Slepé zpravodajství: PářeníWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:7 194

Reportér Colin Mochrie se hlásí s reportáží z terénu, kde právě probíhají pěkná zvěrstva. Sám Colin ale dění za sebou nevidí a reportáž musí hlásit naslepo.

Přepis titulků

Teď nás čeká hra Slepé zpravodajství. Ryan a Greg budou hlasatelé ve studiu a Colin bude reportér v terénu, který hlásí horkou novinku. Jenže... Colin ve skutečnosti nebude vědět, o čem jeho reportáž je, protože bude stát před prázdným plátnem. Zázrak techniky, stejně jako u hlasatelů počasí. Ryan, Greg i všichni ostatní reportáž uvidí na svých obrazovkách. Před Colinem tak stojí úkol uhádnout, o čem reportáž je.

Jdeme na to. Přesouváme se za Ryanem a Gregem do studia. Zdá se mi to trochu jako plýtvání. Vejce jsou na vaření, ne na házení. - Máme tu speciální reportáž. - Ano. Hlásí se nám náš reportér v terénu, Colin Mochrie. Co se tam děje, Coline? Nesmírné nebezpečí. Můžeš nám trochu popsat, co se děje? Říká se, že obrázek vydá za tisíc slov. Tak si je domyslete.

Já pro tohle slova nenacházím. Už se to tu děje pět hodin. Jen se smějte. Na mém místě to tak k smíchu není. Coline, nejen že to vypadá příjemně, ale svým způsobem je to i krásné. Vážně? Tam jsem byl taky! - Zase tak krásné to není. - Teď tedy ne. Zdá se, že je vážně zábava tam být a prožívat všechno to, co se tam děje.

Tu roztomilost. Jo. Je to vážně roztomilé. Ale já už toho mám dost. Chci něco víc vzrušujícího. Slez odtamtud! - Coline? - Jo? Coline, přestaň s těmi opičárnami. Jak dlouho to asi bude trvat? No páni. No tak, polož to! - To bude chvilku trvat.

- Jo. - Jakou mají v tom krunýři trvanlivost? - Cože? - Proboha! - Já vím! Čemu ty osobně přisuzuješ tolik lásky? No, podle mě za to může zelený čaj. - Tak na tohle nezapomene. - To ne. Čím déle to sleduji, tím víc se ptám: "Proč? Jsem oceněný novinář. Tohle nemám zapotřebí." Tohle si ani nedokážu vysvětlit, Coline.

Jde tedy o dost speciální období, že? Období sbližování, dá se říct. Jo, podzim. Přestaňte! Hned teď přestaňte! Jste ve vysílání! Hrůza! Chceš hádat, o čem ta reportáž je? Co je tohle? - Cože?

To ne... - Podle mě jde o... Ne, ne. Různá zvířata během pářícího rituálu? Ano! Překlad: heindlik wwww.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:43 To načasování, to asi fakt umí jenom oni.

202

Odpovědět

Taky mám takové perfektní načasování, když o tom vím dopředu.

212