Tajemství: Lukeova úchylkaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:5 539
V truhle se skrývá dosud neznámý předmět a Luke Skywalker bude muset vysvětlovat, proč ho tam má. A pokud máte ve standardech překladu Star Wars taky zmatek, můžete si třeba přečíst tento článek Františka Fuky.

Přepis titulků

Scénka ze Star Wars, dobře? Ryan je Luke Skywalker, Colin je princezna Leia. Takhle si tu pohlaví přerozdělujeme běžně. Až budete připraveni, můžete začít. - Z naší další mise jsem dost nervózní. - Přestaň fňukat! - Něco se děje, má princezničko? - Jsme sourozenci! - Aspoň to si zapamatuj! - Já to viděl! - Opravdu?

- Ano! Někdy jsem na pochybách! - I mezi sourozenci existuje láska! - Já vím, ale od tebe to zní úchylně! - Budu muset sestoupit na tu planetu. - Proč? - Chewbacca se tam zasekl. - To bych měla jít s tebou. - Tady máme zbraně? Dobrý nápad. - Ne, to nejsou ony, nesahej na to! Vysvětlím ti to! Dostat Chewbaccu zpátky na loď je někdy těžké. Proč podle tebe dělá...

A tohle bylo první, co tě napadlo? - Já bych v tom vypadala lépe! - To bych rád viděl. - Tak fajn. To je kolekce Aishy Tyler? - Pomůžu ti. - Dobře. Musím být opatrná, nerada bych si něco natáhla. Tyhle nasadíme. A tady. - Tohle je pro mě.

- Jak ses dostala z těch pout? - Mám zkušenosti, Síla stojí při mně. - Jak? Víš... Podle mě teď Síla stojí spíš při mně. Nevím, jestli jsem ti to někdy řekl. Darth Vader je můj otec, ale ty nejsi má sestra. - Cože? - Jsi jen dívka, kterou jsme před mnoha lety sebrali. V ne až tak vzdálené galaxii. - Takže ty a tvůj táta jste mě sebrali. - Přesně. Pokračuj.

Dobře. Vysvětlím ti, jak to funguje. My... Ne, chci to slyšet, zní to vážně dobře. Radši bych měl zavřít tu truhlu. Kurva! - Pane jo! - Bolelo to? - Jo, fakt to bolí. - Uvnitř je schovaná kůže! Myslel jsem, že to jsou jen pírka.

Omlouvám se. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

František Fuka ať jde se svým alibismem do p****e.

37

Odpovědět

Nechceš tam jít sám? Podmínky splňuješ dokonale.

12

Odpovědět

+AnonymousA odkud myslíš, že to píšu.

10

Odpovědět

+(Pepek)Nevím odkud, ale rozhodně vím čím

00