Náhradní ruce: Ruská špionkaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:4 813

Ruská špionka Mircea Monroe má za úkol dostat z Jamese Bonda (Ryan Stiles) důležité informace. Ryanovi opět poskytuje své ruce Colin Mochrie.

Přepis titulků

Teď nás čeká hra s názvem Náhradní ruce. Hrát ji budou Ryan s Colinem. Potřebují ale pomoc. Přivítejte hvězdu seriálu Doktorka z Dixie, Mirceu Monroe! Dobře. Hra funguje tak, že Ryan s Mirceou budou hrát scénku. Ryan ale nesmí použít vlastní ruce, takže mu je poskytne Colin. Scénka, kterou budete hrát, je následující. Ryan je James Bond na rande... Ano, velice vzrušující. Na rande v kasinu s ruskou špionkou, Mirceou.

Z té ruské špionky se snaží dostat informace. A nyní... Můžete začít, pane Bonde. Jak vás mám oslovovat? Svelka. Svelka? Z toho jsem protřepán i zamíchán. Co kdybychom si hned zkraje připili a uvolnili se? - To zní skvěle. - Dáte si martini? - Oui.

- Oui. Nedáme si martin-oui? - Jistě. - Jistě. - Vezmeme jen trošku vodky. Tu vy dobře znáte, že? - Ano. Trocha vodky. - To je pro vás. - Děkuji. - Čistá vodka. Co se týká mě, vodku nemusím. Raději vermut. - Mám rád samotný vermut... - To vidím. Trocha vermutu.

Není potřeba... Trocha vermutu semhle... Trochu i do sklenice. Jen trochu, tady je. Stačí, stačí, stačí! Počkat! Dám vám perlovou cibulku. To je ono. - Pro vás. - Děkuji. Na zdraví. Připijeme si s propletenýma rukama?

Zbožňuji cibulky. Mám pocit, jako bych z toho měl mokrou nohu. A možná také mám. - Co takhle něco k jídlu? - Ano. - Podíváme se, co máme pod pokličkou. Maso. Maso. Tohle je speciální, protože tu určitě leželo hodně dlouho. - Dáte si? - Ano, prosím. Kousek vám ukrojím.

Tady mám vidličku, na tom ubrousku. Bohužel tu není nůž, takže místo něj použiji vlastní prst. To je ono. - Kousek pro vás. - Ano, děkuji. Nezapomeňte hned ráno vyhodit svého manažera. Já si trochu dám. Vy jste... Neplivejte tu. Vlastně mi to maso docela chutná. Zdá se, že jsem si nevšiml téhle malé kamerky.

Vyložím vám karty. Je to obyčejný balíček karet. Nejsou to věštící karty. Vyberte si libovolnou kartu. Nebudu se dívat. Vraťte ji do balíčku. Je tohle vaše karta? - To byla ona! - To byla ona? Počkat, vrátil se vám přízvuk! - Že vy jste špionka?

- Ten přízvuk se vrací tam a zpátky. Tam a zpátky. To se mi líbí, napijte se ještě. Tam a zpátky, jistě. Nyní... Bože, jsem tak mokrý. Tohle se nehodí! Velký potlesk pro Mirceu Monroe, vážení! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář