Scénky z klobouku: Otrava v kiněWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:6 541

Na základě návrhů z publika si účinkující zaimprovizují někoho, vedle koho by nikdo nechtěl sedět v kině, a také neprodejné vůně parfémů.

Poznámka: Pee-wee Herman je dětinská fiktivní postava vystupující v televizi. Její představitel Paul Reubens byl v roce 1991 zatčen za veřejné pohoršení v kině s filmy pro dospělé.

Přepis titulků

A teď si zahrajeme Scénky z klobouku! Je to hra pro všechny účinkující, Ryan a Colin budou tamhle, Wayne a Jeff tady. Před pořadem jsme požádali publikum, aby sepsali scénky, které chtějí zahrát. Jejich návrhy tu teď mám a přečtu je. Uvidíme, kolik skvělých věcí pánové vymyslí. „Vedle koho byste nechtěli sedět v kině.“ Mám tak rád tu úvodní obrazovku DreamWorks, kde se objeví ten velký měsíc.

Jak je? Prošvihl jsi úvod DreamWorks s tím měsícem. Tady v té části umře. To bylo příšerné! Jsem váš velký fanda, pane Hermane. Co? Aha, dobře. - Ona do toho baráku jde! - Nechoď tam, holka! - Ty tam umřeš, holka!

- Ty tam umřeš! Ty tam umřeš, ty tam umřeš, holka! Hej! Uhni s tou prdelí, bělásku! Utíkej, utíkej, ty krávo! Běž! Tohle je oblíbený film mé ženy. Prý je to tvůj oblíbený film. Zrovna mě opustila. Omluvte mě, promiňte, omluvte mě, promiňte, omluvte mě…

- To jo! - To ne! - Omluvte mě, promiňte… - Omluvte mě… - Omluvte mě, promiňte… - Omluvte mě, promiňte… Omluvte mě, promiňte. Zavolejte mi! „Parfémy, které se neujmou.“ Selhání. Pro muže, který nemá nic. Byl to oblíbený film mé ženy.

Přičichněte si. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako doplnění kontextu - ta scénka, kde Wayne a Aisha křičí v kině, si dělá legraci s rozšířeného stereotypu o tom, že černoši jsou v kině hodně hlasití a rádi vykřikují. Spadá to do takové skupiny relativně úsměvných stereotypů, jako že černoši neumí plavat a milují smažené kuře a vodní meloun.

43

Odpovědět

Občas se na YouTube dívám na taková ta videa typu "Jimmy a Donna sledují Hru o trůny" - prostě sestříhané reakce člověka (nebo více lidí), který sleduje nějaký film nebo seriál. A musím říct, že přesně takhle hulákajících černochů a hlavně černošek je na Youtube hrozně moc.

40

Odpovědět

Já si u toho vzpomněla na parádní scénku s Brandou ze Scary Movie :-D. Scary Movie | Shakespeare in Blood (HD) - Regina Hall, Shawn Wayans | MIRAMAX

00