PoplachŽivot na koleji (S01E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:4 231

Již z náhledového obrázku je patrné, že dneska to nebude vůbec legrace. Čeká nás totiž jeden velmi smutný okamžik. Víc nebudu prozrazovat, takže si radši pusťte dnešní díl... Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

POPLACH Jelikož je Procitnutí v Garden State můj oblíbený film, zahraju si Andrew Largemana, kterého ztvárnil Zach Braff, a tady pan Křečík ve svém měsíčku se ujme role Sam, kterou hrála Natalie Portman. Hej, tebe znám z televize. Nejsi ten retardovaný quarterback? Jo...

Dívej se na mě. Jsi doopravdy retardovaný? Ne. A klapka. Jé, ty ses pokakal. Život na koleji 1x12 - Poplach Vždyť přece není tak těžké dát ponožku do šuplíku, když jsem před chvílí vyluxoval a koberec už je zase plnej tvejch smradlavejch cupanin!

A to jsi býval tak nádherný. To je konec prvního dějství. Co myslíš? Tvé jméno jsem použil jen pro teď. To bylo výborný, kámo. Bylo to hrozně působivý. Fajn. Gophere?

- Ty to s holkama umíš, viď? - Ten umí s holkama plno věcí. Proč? Konečně si o ní chceš promluvit? O kom? O holce z výtahu. Proč to s náma nechceš probrat, Danny B.? Není o čem mluvit. Vůbec nic o ní nevím. Takže tu máme holku, o který víš akorát to, že je nádherná a nemůžeš na ni přestat myslet.

Typickej případ tajemný kočky. Takže, co o ní zatím víme? Nic. Jen jsem ji párkrát potkal ve výtahu. Takže bydlí v naší budově. Jdem ji najít. Je 23:45. Nejspíš už spí. Vstávej, vstávej, lásku dávej. Jo!

Takže, Zachu, Křečík a já na tebe budeme čekat. P.S. Odepiš. Abby, požární cvičení! Ne, Emily, nejsem na žádný pařbě. To je požární alarm. - Vůbec na mě nemáš čas. - To je požární alarm. Mikeu, honem, jdem zjistit, kde bydlí ta sexy buchta. - Cože?! - Není to tak, jak to vypadá. Křečíku, než se vrátím, nacvič si své repliky.

Měj se, broučku. Tohle není cvičení! Vypadněte ven, nebo vás zkopu. - Přestaň na mě křičet, Britanny! - Já na tebe nekřičím... Nenuťte mě být hrdinou. Já to udělám! - Všichni rychle ven! - Co to děláš? Tobě hráblo? Všichni okamžitě ven!

Správce nejsem pro nic za nic. Velká moc s sebou nese velkou zodpovědnost. Shane byl přesvědčen, že evakuováním celé budovy na parkoviště se nám podaří najít tu tajemnou kočku. Překvapivě... to ale nevyšlo. Ale máme záznam v rejstříku. Takže...

aspoň něco. Ten plán se spuštěním alarmu sice nevyšel úplně podle našich představ až na to, že jsem našel něčí průkazku do knihovny. Sice nevím, jestli patří tý tajemný kočce, ale... je to důležitej první krok. Ahoj, zlato, už jsem zpátky. Křečíku, vstávej. Čeká nás milostná scéna. Křečíku, vzbuď se.

Křečíku... Křečíku! Abby! Pojď sem. Křečík je mrtvý! Neeeeee... Nejdřív chci poděkovat Joshovi za to, že provedl kremaci. Skrz tvůj měsíček ti chci říct...

že jsi ze mě udělal lepšího člověka. Byl jsi má lepší polovička. Jako bratr, kterého jsem nikdy neměla, ale vždycky chtěla mít. Nikdy v životě... nezapomenu na tance, ke kterým jsme spolu vymysleli choreografii. Všechny naše tance... Všechny naše písně... Všechny tvé činy...

Všechny mé omyly... Však nakonec... Ano, můj příteli... Potkáme se v křeččím nebi. Sbohem. Vypadá to, že Křečíka zabily blikající sirény. Nejen že se vyrovnal filmové Sam svým výkonem, ale stejně jako ona trpěl vážnou neurologickou poruchou.

Hlodavčí epilepsií. Takže... Potkáme se v křeččím nebi. Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohlo by to bejt delší..

180

Odpovědět

Já mám prostě ráda Dannyho B. :) úplně mu fandím!! Ale zdá se mi, že se z jednoho dílu na druhý úplně změnil.

200

Odpovědět

Marshall rules!!!

180

Odpovědět

Je to díl od dílu lepší. :) Marshall je skvěle zahraná postava a každá scéna s ním je TOP celého seriálu!

200

Odpovědět

Tenhle seriál mě zničí. Nicméně křečku RIP ...... díky za překlad

180

Odpovědět

Opět Marshall ve skvělé formě !! :D

180

Odpovědět

A tohle je hezčí - bez růžičky:
http://www.natriko.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=8&products_id=21

180

Odpovědět

adam: třeba tady:
http://www.megatricka.cz/humorna-tricka-s-vtipnym-potiskem/smoking-cerny.html

Na netu je toho hodně ;)

180

Odpovědět

• Nevíte někdo,kde by se dalo sehnat to tričko co má Shane na tom pohřbu,nebo aspoň mu podobný?! (mám na mysli to triko s vzorem vesty a motýlka)

180

Odpovědět

Paradni dil :)

180

Odpovědět

Boží seriál už aby byla neděle.

BTW: R.I.P. hamster

180

Odpovědět

jo tohle je prostě boží !! :D
chudák křeček :( :D
taky držim palce Dannymu B. a už jenom čekám, kdy Abby na tu pí*u Steph vylítne..!! :D :)

190

Odpovědět

BugHer0: Super, tak to už máme za pár :-)
Dík moc :-)

180

Odpovědět

Paraplee: V příštím díle uvidíš Emily na vlastní oči a Danny B udělá jeden velký krok. :-D

181

Odpovědět

Ivet: Chystá. :-) Tuším, že se to pohne v 16. díle s názvem Teamwork. :-)

181

Další