Vánoční plesA Very Potter Musical (S01E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:7 208

V minulém díle potterovského muzikálu proběhly závěrečné přípravy na vánoční ples a v dnešním se můžete těšit na ples samotný. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Čau, Rone. Tak jak to jde? Neviděls tady Hermionu? Ne, neviděl. Sakra. Co je? Nic, nic. Jen jsem...

slyšel, jak Parvati Patilováříká Padmě Patilové, že slyšela Hermionu o sto šest buletna holčičích záchodkách. Proč? Já nevím.Není to ta nejsmutnější věc, cos kdy slyšel? Já nevím.Podle mě prostě musel přijít ten den, kdy Hermioně dojde,že ji nikdy žádnej kluk nebude mít rád. Ať už kvůli její nepříjemný osobnosti, hnusnýmu ksichtu, příšernýmu tělu...

Jen jsem si říkal... že by si zasloužila aspoň jednu šťastnou noc, než jí dojde,že bude až do smrti sama, víš? Hej, vy se tu bavíte o Grangerový? Malfoyi, táhni pryč. Do tohohle ti nic není.Proč si radši nejdeš zatančit s Nánou? Hej! Dones mi trochu punče. Dobře.

Asi bych ti měla říct, že je v něm Sprite. Sprite?! Tak nic.Klidně zůstanu dehydrovanej. Jdi si napudrovat nos nebo tak něco. S make-upem jsem před chvílí skončila. Věř mi.Toho pudru potřebuješ víc. Osina v prdeli, co? Každopádně...

Moji poskoci tu dneska nejsou. Asi je to tak lepší. Stejně bychneudržel ty jejich kušny na uzdě, když by před nima tancovalata hnusná mudlovská šmejdka. Co kdybys jí dal aspoň na chvíli pokoj?Dobře, Malfoyi? Proč ji bráníš, Weasley? Jedeš po ní? Ne... Ne, proč tě to rozhodilo, Malfoyi?Tajíš, že po ní jedeš?

Jasně, jasně.Určitě jedu po tý pitomý... Panebože! Vypadá nádherně.To se musí nechat. Teď tu stojím tváří v tvář situaci, kterou bych nikdy nečekal. Nechápu, jak můžou šatyzměnit ošklivku v dívku, na které nevidím... ani jednu chybičku.

Jako by mi někdo očaroval zrak. Něco hluboko uvnitř se změnilo. Měl jsem je otevřené dokořán,ale teď pozor... tohle by mohla být... pohroma! Ona mě okouzluje,okouzluje, okouzluje... Možná mě okouzluje,okouzluje, okouzluje... ta Hermiona Grangerová!

Co?Co to má znamenat? Vy snad čekáte, že o ní budu zpívat? Mě vůbec nezajímá. To je jen trocha make-upu. Draco, prober se! Já se zmýlil. Ona je ta nejvíc sexy dívka,kterou jsem kdy viděl. Protože je to dívka,jakou jsem ještě nikdy neviděl.

Netuším, proč jsem na ni byl tak zlý. Tohle by mohla být... pohroma! Ona mě okouzluje,okouzluje, okouzluje... Možná mě okouzluje,okouzluje, okouzluje... ta Hermiona Grangerová! Rád bych, aby věděla... že se mi z ní točí hlava.

Ale nesmím to na sobě nechat znát. Smála by se.Ubohý Weasley. - No tak, Rone.- No tak... Draco. Musíš to nechat být.Musíš to nechat být. - Co? Co to má znamenat?- Teď tu stojím tváří v tvář situaci, - Vy snad čekáte, že o ní budu zpívat?- kterou bych nikdy nečekal. - To je jen trocha make-upu,- Nechápu, jak můžou šaty změnit ošklivku - Grangerová, prober se!

Já se zmýlil.- v dívku, na které nevidím... - Ona je ta nejvíc sexy dívka, kterou jsem kdy viděl.- Jako by mi někdo očaroval zrak. - Protože je to dívka, jakou jsem ještě nikdy neviděl.- Něco hluboko uvnitř se změnilo. - Netuším, proč jsem byl tak zlý.- Měl jsem je otevřené dokořán, ale teď pozor... Tohle by mohla být... pohroma! Ona mě okouzluje,okouzluje, okouzluje... Možná mě okouzluje,okouzluje, okouzluje... ta Hermiona Grangerová!

Ta Hermiona Grangerová! Ta Hermiona Grangerová! Pohroma! Překlad: BugHer0Korekce: snuffywww.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty vvado ..

181

Odpovědět

Nádherné kostýmy. Tak sa tu rysuje Dramione :D

191

Odpovědět

Ouu supeerr kdy budou další díli ?? :D

180

Odpovědět

What?! ... What the hell is this?! ;)

190

Odpovědět

Pouštím si to pořád dokola... :)! Já prostě miluju, jak Ron zpívá to "She'd laugh, poor Weasley!" :)))!!!

180

Odpovědět

Dlasi pokracovani !!

EDIT: NESPAMUJ!!!

180

Odpovědět

Opravdu jsem se pobavila. Děkuji za překlad :)

180

Odpovědět

Paráda :)

180

Odpovědět

Dokonalej song :-D "Totally awesome!" :-)

180

Odpovědět

Ve filmech toho herce úplně nesnáším, ale tenhle je boží. :-)

182

Odpovědět

Ron je frajer :D...

180