Zpravodajství: Dramatická předpověď počasíWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:8 338

Partička z Whose Line Is It Anyway? vám dnes odprezentuje nejnovější zprávy, musí se však zároveň držet předepsaných rolí.

Poznámka:
Colin v úvodu používá těžko přeložitelnou slovní hříčku ve vtipu o klonu s nevhodným chováním. Slovní spojení obscene clonefalls (nevhodné pády klonů) je přesmyčka spojení obscene phonecalls (nevhodné telefonáty). Použil jsem českou slovní hříčku tím pádem.

Přepis titulků

Vítejte u zpráv v šest hodin, já jsem váš moderátor Tomáš Jedno. Zprávou dne je triumf, který se obrátil v neštěstí, když vědci, kterým se podařilo naklonovat prvního člověka, tutéž osobu vyhodili z okna za to, že měl nemístné narážky. Policie ho tím pádem za narážky obvinila. - Pojďme se s Terrym podívat na novinky ve světě. - Díky. INSTALATÉR UCPÁVAJÍCÍ ZATÉKAJÍCÍHO COLINA - Rodina v Tucsonu shání... Ale ne, ach jo!

Strpení, prosím. Nehýbej se. Nehýbej se. V sobotu odpoledne jim utekl pes a celé sousedství... Ne, takhle... Takhle to nepůjde. Mám tu pastilku proti kašli. Lidé ze sousedství... No páni, tohle taky nestačí. Lidé ze sousedství se nyní vydali jejich psa společně hledat. Máš opět slovo. Podívejme se na novinky ze sportu.

Tak co se bude o víkendu dít ve sportu? ZAŽÍVÁ ŠÍLENÝ VÍKEND VE VEGAS - Kdybych si měl vsadit, a já si vsadím, - ZAŽÍVÁ ŠÍLENÝ VÍKEND VE VEGAS - dal bych třicet dolarů na Seahawks. A víte co? Klidně přihodím ještě dvacku. A ještě stovku. Nic se neděje. Ahoj, zlato. Je to skvělý. Jak to, že jsem prohrál? Jasný, v pohodě. Vyhraju to zpátky. Tak jo, jdeme na to. Na černou.

Jak to, že jsem prohrál? Dobře, vydržte. Tyhle mám od babičky. Vraťte mi mý peníze, prosím! Prosím, vraťte mi je. Přišel jsem o vlastní domov. Vracím vám slovo. Pojďme se podívat na počasí. VÁLEČNÝ FILM VE 30 VTEŘINÁCH - Počasí možná hlásím naposledy. A dělám to pro Ameriku.

Nezvedej to. Nezvedej to. Proč? Proč? Vracím vám slovo. Ze zpráv je to vše. Dobrou noc a dobré zprávy. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak se Colinovi podařilo nosem dostat tak velkou pastilku no pusy? :D

12

Odpovědět


Odpovědět

Jooo Saving Private Ryan by byl očividně dobrý film...... oh wait!

32