60 sekund s Martinem Freemanem

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:536
Počet zobrazení:6 789

Pokud Martina Freemana neznáte už ze seriálu Sherlock, stoprocentně ho znáte z filmu Hobit: Neočekávaná cesta, který se k nám do kin dostal loni před Vánoci. V tomto krátkém videu odpovídá na zvídavé dotazy Cinemaxu. Dozvíte se, s kým by raději zašel na pivo, zda touží po reinkarnaci a jaký problém má s Vánoční koledou. V roli tazatele uvidíte Martinova kolegu Richarda Armitage.

Tímto vás zdraví ABigWhiteWolf, nováček překladatelského týmu. Jako fanoušek Hobita, Sherlocka, Doctora Who a všeho správného udělám vše pro to, abychom se na webu setkávali co nejčastěji, tak se na to duševně připravte. :)

Přepis titulků

A nyní 60 sekund s Martinem Freemanem. Nechat si udělat samoopalovací nástřik, nebo zůstat bledý? - Myslím, že bledost teďka frčí. - To jsi mě teda zklamal. - Už jsem si tě představoval... - V trenclích na jedno použití? Hodně lidí si mě tak představuje. Tak jsem se dostal do šoubyznysu. - Udělej americký nebo jamajský přízvuk. - Koho je lepší urazit? Reinkarnovat se, nebo zůstat jako duch?

Zůstal bych duchem, protože bych chtěl zůstat sám sebou, i když se sebou často nejsem spokojen. - Navěky lidi soužit. - Jo, a nebo jim dělat radost. To jsem rád, že mě takhle vidíš. - Udělal jsi lidem ze života peklo. - Budeš na ně pořád dotírat. Radit lidem s randěním, nebo se do toho neplést? Neplést se do toho, jo. Sledovat s rodinou během svátků Lásku nebeskou, nebo Vánoční koledu?

Myslím, a snad mi to Richard Curtis promine, že Vánoční koleda má lepší příběh, ale nejsem v ní já. A to mi na Vánoční koledě vždycky vadilo. Takže Láska nebeská. - Láska nebeská s muppety by mohla být dost dobrá. - To bych rád kouknul na své scény. Kermit jako dublér. A nyní k otázkám o Hobitovi. Chtěli jste, abych vám našel čtrnáctého člena pro vaši výpravu, a já vybral pana Pytlíka. Tak to je ten hobit? Temnota se vrátila do našeho světa.

Domov je teď za vámi. Cesta vede vpřed. Jsi skvělým šermířem nebo raději nemáme stát příliš blízko? Co to říkáte? Můj meč nezažil žádnou bitvu? Nejsem si jistý, jestli je to vůbec meč. Spíše nožík na dopisy. Jsem skvělý šermíř, myslím, že mi to s mečem docela jde. Drž se zpátky! Použiju to, když budu muset! Nechat si umělé končetiny, nebo je odložit na place?

- Odložit na place. Jsou moc těžké. - Taky ses v nich tak potil? To vážně nebylo hezké. Občas mi je Heather musela sundat, aby mi mohla napudrovat kůži. Tak je musela odlepit. A jednou jí kapka mého potu smíchaného s pudrem přistála v puse. Umíš si to představit? Jakoby mléčnou substanci, - dopadající... letící do její pusy? Já ne. - Mléčnou substanci? Moje publicistka dostane infarkt! Dobře, poslední otázka. Dát si pivo s Glumem, nebo s trpaslíky? Jsem obklopen trpaslíky.

Co tady dělají? Je to pěkně veselá kopa. Rozhodně s trpaslíky. Jsou to lepší pijáci, jsou veselejší a nesnažili by se mi neustále něco ukrást. Když Pytlík neuhodne, šníme to! Platí. Tohle je hraní. Sleduj. Tohle bylo 60 sekund se mnou, Martinem Freemanem. Pouze na Cinemaxu. Za tohle bych si měl nechat platit. Jak dlouho asi moje kariéra potrvá?

