Vnuci AnarchieFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:203
Počet zobrazení:5 519

Zoidy si užívá v Chotěboři letošní ročník Festivalu fantazie, a tak nestihl na dnešek přidat další díl Historie herních společností.

Vtipná parodie na seriál Sons of Anarchy (český název je Zákon gangu) od Funny or Die s překvapivým obsazením na konci - samotným Kurtem Sutterem, což je tvůrce SoA, a jeho ženou Katey Sagalovou. Jenom pro zajímavost dodávám, že 5. řada seriálu začne někdy v září. Mimochodem to logo "FOD" dole je parodie na logo televize FOX a je to akronym pro "Fuck off or die", což znamená "Vysmahni, nebo chcípni" (ale i název Funny or Die)

Přepis titulků

překlad: Ajvngou & Sonny soa.ura.cz videacesky.cz The Tequilos se moc roztahujou. Vědí až příliš mnoho. Převážíme zbraně z jižní Kalifornie. Zahoďte pistolky, kluci. Projedeme se. Ani hnout! ATF! ATF! Kde jsou zbraně?

Voda. Sakra! Dostaňte je! My jsme Vnuci Chráníme Dashing. A ty od nás dostaneš pěknej vejprask. Je ti deset, kluku. Tak co uděláš? To nechceš vědět.

Jenže já mám pistoli! Mám pistoli, prďolo! Mám... Kéž bys mě taky nechal kopnout do těch barelů. Nechal jsem ti ty u dveří. To není ono. - Nechceš si je zase postavit? - Ne, to je dobrý. Krucinál!

Chceš bejt moje stará? Jasně že jo. Tak se musíš oddat klubu. Tonhle je teď náš společnej medvídek. Děti! Co tady sakra děláte? A kde máte rodiče? Jak jste se dostali přes plot?

Padejte odsud. Nesnáším děcka. Nepřišli na konkurz? Ne. Je to část Pearlmanova doprovodu, stříhají mu doutníky. A venčí mu teriéra. Psi taky nesnáším. To je můj mobil?

VNUCI ANARCHIE

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jéé! Toho z chlapa z ATF si pamatuju ze znovu 17.

180

Odpovědět

Kdo zná Sons of Anarchy, tomu to přijde fajn...

196

Odpovědět

dělaj dobrý videa, ale dnes je to spíš to DIE:)

183

Odpovědět

Tohle není srandovní, ani trochu, vůbec. Takže nevidim žádnej důvod proč takovou ehmm...něco (snažím se nebýt vulgární) sem vůbec dávat. Cokoliv od funny or die, nikdy víc, prosím!

1912