Nic než otázky: Strašidelný ColinWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:9 686

Ve hře Nic než otázky se účinkující střídají, aby vždy ve dvojici vedli dialog na dané téma. Pokládat si však mohou pouze otázky, a navíc musí vždy zaujmout fiktivní identitu podle paruky či masky, kterou si zrovna vezmou na sebe.

Přepis titulků

Scénka, kterou budete hrát, pánové, je o vášnivé roztržce v rušné restauraci. Užijte si to. Jste u nás ve Středověku poprvé? Naučíte mě jezdit na koni? Tys snad nikdy nejel na koni, chlapečku? To jste běžně takhle úchylnej? Bylo ti už osmnáct?

Chcete vidět občanku? Ne... Můžeš mě schovat? Jsi snad kuře Strašpytlík? Proč bys něco takového říkal? Dotklo se tě to? Kdo... Kdo si objednal cheeseburger? To je mé jídlo?

Slyšel jsi, jak ho vyvolávám? Tak počkat, je to vegetariánské? Ty... jo. To je tak úchylné. Co máte v nabídce dobrého? Máte už stůl? Panebože! Bože můj. Myslel jsem, že je to jen paruka.

Kde jste byl? Nemyslíte, že byste měla ta ústa využít? A sehnat nám stůl? - Komu mám říct? - Co takhle vrchnímu číšníkovi? Co bych dělala s vrchním číšníkem? To je strašidelný. Můžeš mě teď nakojit? Objednal si někdo krátká žebra?

Copak nevíte, že jsem je objednával před 14 dny? Copak by... To znamená: "Vybzuč mě, sakra!" Nevěděla jsem, co jsi říkal. Strašidelný. Bylo to strašidelný. Chtěla jsem ti dát šanci pro případ, že by to byla otázka. - I když nebyla.

- Chvíli jsi mi ale tu francouzštinu věřila. Ne, protože francouzsky umím a tohle francouzština nebyla. Dobře. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Whose line is it anyway - 1988
Partička - 2009

28

Odpovědět

Festival/Karneval od počátků psaní sonetů - tedy asi od 13. století...; (Staro)řecké divadlo od 7. století před Kristem....;

11

Odpovědět

+LTo je možné, ale porovnáváme WLIIA s Partičkou, nic víc.

01

Odpovědět

Tož z té Colinovy masky jsem se málem pos*al :D Ryan v 1:28 zdá se to měl zrovna tak :D

350