Náhradní hlas: Vymítání ďáblaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:6 895
V této hře se Colin ujme role dabéra, který ve scénce nahradí hlas hostující Wendi McLendon-Coveyové, známé třeba ze seriálu Goldbergovi. Ta si společně s Ryanem a Waynem zaimprovizuje na téma vymítání ďábla.

Přepis titulků

Přivítejte potleskem hvězdu filmu Ženy sobě a seriálu Goldbergovi, Wendi McLendon-Coveyovou! Jak je? - Cože? Cože? - Ahoj! - Tři roky jsme spolu bydleli! - Já vím! V této hře budou Ryan, Wayne a Wendi hrát scénku, během které bude ale Wendiin hlas dabovat Colin. Tématem scénky je, že Ryan je přítelem sexy studentky Wendi, která je ale najednou posedlá.

Nějakým duchem nebo touhou nakupovat. Wayne následně vstoupí na scénu jako kněz, který vykoná vymítání. Užijte si to. Ahoj. - Poslední dobou jsi nesvá. Co se děje? - Nic se neděje, Farley. Jen… Od té doby, co jsme v Egyptě otevřeli tu hrobku, cítím se trochu… Nedáš si něco k pití? Ano, dala bych si…

V pekle můžeš pít moji krev! Chci sníst tvoje kosti a z tvých vlasů si udělat košili! - Takže červené víno? - Ano. - Tady ho máš. Belzebub tančí tanec smrti! - Ustup, čarodějnice! Ustup! - Nejsem čarodějnice, ale ďábel, ty blbče! Jdu tam! - Dobrý den. Jsem mnotec… - Utečte, dokud můžete, otče! Zachraňte se! Nedokáže ani vyslovit slovo otec! Jak by mě mohl zastavit?

Nejsem totiž jen otec, ale také mnich. Jsem tedy mnotec. Upadla jsem na kolena, ale už jsem zase v pohodě! Nic mi nemůže ublížit, neboť jsem ztělesněním síly! - Zabijte ji, otče! Zabijte ji! - Ale no tak! Zažili jsme i dobrá období! Proč mě chceš zabít? Do holky se dostane ďáblík a najednou je z tebe posera? Bože! Plivla mi kyselinu do očí! - Promiňte, ďáble?

- Ano? - Bod! Jak prosté! Ne! Ne! - Ne! Ne! - Počkat! Vrací se! Ďábel ji opustil! Už ji opustil! - Susan, jsi v pořádku? - Ano, jen mě hrozně bolí hlava. A mám odřené lokty od koberce. Ale ne, to máš ze včerejší noci. Velký potlesk pro Wendi McLendon-Coveyovou!

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mě je tam hrubka a mělo by tam být BOT! (if you know what I mean) :D

70