Zvláštní dvojkaA Very Potter Musical (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:8 731

A je tu další díl potterovského muzikálu. Ten se bude celý věnovat Voldemortovi s Quirrellem. Dozvíte se, jak vypadá běžný večer v jejich ,,domácnosti." :-D Taky se těšte na hodně povedený duet. Další díl tu bude zase ve středu ve 20:00.

Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Blázni! Všichni jsou to blázni. Myslí si, že jsou v bezpečí. Myslí si, že se tu zase budoucelý rok v poklidu učit ty opičárny. Vůbec netuší,jak velké nebezpečí mají přímo pod nosem. Nebo bych měl říct spíš na zátylku? V tom debilním turbanu se nedá dejchat. Promiňte, můj pane.Je to jen bezpečnostní opatření. Protože kdyby věděli, že jste přežil...

a že když vás Harry Potter porazil,vaše duše přežila... Ano, mé tělo bylo zničeno a musel jsem přežívat v Zapovězeném lese. Jíst brouky, houby a... krev jednorožců. Dokud jsem tě nenašela nedovolil ti připojit se k mé duši. Ano. O tom nemusí nikdo vědět. Teď, Quirrelle...

dej mi trochu napít! Quirrelle... nalej mi ji do pusy! Váš plán na infiltraci Bradavicna mém zátylku probíhá bez problémů, můj pane. Ano, ano, ano!Už jsem dopil! Jen se nesmíme dopustit podobné chybyjako dneska ve Velké síni. Omlouvám se, můj pane,ale vy jste kýchnul.

Já vím! Podej mi kýchorin, ty prevíte. Vyper ten turban! Lechtá mě na nose. Ano, králi temnot. Hele... s tím králem temnot brzdi.Jasný? Každej den musím sledovat,jak si utíráš zadek. Můžeš mi říkat Voldemorte.Teď už jo.

Už jsme tak daleko. Ano, ano, ano, můj... Voldemorte. Quirrelle... nachystej nás na spánek. Musíme si odpočinout,jestli chcem zabít Pottera. Dneska ve Velké síni byl tak blízko. Mohl jsem se ho dotknout.

Pomstu mám na dosah, Quirrelle. Cítím ji! Voní jako... větrový bonbóny. Můžeme do postele, Voldemorte. Ano, skvělé. Tak... dobrou noc, Quirrelle. Dobrou.

Tak jo, tak jo, takhle to nejde! Musíme se vyměnit.Nemůžu spát na bříšku. Já spím vždycky na zádech.Mám s nimi problémy. Jinak se nevyspím. Okamžitě si to se mnou vyměň,nebo... ti sežeru polštář! Bude se ti zdát,že jíš obří marshmallow, ale pak se probudíš a tvůj oblíbenýpolštář s husím peřím bude pryč!

Dobrá, uděláme kompromis.Budeme spát na boku. Dobře, to by asi šlo. Tak už dobrou noc. Dobrou, Quirrelle. Hej, Quirrelle... jak dlouho už válíš na židli to oblečení? Myslím, že je tam od včerejška.Jen jsem ho tam odložil. A nechceš ho dát do špíny?Nebo co s ním uděláš?

Říkal jsem si, že ho tam zatím necháma ráno ho dám pryč. V pořádku? Ne! Ne! Ne, to není v pořádku! Neusnu, když budu vědět,že je na tý židli špinavý oblečení. Ta židle akorát načichne! Už jsem ti slíbil,že to oblečení hned ráno uklidím. Uklidíš ho hned teď! Přikazuji ti, abys vstal a...

aspoň ho složil! Udělej si pěknej komínek! Hele, jestli máme takhle nějakou dobu vydržet, budeme se spolu muset naučit žít. Celý život jsem byl svobodnýa mám své zvyky. Někdy prostě oblečení někam pohodím. Podle mě má každá věc svoje místo. Mudlové maj svoje místo.

Mudlovský šmejdi maj svoje místo. A tvoje oblečení taky! Tím místem je šatník! Nejsme ale zvláštní dvojka? Ty neusneš na bříšku. Ty chceš spát na zádech. Jsme divná dvojka,jak sami vidíte. Máme společné ruce a prsty.

Ale rozum máme každý svůj. Jsme tak odlišní,jak jen můžeme být. Ty si rád plánuješ zahrádku a já plánuju chladnokrevné vraždy. Ty jsi přesvědčen, že bys měl ovládnout svět, já si zase myslím,že knížky jsou skvělá věc. Rád popíjím čaj u krbu. Já bych do něj radši někoho strčil.

Rád si skládám kravaty. A nemáš žádné kamarády,jaké překvapení! Když se na nás dva podíváte,nejspíš si sami všimnete, že jsme tak odlišní... Odlišní... jak jen můžeme být. Ty jsi slaboch, bábovka, posera! Já jsem nejtemnější pán!

