WestJet opět naděluje dárky

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:190
Počet zobrazení:4 223

Možná si vzpomínáte na toto loňské video, ve kterém nadělovala letecká společnost WestJet dárky svým cestujícím. Letos to opět zopakovala, ale rozhodla se vydat trochu jinou cestou. Je zajímavé, jak se priority lidí v různých částech světa liší.

Přepis titulků

Na vzdáleném ostrově do Vánoc zbýval den, v malém městečku žijí přátelé, na místě které zdá se být jako sen. Ano, v tomto městě jsme už mnohokrát byli, ale tentokrát to bylo jiné, zázrak jsme připravili. Na ulici u pláže, modré saně se objevily, ale proč? Proč je sem přistavili? Santa je v modrém.

Zulino, jsi to ty? - Ano! - Jak jste se letos měly? Skvěle! Rády tě vidíme! Co byste rády dostaly k Vánocům? Já bych chtěla pračku. - Domeček pro panenky. - Autíčko. - Skateboard. - Panenku. Potřeboval bych koně.

Můj koňský povoz je ve špatném stavu. Mohl bych ho opravit. Postýlku. Jsem taxikář na motorce, ale mám rozbitý motor. Abych mohl uživit děti, přál bych si nový motor. S každou osobou jsme mluvili až do noci a WestJet byl připraven všem pomoci. Do dvou týmu rozdělili jsme se za svítání a rozjeli se splnit obyvatel přání.

Už zbývalo jen celé město druhý den pozvat na oslavu na pláži, na kterou děti nemohly dospat. Ve sněhu pod tropickým sluncem si hrály, netušily, že teprve na prahu překvapení stály. MIXÉR PRAČKA NOVÝ MOTOR PANENKA POSTÝLKA Hrály si ve sněhu, v rukou dárek či hračku, usmívaly se, když zažívaly první koulovačku.

Santa nezapomněl, co si Christiano přál, když dorazil, kůň vedle něj stál. KŮŇ Nyní si řekněme něco, co už všichni víme, lepší než dárek dostat je, když ho dáme.

Když druhého dne z postelí vstaly, vzpomínky na Vánoce nemohly dostat z hlavy. Děti v naší komunitě to nemají lehké. Nemají místo, kde by si mohly hrát. Kde by mohly být dětmi. Už zbýval jen poslední symbol, poslední dárek dát, nyní si už děti mají kde bezpečně hrát.

Dnes tu bylo tolik šťastných dětí. Splnil se nám sen. Na konci dne mohl Santa jen jednu věc říct: "Šťastné a veselé, nenechte si dobrou náladu vzít." Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Milý Santo, přál bych si letošní zisk WestJet"

50

Odpovědět

WestJet opět ukazuje komerční stránku vánoc, aneb jak si za pár krámů udělat reklamu...

32

Odpovědět

Njn, v dnešní době se dobré skutky bez kamery a následného sdílení na youtube nedají asi dělat....och, jsem z toho úplně vlhká, asi zudělám dobrý skutek a zašukám si s hnusným klukem...

154

Odpovědět

Za předpokladu že budě někdo takovou krávu chtít. I hnusní kluci mají sebeúctu.

2810

Odpovědět

okay klidně přijeď :D

140

Odpovědět

Nezapomeň tu kameru...

100

Odpovědět

a kde to je?

01

Odpovědět

Vim, ze je to pro ne marketing, ale stejne je to pekne.

202

Odpovědět

Moc pěkné. Dobrý skutek se podceňuje :)

62

Odpovědět

toto sa mi páčilo omnoho viac ako to minuloročné, kde si každý želal niečo na čo by si mohol našetriť za nejaký čas keby si počkal...ale tu si hlavne starší ľudia želali veci, ktoré nutne potebovali pre to aby mohli uživiť svoju rodinu

213

Odpovědět

Taky se mi to víc líbilo. Tady chtěli téměř jen samé praktické věci, žádnou zábávní elektroniku jako vloni. :)

00

Odpovědět

V báječné zemi, kde nikdo nechtěl iPhone...

771

Odpovědět

Asi se přebarvím na černo. Jako běloch nedostávám nic a musím makat.

2434

Odpovědět

minulý rok rozdávali bielim

222

Odpovědět

Přesně to jsem čekal. Loni se všichni rozplývají jak to je dojemné a tady se objeví příspěvky jak si to černí nezaslouží. Jinak předpokládám, že má svůj důvod proč rozdávali zrovna v téhle zemi a v téhle vesnici takže nezbývá než to tamním přát.

243