Náhradní ruce: Štědrovečerní večeřeWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 572

Ryan pro dnešní scénku opět potřebuje Colinovy ruce, aby si mohl společně s herečkou Cheryl Hines užít štedrovečerní večeři.

Přepis titulků

Zahrajeme si hru Náhradní ruce, konkrétně je pro Ryana a Colina. Vystoupí i hvězdný host, takže přivítejte Cheryl Hines! Hra probíhá tak, že Ryan a Cheryl budou hrát scénku, během které ale Ryan nesmí použít své ruce. Ty mu poskytne Colin. A téma scénky je následující. Novomanželé Ryan a Cheryl slaví první společné Vánoce. - Až budete připraveni, můžete začít. - Cheryl? - Víš, co byl letos můj nejlepší dárek?

- Co? - Ty. - Bože můj! - Já pro tebe něco mám. - Dárek? - Ano! Já myslel, že si letos nic nedáváme. - To se jen říká, ale dárky se dávají. - To jsem nevěděl! Proč jsi to neřekla? Je mi trapně. Co to je? Do toho se nevejdu! - Já bych tě v tom ale chtěla vidět! - Dnes večer to chceš vidět? - Ano!

- Páni! - Takovéhle věci mě berou. - Dobře, tak to budou skvělé Vánoce. - Něco pro tebe mám. - Nemůžu se dočkat... - Otevřel bys mi to? - Měl bych? - Jo! - Dobře. Akorát vím, co tam je. Mám dělat překvapeného? - Ano. Mám pro tebe kravatu. Nebo vlastně... Ne, nedávej si ji na krk... - Zavážeme si jí zápěstí.

- Zavážeme si jí zápěstí. - Tvoje zápěstí, nebo moje? - Tvoje. Teda teď už jsem slečna, takže... Pojďme si to vyzkoušet. Ne moje, ale tvoje! Jako bych byl snad slepý! - Tak jo, napijeme se. Už je na čase. - Ano, prosím! Souhlasím. - Tak, trocha vaječňáku pro tebe. - Děkuji. A trocha vaječňáku pro mě. Chlast tam dolijeme za chvíli. - Nech to na mně!

- Takového jsem tě před svatbou neznala! Proč jsou Vánoce vždycky takové? - Tak jsem přelil, no. - To vidím. - Zase jsem si dopřál příliš. Zase zkazím Vánoce jako vždy. - Nezkazíš! - Hodíme to za hlavu. - Jo, prostě to... - Vidím, že... - Položím to. Zlato, zdá se, že jsi připravil úžasnou večeři. - Ano, udělal jsem krocana. - A brambory. - Bramborovou kaši s omáčkou.

- Můžu ochutnat? To bych rád! Ano! Dám tam trochu omáčky. - Bramborová kaše bez omáčky není bramborová kaše. - To ne. Jen trochu, doprostřed. To je ono. Tak fajn. Teď vezmeme lžíci, kterou jsem... - Na co lžíce? - Cože? Máš pravdu! - Jen trošku.

- Jen trošku. Jak svůdné! - A teď nakrm ty mě, teď nakrm ty mě! - Dobře. - Promiň. - Dobrý, tady, zlato. - To je tak sladké. - Ano, je. - Jdeme na krocana. - Pojďme na ptáka, rozlomím ho. Už chci jíst a jít do hajan! Tumáš stehýnko. Zahrajeme si na...

Já mám rád křidýlko. Mám rád křidýlko! - Zlato? - Tady mám své křidýlko. - Zlato. - Najíme se tak, jako pijeme šampaňské. To je dobrota! - To je ale šlachovité! - To ano. Měl bych si toho krocana nasadit na hlavu a už tě nevidět. Tak to udělej. Udělej to. Když ti pak bude líp...

- Zlato... - Celý krocan... - Ne, je tam spousta ostrých kůstek. - Jo, nedělej to, prosím. Jinak bych to udělal. Možná bychom si ještě měli naposledy připít. - To by bylo milé. - Vezmu si skleničku. - Vezmi si ji. Zlato, co kdybych to smíchal... Chci, aby tenhle drink obsahoval všechno. - Trocha kaše pro mě.

- Skvělé. - Pro tebe. - Trocha krocana. - Je to pro mě, nebo pro tebe? To ti zatím neprozradím! A nakonec vánoční sušenka. Pro dokonalé křupnutí. Přidám i trochu chlastu. - Jen trocha chlastu. - Je to v kaši. To vidím! Vidím to! Zamíchám to. Ty jsi dnes vážně jak na trní! Víš, co se mnou dělají Vánoce.

- Zlato? - Ano? - Pro tebe. - Víš, jak máš ráda krocana, kaši a chlast ve skleničce. - Ano, ale měli bychom.. Uděláme to jako vždy. Potlesk pro Cheryl Hines, vážení! Mockrát děkujeme! Cheryl Hines, vážení! Cheryl dostává spoustu bodů za to, že držela krok s... Ať už to bylo cokoliv. Znepokojuje mě ale tvůj emocionální stav, Ryane.

Nejsem fanoušek Vánoc, jen se mi vrátily vzpomínky. - O pauze můžeme dorazit tu láhev. - Mám na prstech bramborovou kaši. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zatim asi nejlepší Náhradní ruce... tenhle a Will byly jediný dva díly, kdy jsem se u toho opravdu smál.

80

Odpovědět

Jo, tentokrát tam host opravdu nebyl jenom do počtu.

120