Zvukové efekty: Ryan s Colinem ve vesmíruWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:5 928
Pro Ryana s Colinem je cesta do vesmíru už téměř běžnou záležitostí, tentokrát jim ji ale zvukovými efekty zpestří dvě dámy z publika.

Přepis titulků

Teď nás čeká hra Zvukové efekty. Hrát ji budou Ryan a Colin, tak pojďte dolů, pánové. Budeme ale potřebovat pomoc od dobrovolníků z publika. Tak si nějaké najdeme. Ahoj, jak se jmenujete? - Katrina. - Katrino, počkejte tu na mě... - Zdravím vás, jak se jmenujete? - Terri. - Terri, pojďte se mnou. Pojďte dolů a připojte se ke Colinovi a Ryanovi na pódiu.

Terri, tady máte mikrofon, ten je váš. A tady je váš mikrofon, Katrino. Dámy. Hra spočívá v tom, že Ryan a Colin budou hrát scénku a Terri a Katrina jim budou dělat zvukové efekty. Musíte tedy dávat pozor, co dělají, a když budou potřebovat zvuky, tak jim je poskytněte ze všech sil, které ve svých roztomilých tělíčkách najdete. Katrino, vy budete dělat zvuky Colinovi a vy Ryanovi, Terri. Téma scénky je, že astronauty Ryana a Colina čeká start jejich rakety, aby se následně na ISS postavili rozzuřenému mimozemšťanovi.

Je to vaše. To ti povím, ten rozzuřený mimozemšťan mi nedá spát. Je mi zle, jen na něj pomyslím. To slyším. - Najez se něčeho! - Najím. Udělám ti krokety. Mikrovlnka je rozbitá.

Už není čas. Spojím se s věží a zkontroluji, že je všechno v pořádku. Věži? Věži? - Věži, slyšíte mě? - Ano, slyšíme vás. - Můžeme odstartovat? Ještě ne tak docela. - Já jsem pro start. - Já taky, už jsme tu 6 hodin, jsme připravení. Podívej, mám nejvyšší skóre! Tak jo, odpočítávám. Pět, čtyři, tři, dva, jedna. - Co je to s tebou?

- Jsem hrozně nervózní. - Jsem tak nervózní! - Pospěš si. Převlékni si skafandr, musíme vypadnout. Vem si jiný! Zůstanu v tomhle. - Jak ho máš už dlouho? - Tak dobře. Tamten mi dej, dám ho do mikrovlnky. Pořád nefunguje, dobrý. - Teď zažehnu motory. - Dobře. Nebude to vůbec znít jako tvé nadýmání.

- Hele, jsem astronaut! - Pět, čtyři, tři, dva, jedna. Honí nás indiáni! Koho by to napadlo? - Nedohoní nás. - Setřásli jsme je, jedou na koních. - Tamhle je stanice. - Odpojím se od svého lana. Musím říct, že to docela bolelo. Duch! Proč se tu tak potácíš?

Otevři dveře, ale ustup, bude to pod tlakem, nikdo tam už celé měsíce nebyl. - Nebylo to tak hrozné. - Znělo to spíš jako dušení. Tak fajn. Máš u sebe ten trikodér, který rozpozná mimozemšťana? Mám, vytáhnu ho. Papoušek! Proč bych s sebou tahal papouška? Vždyť je k ničemu, úplně k ničemu! Ten mimozemšťan se bojí papoušků.

Podívej, před měsícem tu byli Rusové, určitě tu nechali zprávu. Asi v ruštině. Ne. Co znamená "ne"? Najdi to. - Dobře. - Co to? - Co je? Z kuchyně slyším nějaké zvuky. Myslím, že tenhle mimozemšťan nám neublíží. Tak fajn. Pro jistotu zapálím plamenomet, kdyby něco. Co to s tebou je?

Terri a Katrina, vážení! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyhle dva, to jsou borci... Na tohle asi Suchánek s Geňou radši nekoukají.

71

Odpovědět

Nebylo to už kdysi?

02

Odpovědět

čím horší zvuky tím lepší improvizace :)

160

Odpovědět

Tak zoufale špatné zvuky, to snad chce nějaký speciální talent :-)

121

Odpovědět

Zvukovej doprovod docela katastrofální, ale ti dva to stejně umí zahrát i tak :-D.

200

Odpovědět

Tak tohle nemá chybu :D

181