Zvukové efekty: Mariňáci ve VegasWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:9 030

V dnešní hře si musí Ryan s Colinem jako členové speciálního komanda poradit s mimozemšťany, kteří přistáli v Las Vegas. To vše za doprovodu zvukových efektů, které poskytnou dvě dámy z publika.

Přepis titulků

Hra probíhá tak, že Ryan s Colinem budou hrát scénku. Mickey bude Colinovi dělat zvukové efekty a stejně tak i Melanie Ryanovi. Scénka je o tom, že Ryan s Colinem jsou agenti zvláštních jednotek, kteří se jeli odreagovat do Las Vegas. Vtom ale uslyší zprávu, že na město útočí mimozemské lodě. Můžete začít. No tak, taťka se odsud potřebuje dostat. Netrefil jsem stůl.

Vystřelilo to jednu minci. - Zkusím můj. - Vystřelilo to na mě jednu minci. - Toho kohouta jsem si nevšiml. - Vyhrál jsi kohouta! Vyhrál jsi kohouta! Počkat! Není to mimořádné hlášení? - To jsou poldové. - V pohodě, jsme ze zvláštních jednotek. Myslel jsem, že slyším zpravodajství. - Zpravodajství, zpravodajství... - Měl jsi pravdu. - Vidíš. Třeba bude trochu konkrétnější.

Přerušujeme vysílání kvůli zprávě, že v Las Vegas přistáli mimozemšťané. - Chucku? O jakým vysílání mluví? - Nejsem si jistej! - Důležitý ale je, že tu máme mimozemšťany. - To jo. - Naštěstí mám pušku. - Máš pušku? - A taky toho kohouta. - Máš i kohouta? - Já mám bazuku. - Dobře. Ale ne... Měl jsem bazuku, ale v ní jen jednu střelu.

- Mám mačetu. - Můžeme vyrazit... - Levná. - Je to levná mačeta. Vykopnu tady ty dveře. Kopni do nich ještě! Proboha! Vidíš, jak je ten létající talíř velkej? - Vždyť neumíš jejich jazyk. - Jen jsem to zkusil, zdálo se to snadný. Hodím svoji manželku... Ne manželku, mačetu! Jestli to nezabere, dojdu pro manželku.

Jdu ji tam hodit, podrž mi mačetu. Hej, co to sakra... Sklapni! Nic. - Koukej na tu záři! - Hoď tam svoji manželku! - To ne, prosím! - Sklapni! Nic. Chytil ji tamten orel.

A ta sova. - Musíme konat. Počkat! Vyletíme tam vrtulníkem. - Dobrej nápad. Vlez dovnitř, na spolujezdce. Na pilota ne, budeš spolujezdec. Nastartuju. Tohle je lepší. Mám to. - Ta slepice jde po nás! - Jo! V pohodě, je to náš talisman.

Co je? Dobrý, motor pořád jede. Hele, ten talíř má okno. Zkusím ho prostřelit. Měli bychom vlézt dovnitř a spřátelit se. Dobrej nápad. Jen jsi to měl říct dřív, než jsem na ně vystřelil. - Zasekl jsem se! - Nemusel jsi skákat! - Já vím. Mám rád drama. - Otevři to okno. - Mají stejný okna jako my.

- Jo. - Zdá se, že nakonec nejsou až tak odlišní. - Asi ne. Sklo! Sklo! Koukej, jak jsou malí! Čauky, Ryane. Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. Melanie a Mickey, vážení! Potlesk pro Melanie a Mickey! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vyborny! :D nechapu jak tohle muze nekomu nepripadat vtipny :)

220

Odpovědět

Nenech se oklamat i trollové se bavili, jen nesmí vypadnout z role...

140