Já jsem tu nejlepší učitel. Vyhrál jsem několik cen! Můj život dostane brzy novou podobu. Podal si tě dvouletý kluk. Tentokrát ho zabiju jako nic. Nebo mu uděláš další tetování. Když se na nás dva podíváte,nejspíš si sami všimnete, že jsme tak odlišní...

Odlišní... jak jen.... Znovu povstanu a ovládnu svět! Ale potřebuji k tomu tvou pomoc. Protože jestli nám to vyjde... Vítězství! ...bude ti patřit část nového světa. Až ovládnu svět, začnu všude sázet kytky!

Až ovládnu svět, nasadím sem hady! - A romány Jane Austenové!- A skřety, vlkodlaky, mozkomory, obry, testrály a všechny svý mozkomory! Až ovládnu svět! Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No kdyz jsem se na to dival pred 12 lety tak mi to prislo vtipnejsi...

10

Odpovědět

V čase 7:13 říká Deatheathers, tedy smrtijedy, mozkomorů už je tam dost ;)

00

Odpovědět

jaj jim to spolu ta slusi ...:D

190

Odpovědět

dobrá je ještě Umbridgeová!!

181

Odpovědět

nejlepší je "Dance again"!!! Voldemort je fakt hustej!!!

180

Odpovědět

super písnička, Voldemort a Quirrel sou supr. Kde najdu tuhle písničku ke ztažení a nebo jenom lyrics, protože mě by stačilo si jí jenom správně v ájině zpívat ale některejm slovům se nedá rozumět.

181

Odpovědět

voldemorod je nějakej čistotnej

181

Odpovědět

Voldemort je prostě úžasnej :D To s utíráním zadku je geniální :D
Díky za překlad, protože tohle si zaslouží hory fanoušků! :))

181

Odpovědět

aa konečně! :D ten muzikál sem viděla už v riginálu ale nerozuměla uplně všemu takže...DÍKY :D a doufám že přeložíš i další sérii a very potter sequel :Daa těšim saa jak 5letej fakan až bude na youtube... :D

181

Odpovědět

Geniálne :DDD pri tej vete každý deň vidím ako si utieraš zadok už ma môžeš volať Voldemort som sa skoro zadusila :DDD táto dvojka je úžasná a Voldemort nemôžem spať na brušku :DDD super. Rozhádzané oblečenie na stoličke :DDD Umieram budem mať svalovku na bruchu od smiechu. Ďakujem za skvelý preklad.

181

Odpovědět

Tarja: Díky za připomínky. ;-) "Nasadím sem hady" jsem dal naschvál, protože se mi to tam líbilo k tomu Quirrellovýmu sázení kytek. ;-) To s mozkomorama bych nechal. Flotila tam nezní moc dobře. A u toho posledního jsem se asi přeslech a slyšel jsem dementors a nedošlo mi, že maj na YT v popisu videa texty písní, kde jsem si to mohl zkontrolovat. Když tak mrknu a opravím. Díky.

181

Odpovědět

uzasné!!! Tohle by opravdu melo videt vice lidi!!!!

181

Odpovědět

ahojky,
zaprve bych chtela moc podekovat za titulky...hlavne ke konverzacim..protoze sic si o sobe myslim, ze celkem rozumim...ale na nekterych mistech to de fakt ztezka... ty pisnicky uz celkem jdou bo je zpivaji hlasite...
fakt obdivuju lidi, co se takhle pousti do prekladu...
no a zadruhe sem si vsimla malou chybku v prekladu posledni sloky pisnicky... (njn ja opradu miluju pisne Quirrell/Voldemort jako Different, nebo To Dance Again...a tak si je casto poustim a snazim se je zpivat z lyrics :-D)...nechci rypat nebo tak neco..jenom sem si vsimla ;-)

v te posledni sloke se zpiva:

QUIRRELL:
When I rule the world Ill plant flowers
VOLDEMORT:
When I rule the world Ill have snakes
And goblins, and werewolves, a fleet of dementors,
and giants, and thestrals, and all my Death Eaters!
(QUIRRELL: And Jane Austin novels)

a mas v prekladu:

QUIRRELL:
Az ovladnu svet, budu vsude sazet kytky
VOLDEMORT:
Az ovladnu svet, nasadim sem hady (spis budu mit hady.. i když uznavam nasadim sem hady zni legracneji :-))
A skrety, vlkolaky, mozkomory, (flotilu mozkomoru? i kdyz mozna je fakt lepsi nechat jenom mozkomory :-))
obry, testraly a vsechny sve mozkomory! ( tady mělo byt vsechny sve smrtijedy)
(QUIRRELL: A romány Jane Austinove)

180

Odpovědět

Rozhodně nejlepší postavy z AVPM :) vztah Quirrell/Voldemort je podle mě to nejlepší, co je napadlo a každou jejich scénu si užívám :D poprvé (a potom ještě hodněkrát) jsem to viděla s anglickýma titulkama, ale pár vět z AVMP jsem nepochopila, takže díky za titulky :)

180

Odpovědět

začiatok trochu slabý ale ten duet bol dobrý

180

Další