Živé kulisy: Sexy lavinaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:11 749

Dnešní hru s názvem Živé kulisy zpestří návštěva wrestlingových zápasnic dvojčat Bellových (The Bella Twins), které budou spolu s Waynem tvořit kulisy pro vysokohorský trénink Ryana s Colinem.

Přepis titulků

Teď si zahrajeme hru s názvem Živé kulisy. Hrát ji budou Ryan, Colin a Wayne. Pojďte dolů. Budete potřebovat pomoc, takže přivítejte naše hosty, wrestlingové legendy, dvojčata Nikki a Brie Bellovy! Tak jo. Tak jo. Budete hrát scénku, během které použijete různé rekvizity. Všechny je ale budou zastupovat Wayne a dvojčata Bellovy, dobře? Téma scénky je, že Ryan s Colinem trénují v Alpách na zimní olympiádu.

Vtom přijde lavina a oni se musí schovat ve vysokohorské chatě. Je to vaše. - Dnes to bude na dlouho, Klausi. - Ja, ja, to je pravda. Musíme trénovat na olympiádu. Ja, ja. Pojedu první, jdu si nasadit lyže. Vázání je dost těsné! Já projedu svůj snowboard.

- Projedeš svůj snowboard? - Sjedu na něm tu horu. - Aha, chápu. - Vždy se musíš ujistit, že ti noha sedí ve vázání. - Já vím. Uvidíme se dole, Klausi! Jedeme! Moc rychle mi to nejede. Ale ne, veliký skok! Dobře, zastavím asi tak, že se otočím bokem. - A je to.

- Zastavil jsi s lyžemi rovně. - Nezastavil jsem, jak jsem chtěl. - Poslouchej. Slyším dunění. Mám trochu hlad. - Ale ne! To je lavina! - To ne! Celého mě zavalila! Jsem zavalený sněhem! Nemůžu ven, Klausi! - Zachráním tě, mám lopatu! - To nemusíš, neriskuj! - To je v pořádku!

- Nech mě tu zemřít. - A je to. - Zatraceně, Klausi. - Jsi v pořádku, příteli? - Víc než to. - Pojeďme lanovkou na tu chatu. - Dobře. - Musíme na ni vylézt. - Ta je tvoje. - Ach jo, kotva. Je to kotva! Sakra. - Já jel pohodlnější lanovkou. - Pohni! - Když dovolíš, dám si na čas!

- Nechal jsi mě snad pod lavinou? Ne. Tak jsme u chaty. Pojďme dovnitř. - Dobře, otevři dveře. - Podívej... - Rozdělám oheň. - Rozdělej. - Dobře. Tak ne, v pohodě. Už hoří. Co kdyby sis tu sedl? Já se položím na ten koberec z medvěda. Sakra. Tak tady je! A víš ty co?

- Je tu celkem chládek. - Myslíš? - Obléknu si svoje podvlíkačky. - Dobře. Zatraceně, Klausi. V podvlíkačkách lyžovat nemůžeš. Musíme se dostat zpět dolů. Vydrž. - Sundej ty podvlíkačky, Klausi! - Dobře! - Je čas se vrátit. - Dobře. - Co takhle sjet dolů na saních?

- Dobře. Tady mám svoje. Moje sáně mi mávají. Velký potlesk pro dvojčata Bellovy! - Ve skutečnosti to nejsou dvojčata, ne? - Jsou. - Vážně? - Ano! To jsi nepoznal? - A jsou identická? - Ano! - Musíš se jim podívat do obličeje, Ryane. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já prostě nedokážu pochopit, kdo v tom studiu vymýšlel ta sedadla. U toho vstupu, odkud ta dvojčata přišla, nemůže být přece absolutně vidět, ne?

50

Odpovědět

Jsem jediný, kdo is je googlil a našel na youtube?
WWE The Bella Twins vs The Riott Squad | September 03, 2018

30

Odpovědět

No popravde tá blondínka ma zaujala viac ako Bella Twins. Ale aspoň som sa viac pochechtal na trápnom WW, než na živých kulisách. dik za odkaz.

02

Odpovědět

Hodne, ale že fakt hodne slabé, ani raz som sa neusmial. Dobre raz, za podvliekačky, ktoré si nechcel dať dole, som sa uškrnul. Nechápem, že to baví toľko ľudí. Veď je to trapne suché, jak anglický humor. Žvásty piate cez deviate. Bez ladu a skladu a bez nejakej hlbšej pointy. No ludia tam robia živé kulisy.. a ? To má byť akože humorné ? Keby to bolo tak robené, že jednému sa ujdu stále tie dve rajdy a druhému zostane stále len černoch, tak by som to aj chápal a snáď sa bavil na chudákovi ktorému ostane kulisa furt len chlap. Ale keši tie baby prehadzujú hocjak príde , tak pointu nechápem. P.čovina.

220

Odpovědět

Colin ukázal svoju genialitu až som plakal od smiechu :D

141

Odpovědět

Jak někdo může kladně hodnotit Partičku, když existuje tohle.

506

Odpovědět

Tak je pár možnosti, buď toto nepozná alebo si je vedomý i našej scény a dokáže ju oceniť. Obidve strany majú vydarené aj menej vydarené scény.

132

Odpovědět