Teleshopping: Sada pro balení holekWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:9 850

Reklamy a teleshopping většinu z nás spíš otravují, když vám ale Ryan s Colinem nabízejí sadu, která vám usnadní seznamování s něžným pohlavím, je načase zbystřit.

Přepis titulků

Zábava pokračuje hrou s názvem Teleshopping, která je pro Ryana s Colinem. Pojďte dolů za námi, pánové! V této hře se pokusíte publiku prodat zcela zbytečné výrobky. Předměty máte, pánové, a prodávat budete sadu... Sadu pro balení holek. Můžete začít. Dobré ráno, Wisconsine, a speciální pozdrav posíláme i zabedněncům do Severní Dakoty. Jsou tři ráno, čas na nákupy!

- Co se děje? - Vstávejte, je čas seznámit se s někým, koho v životě nepotřebujete. - Proč jsi dělal jestřába? - To byl... kohout. To byl kohout? Tak promiň. - Někdy se ten člověk těžko hledá... - Vždycky. Vždycky se těžko hledá. A od toho jsme tu my. Když totiž potřebujete pomoct s balením, my jsme ti praví, na koho se obrátit. - Oba jsme si dokázali najít manželky a dohromady máme třináct dětí. - Ano! Šest a půl každý.

Na prvním rande je vždy nejtěžší prolomit ledy. Je to tak. Vždycky je těžké dostat... V tu chvíli se vám bude hodit Benny, bobřík ledobořič. - Kdo že? - Ledobořič, co prolomí... - Já slyšel bobřík ledokouřič. - Ne. To se mi líbí. Vyzkoušej to. Ahoj. Čím se živíš? Dělám kousek odsud.

Vedle tohohle budete vypadat dobře. Koho nepotěší taková hlava na správném místě? - Co je to? - Tohle jsou důležité části vašeho těla. - Tyhle... - Nejdřív to namoč. Olízni to! - Snažíme se pomoct jim. - Aha, omlouvám se. Pamatujte... Tyhle erotogenní zóny... - Vždyť se tě ani nedotýkám. - Já vím. Nech toho!

Co to... To máš na mě? Už brzo možná jo. Někdy se ale hodí pomoc s odtáhnutím partnerky z restaurace. Obzvlášť, když nechce odejít. Stačí jí tohle zastrčit zezadu za šaty, připevnit druhý konec k vašemu nárazníku... A hle, láska je na světě. Někdy chtějí ženy drsňáka.

Proto jsme složili menší rapovou skladbu, abychom vám pomohli najít ženu vašich snů. Jseš do mě blázen, to všichni dobře ví, škoda, že se mi už v mým věku nepostaví. Nepostaví, nepostaví, nepostaví, nepostaví... Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:49 "Who doesn't love a little head?" bylo trošku ztraceno v překladu, ne? :)

70

Odpovědět

Hledal jsem v češtině ekvivalent, ale nic moc mě nenapadlo. Tak alespoň mírný náznak dvojsmyslu. Napadá tě něco? :)

00

Odpovědět

+heindlik"Komu by se nelíbila hlava na správném místě (ve správný čas)"?

00

Odpovědět

+Anonym9483"Koho nepotěší taková hlava na správném místě?"

20

Odpovědět

+Anonym9483To zní líp. :) Upraveno, díky.

00

Odpovědět

Bohuzel nefunguje :(

04

Odpovědět

Výborný :D zasmál jsem se :D

100