To je škoda, že končí, zrovna když začala. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Martin je prostě Pán! :)

00

Odpovědět

Jak si tak přemýšlím, je to asi můj nejoblíbenější herrec. Vzhledem k tomu, že zbožňuju sherlocka, Hobita, kancl i stopařova průvodce po galaxii... Perfektní herec.

50

Odpovědět

Martin Freeman je neuvěřitelný, mám ho čím dál radši a to nejen kvůli roli Hobita a Watsona, na které se podle mě perfektně hodí :)
A Richard Armitage? Co si budeme povídat..na něj se sakra dobře dívá! Ocenila bych kdyby se tady časem objevil i nějáký rozhovor s ním.

40

Odpovědět

a to sem myslel že jen Norris dokáže nacpat 3:20 do 60 sekund :D

280

Odpovědět

Zdravím nového překladatele, přeji mnoho štěstí. :)

240

Odpovědět

ABigWhiteWolf ! Konečně nějaký fanda Doctora, Sherlocka a Hobita ! Mám z tebe neskutečnou radost ^^. A video super, Martin je prostě geniální :D 10 z 10 :)

290

Odpovědět

Doctor, Sherlock a Hobit - fakt najsuper veci na svete :D <3

260

Odpovědět

až na ty ukázky z hobita super :) (ukamenujte mě, ale mě se prostě hobit nelíbil)

1927

Odpovědět

mas pravdu a to jsem ani necetl knizku takze ten film me ani snad zklamat nemohl, ale i tak mi tam neco nesedelo nejspise to byli to skreti, kteri oproti tem z pana prstenu vypadali jak z pohadky od walta disneyho a mozna taky kvuli te scence s trolly kd e jsem si pripadal ze koukam na nejaky cirkusove predstaveni kdy si pulka vystupujicich dala hopsinkovou stavu na dobrou noc:)

1910

Odpovědět

+trdelinSkřeti MUSELI být počítačoví, protože reální lidé (jako v Pánovi Prstenů) hrající skřety by byli stejně velicí jako trpaslíci. V "Pánovi" se tohle řešilo s Gimlim a s Hobity, tak, že na pár vyjímečných záběrů "zblízka hobit a zároveň skřet" se používaly různé triky s perspektivou a v běžných bojových scénách velikostní dubléři. Ti se sice v hobitovi používali taky, ale pouze na záběry krajin apod., protože boje v kombinaci s trpaslíky zblíska bylo ve filmu tuny a "po staru" by to bylo nerealizovatelné v solidní kvalitě.

210

Odpovědět

Tyto "60s" rozhovory sleduji na youtube. Rozhodně nejzábavnější dovojice: Jake Gyllenhaal a Anne Hathaway. Tímto prosím o pokračování.

190

Odpovědět

Stopařův průvodce po galaxii, Love Actually, Sherlock.

210

Odpovědět

Thorin of Oakenshield.

1910

Odpovědět

*Thorin Oakenshield, žádnej of.

240

Odpovědět

Tak to som si nepredstavoval že je to tak týpek :D ešte nejaký ten zábavný rozhovor s ním by som si pozrel :D

230

Odpovědět

Hobita jsem ještě neviděl ale podle 2 jmenovaných seriálů odhaduji že nový překladatel is the same as the bowties :D a samozřejmě Martin taky

190

Odpovědět

ABigWhiteWolf: Fanoušek Hobita! Konečně někdo přeloží ten 10. vlog (z premiéry) který tu stále chybí! Ano! :-)

200

Odpovědět

Dear Mother of God! Tihle dva na jedné obrazovce?!
Myslím, že si s překladatelem sednu :)
Už jen nějakého fanouška Merlina :)

193

Odpovědět

Fanoušek Merlina a Dolmy tady! :D

180

Odpovědět

legend wait for it dary :D

1811

Další