Urážky v ringu: Will Smith vs. Margot Robbie

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:11 571

Po minulém dílu Playground Insults jste chtěli nášup, tak tady ho máte. Dnes se v ringu utkají a navzájem pokusí urážet Will Smith a Margot Robbie.

Klip ke zmiňované písničce Gettin' Jiggy With It

Přepis titulků

Jsem Scott Mills z BBC Radio 1. A já Chris Stark. Jsme tu s Willem Smithem a Margot Robbie, kteří si zahrají Playground Insults. Sedí naproti sobě, probodávají se očima. Netřeba se držet zkrátka. Dobře se znáte. Je to jenom hra. Nic se neděje. Neberte si urážky osobně. Párkrát už jste spolu pracovali.

Všechno zůstane uvnitř této místnosti. Snažíte se toho druhého rozesmát, takže čím hloupější urážka, tím lépe. A dnes má první slovo Margot. Máš tak odstáté uši, že bych je mohla použít jako antény a připojit se na wifi v domě u mámy. V Austrálii. Kdybych chtěla.

Nebo... Mámu z toho vynech. Nemůžu ti to udělat. Nic o mámě neříkej. Bude se na to dívat. Tohle bude těžký, známe se až moc dobře. Až moc. Nebo bys mohla použít brože z Hledá se Dory, co máš na svetru, aby ses spojila s mámou díky podvodním telepatickým vlnám.

Tak to v Austrálii děláme. To je těžký. Chceš říct něco hnusnýho o mámě, úplně tě vidím. Vidím ti to na očích. Tak rád bych o ní něco řekl.

O nic nejde. Dokud nedojde na mámu. Nemůžu. Jsi tak starý, že jsem si musela Fresh Prince vygooglit. Ani jsem nevěděla, co to je. Nikdy jsem o tom neslyšela. Nemůžu ti to udělat. Byl jsi nejošklivější herec v Já, legenda.

Jo, byl jsem tam já, zombíci a pes. Přesto jsem byl nejošklivější. Říkáš to jen proto, že víš, že jsem spal s tvou mámou. Jo, pak už se ti ani neozvala. Myslela si, že ti říkali Velkej Willie, ale ukázalo se, že to byla zavádějící přezdívka.

Dneska ti to celkem sekne, asi jako... v klipu Gettin' Jiggy With It. Aha, v té egyptské části, co? Byl jsi tam jako faraon, ale úplně bezdůvodně. Vypadáš jako vykleštěná verze Obamy. Vypadáš jako on, ale ne tak sexy.

Zřejmě už má dost. Měli bychom to utnout, ale Margot se právě rozjela, tak uvidíme. Máš tvář dvacátníka, ale sluch devadesátníka. Mám to zopakovat hlasitěji?! Slyšel jsi to?! Margot Robbie je rozhodně vítězem.

Položila jsi mě na lopatky. Připravila jsem se na... V pohodě, v pohodě, setřu tě mezi čtyřma očima. Will je moc hodnej. Ani neumí být ošklivý. Vybrali jsme moc velkýho dobráka. Už jsme měla připravenou další urážku. Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty dva miluju. JLaw s Prattem byli trošku vtipnější, ale v rámci týhle relace poměrně fajn výměna urážek..:)

30

Odpovědět

Tak třeba mně se tenhle díl líbil mnohem víc než ten minulý. Asi je to subjektivní.
Přišlo mi, že si spolu víc rozuměli a celkově to bylo takové víc přirozené...

30

Odpovědět

Nechápu proč se překládali dva méně vtipné a ne tenhle velmi vtipný díl, asi je to subjektivní co ? :( https://www.youtube.com/watch?v=1kpxAFV2di0

31

Odpovědět

musiš si počkat oni to přeloži

00

Odpovědět

Bez urážky v ringu aneb sexy Margot.

20

Odpovědět

Video nič moc, ale dávam 100%. 50% pre Willa, lebo je môj top herec a 50% pre Margot, lebo je pekná kurvička.

1411

Odpovědět

sranda by bola keby sa ho Margot opýtala niečo rasistické

90

Odpovědět

to byla strašná sra**a, koukal sem na to jen kvůli tomu, že Margot je děsně sexy

216

Odpovědět

Čekal jsem, že Will použije něco z Fresh Prince. Třeba: "Když jsi byla mála tvoje máma ti musela na záda přidělat kotletu aby si s tebou hráli aspoň psi."

191

Odpovědět

nevim, ale prijde mi to cim dal tim ubozejsi ty jejich urazky... par dilu bylo dobrych, ale vetsinou je to traparna...

41

Odpovědět

Jo jo, richja víceméně další epku přeložil jen proto, že si o ni dost lidí psalo, ale taky mi to přijde jako celkem slabej odvar, takže s tím asi už sekneme, dokud nevznikne nějaká hodně dobrá. :-)

67

Odpovědět

Odstáté uši nikoli oči. I když odstáté oči by mohli být zajímavější.

71

Odpovědět

Opraveno.

31

Odpovědět

tak to nevím, na co jsem u toho myslel :D

161

Odpovědět

+richjaAsi na krásné oči Margot nebo Willa :D jinak skvělý překlad díky

110