Sexismus je to, jen když to řekne mužThe Amazing Atheist nekritizuje jen náboženství, ale také kritizuje feminismus v současné podobě. V tomto videu okomentuje několik případů obráceného sexismu, o kterých jste se mohli doslechnout i v českých médiích.
Pokud se zamyslíte nad tím, kolik zvířat jsme domestikovali, tak zjistíte, že jich zase tak moc není. Proč jich není víc? A mohli bychom v budoucnu domestikovat všechny druhy?
Na obrazovce byly dvě královské děti!Dnes si opět dáme jedny Fanouškovské korekce. Conanův divák s velmi originální přezdívkou si všiml naklonovaného královského dítěte. Jak se z toho Conan vymotá? Samozřejmě opět originálně.
Všichni víme, že si v letadle musíme vypínat elektronická zařízení. Ale víte, proč tomu tak vlastně je? Poznámka: Kitty Hawk - město v Severní Karolíně, kde bratři Wrightové uskutečnili první let letadlem SkyMall - nákupní katalog nabízený v letadlech
Conan vzdává hold FinskuConan není oblíbený jenom v Americe. Už dlouhou řadu let ho až nezvykle milují Finové. Conanovi chodí spousta dopisů a vzkazů, kterými mu obyvatelé Finska dávají najevo svou náklonnost. Nejzvláštnější na tom ale je, že Conanova show není ve finské televizi, stejně jako u nás, vůbec vysílána a celé epizody na webu teamcoco.com jsou regionálně omezeny pouze na území Spojených států, tudíž se k pořadu legální cestou nemůžete moc dobře dostat. Nicméně finský fanatismus byl natolik velký, že se Conan v roce 2006 vydal až na sever Evropy, aby se setkal se svými fanoušky osobně. Od té doby čas od času Finy v průběhu pořadu zmíní nebo pozdraví. V dnešním videu dokonce uvidíte, jak se kdysi pokusil originálním způsobem vzdát hold jejich rodné zemi. Kéž by se něco podobného jednou podařilo nám. Co říkáte? Nezačneme Conanovi také spamovat poštovní schránku a posílat české pivo?
Gordon Ramsay vs. zázračné bobulkyVšichni dobře víme, že Gordon Ramsay má vytříbené chuťové pohárky. Když mu něco nechutná, neostýchá se to dát pořádně najevo. Tak jaká asi bude jeho reakce, když mu Graham Norton předloží zázračné bobulky, po nichž údajně kyselá jídla chutnají sladce?
Bleskové rande ve Star WarsPředstavte si, že žijete ve světě Hvězdných válek a chcete se s někým seznámit. Uvidíte, že ten výběr zase tak skvělý není. A s jakou postavou byste šli na rande vy? Poznámky: Colt 45 - Alkoholický nápoj, kterému Billy Dee Williams (Lando Calrissian) v minulosti dělal reklamu a sklidil za to i značnou kritiku. Rozšířené univerzum - Jedná se o sadu knih a příběhů, které se netočí okolo hlavního příběhu, ale okolo okrajových událostí. THX 1138 - Jedná se o první Lucasův celovečerní film z roku 1971. Ve videu si dělá legraci z toho, že nenatočil druhý díl s číslovkou 9 na konci.
Nešla nám šedesát devítkaUž jsme tu dlouho neměli nic od College Humoru. V tomto krátkém videu uvidíte normální večer tří kamarádů v restauraci, který se zvrhne do debaty o něčem, co se běžně na slušných místech nevytahuje.
Už to je nějaký ten pátek, co tu byla poslední Epická rapová bitva. Tentokrát pro vás máme připravenou bitvu mezi dvěma bývalými největšími rivaly, a to Stevem Jobsem (Apple) a Billem Gatesem (Microsoft). Tato bitva je hned po souboji Barack vs. Romney druhou nejsledovanější a je i celkem chytlavá, proto jsem přeložil právě ji. Kdo podle vás vyhrál?
Key a Peele se chystají přestěhovat do nového. Balení si zkusí zpříjemnit dubstepem, ten je ale pro Keye naprostou novinkou. Poznámky: - Drop je místo v písničce, kde se mění rytmus, nebo basová linka. - Hootie & the Blowfish a Color Me Badd jsou americké kapely založené v 80. letech.
Nerd hrající hry na téma Hvězdných válek, jedno z těch delších a taky v naší zásobě jedno z posledních Nerdových videí. Takže si užijte poslední regulérní dvacetiminutový díl (tedy aspoň do doby než James stvoří a vypustí další), protože tímto naše páteční shledávání končí! Samozřejmě vám Jamese, ať už v podobě Nerda nebo v jakékoliv jiné formě, budeme servírovat i nadále, jen ne "seriálově" jako doteď. Páteční slot vystřídá nové pravidelné okénko, takže další Jamesova videa se tu mohou objevit kdykoliv během týdne. Mějte oči na stopkách. Strávili jste s Nerdem a našimi překlady nějaký ten rok. Konkrétně tři od první přeložené epizody a dva, během kterých jsme se setkávali každý pátek. My Vám za takovou přízeň moc děkujeme a doufáme, že jste si to pořádně užili! Teď vám už jen zbývá vrhnout se do všech dílů znovu. :D