pustit, aby ho venku sežrali vlci? Jednodušší než se starat o starýho dědulu, ne? Belle však nebude v zámku sama. Je uvězněna se spoustou oživlých věcí, které vzbuzují spoustu nepříjemných otázek.

Všechno, co se hýbe, bývali sluhové? Jsou všechny ty talíře lidé? A co se stalo s původními věcmi? To s těmi sluhy splynuly? Půjdou k soudu za vraždy vesničanů? Ta skříň toho chlapa určitě rozmáčkla. Proč byli všichni prokletí zároveň s princem? Tenhle film je na hlavu! Tak buďte Disneyho hostem v příběhu starém jako Stockholmský syndrom, který byl jako první animák nominovaný na Oscara. Ale prohrál s filmem s hodně podobnou zápletkou.

Připojíš se ke mně na večeři. Namaže si kůži, nebo schytá další sprchu. A povedlo se mu odlákat pozornost od úchylného příběhu nejkrásnějšími Disneyho písničkami. Například: Pro tohle místo je mě škoda. Tady máme pekaře, ach, jak ho nesnáším. Cožpak neví, že mám alergii na lepek? Všichni jsou tak pitomí. Městečko ubohý... - Už sklapni, Belle!

- Brý ráno, vesničane. - Kam jdeš? - Do knihkupectví. - Právě jsem tohle dočetla, ale vy vlastně číst neumíte... - Kristova noho! Ty čteš?! Nikoho to nezajímá! Drž hubu! Dívá se na nás spatra jako na spodinu, ale její prd smrdí stejně jako náš. Neviděli jsme ji pracovat, ale na nás bude ukazovat. Určitě bude první mileniál v historii! Nebo píseň Dodávám si kuráž. Je bohatý a občas hodný, ale vypadá jak oholený zadek mamuta. Mám ráda psy, ale nějak nevím, jestli se s tímhle napůl psem vyspím.

Pracovat tu stojí za hovno. Do toho, jen si dej, jako ty jsem tu chycenej, Ve smlouvě nebyl dodatek, že se proměníme v nábytek. Žádné přestávky ani výplata, celé dny samá robota. Protože můj šéf byl idiot, mám teď místo mozku knot. Nikdo z nás si to nezasloužil, co si chudák záchod užil! Kdysi býval restaurace vedoucí. Posledních deset let má na zadek výhled, a když si stěžujeme, na smeťák putujeme, jsme v depresi na kolenou, potřebujem dovolenou!

A píseň s názvem Toxický vztah. Odřízl ji od přátel... a od rodiny... Za mříže ji dal a vyšiloval i bez příčiny. Nemůže uniknout... Nebude vysvobozená a strach pořád má, je tam chycená...

Kdo policii zavolá? Hrají: Dělám crossfit, Chudák Le Fou, Chlupáč v malým kabátě, Miluju psy, Ohnivej Francouz, 16:35 na věčný časy, To je čaj, nalila. A chlapeček v ústech děduly. Jeho knír mě lechtá, mami! Budu muset pořád spát v příborníku?

Máš dalších 20 sourozenců, takže nejspíš jo.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To přezpívání písniček je skvělý :-D a super překlad :)

10

Odpovědět

Je hezké, že se to rýmuje, akorát škoda, že je IKEA přeložená jako nábytek. Ikea je vtipnější.

31

Odpovědět

Takže vlastně takových 50 odstínů šedi s hlavní hrdinkou, která má silné halucinace (nebo konvička mluví i v přítomnosti ostatních?).

50

Odpovědět

Na, daruji vám tady hezčí pohádku:

Nic nesplete člověka tolik jako jméno vesnice. Třeba Hrdlořezy. Kdo se bojí do Hrdlořez kvůli hrdlu, bojí se zcela zbytečně, protože v Hrdlořezích, a to je statisticky dokázáno, hrdla se neřežou o nic víc než kde jinde.
Nebo nedaleko Konstantinových Lázní je vesnice Úterý. Přijeďte tam ve středu a jste zase v Úterý. Šest dní v týdnu to jméno lže.
A zrovna tak lhalo jméno vesnice Dejvice, když ještě Dejvice byly vesnice, když z Dejvic do Prahy se chodilo buď Píseckou branou nebo oklikou.
Nejspíš ještě se dalo věřit vesničce nedaleko Dejvic, která se jmenovala Černý Vůl. S ohledem na starostu to bylo jméno pravdivé, i když barvoslepé, neboť starosta byl zrzavý.

Vraťme se však do Dejvic. Řekli by jste: Dejvice, dej více! Tam se asi lidi předhánějí v rozdávání.
Vůbec ne. Lakotili a hamonili. Škrtili, škudlili a byli krkouni.
Ani ponocného si nedrželi. Nevadilo jim, že nevěděli, jak v noci čas plyne. To prý by byl drahý čas, kdyby měl ponocného uživit!Starosta to rád viděl,protože chodil pytlačit do Královské obory. Když nebyl ponocný, nemusil se bát, že někoho v noci potká. Koně koval kovář tak, že jim přendával podkovu z pravé zadní na levou přední, tu zase na levou zadní, a tu pak na pravou přední, až byla kobyla bosa.

42

Odpovědět

Drž hubu. Werich je k***t.

06

Odpovědět

Protože má můj předchozí komentář takový úspěch (viz předchozí video "Neslavnější žába"), tak jsem se rozhodl napsat druhý díl. Je to určeno hlavně pro pány, kterým schází dívka a neví jak s nimi navázat kontakt.
Jestli spadáš do této kategorie, tak čti dál. Pokud ne, odejdi z této stránky "videačesky", která se věnuje především předvztahové komunikaci a balícími frázemi. Tady jsou:
řeč x křeč
břínek x mřínek
srnec x blbec
meč x hněď
konec x zvonec
turbo x kurvo
tanec x sranec
třeba x chleba
konec x zvonec
tříšť x mříž
rohlík x fohlík
tupec x čepec
sako x pako
trouba x houba
kanec x sranec
trubka x čubka
ranec x sranec
křídlo x mídlo
čaroděj x dobroděj
balón x salón
tukan x skokan
žába x fáma
rotor x motor
kolo x molo (kupříkladu to fashion molo, ale můžete použít i to přístavní)
rumpál x sranec
hnrec x herec

Pokud vás napadají ještě nějaké další balící fráze, můžete je napsat dolů do komentářů. Přeji hodně štěstí při balení. :)
Váš Torpédo

311

Odpovědět

Proč se musí mluvit, když svou milou/svého milého balíš (předpokládám, že do plastikových pytlů)?

10

Odpovědět

+DexterProtože když řekneš "mídlo", tak je tvoje :DDD

00

Odpovědět

+HahahahahaMüslím, že hnrec x herec funguje líp...I když čestina je dosti krkolomný jazük

00

Odpovědět

Odpovědět

Hishe není nutno překládat, neboť obsahuje v základní nabídce české titulky (nikoliv toporný překlad anglických)

31

Odpovědět

Nemuzu si pomoct, ale jediny kde fungoval ten zpev je podle me HT na Bidniky.

11