SamotaA Very Potter Musical (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:6 590

V dnešním díle potterovského muzikálu uvidíte, jak těžké je obsadit ministerstvo kouzel a jak smutné je, když si připadáte na světě úplně sami. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Kornelius Popletal, ministr kouzel... Pořád nevěřím tomu, že ses vrátil. Věř tomuhle, Popletale... Avada kedavra! Infarkt... Určitě. Ano! Ano! Ministerstvo je naše!

Ano! Teď je z tebe ministr. Samotný král všech kouzel! Voldemorte... vezmi si mě přímo tady! Tady a teď na ministerském stole! Já si tě chytnu. Já si tě chytnu! Pojď sem, Trixie... Počkat.

Chceš zkusit něco novýho? Takže novinka... Vylez si na stůl. Teď si sedni, děvko. Ano, poroučej mi, můj pane. To je krása. Co teď podniknem? Cokoliv se nám zamane.

Hlavně budem spolu... Můžem mrknout na nějakej film. Co třeba Taková normální holka? Nikdy jsem neviděl začátek. Jsi v pořádku, můj pane? Samozřejmě, že jsem, Quirrelle. Dobře, to už je asi po desátý, cos mi takhle řekl! Ne, řekl... Řekl jsem ti Birelle.

Řekl jsem ti Birelle. Ne! Myslíš na toho poskoka, kterýho jsme poslali do Azkabanu. Není to žádnej poskok! Je to větší chlapák, než kdy budeš ty sama. Na tohle nemám. Jestli s tebou mám bejt ďábelská, potřebuju bejt ďábelská s celým tebou. Ďábelská s celým mnou? Co... Co to vůbec znamená?

Já jsem přece tady... Ne. Nějaký části ti chyběj. Máš na mysli moje viteály? Protože jestli jo... Kdybych je neměl, ani bych tady nebyl! Nepamatuji si tátu a nepamatuji si ani mámu. Tety a strýčkové je nedokážou nahradit. Ale měl jsem jeho a žilo se mi dobře.

Ano, měl jsem jeho. On byl zde! Dával mi sílu, staral se, nic za to ode mě nežádal. Zdravil mě a povídal si se mnou. Dělal věci, které otcové dělají. Teď mi moc chybíš.

Prostě mi moc chybíš. Je to tak, už je pryč a vydal mě napospas. Říkal, jak je mu se mnou dobře... ale zřejmě mi jenom lhal. Ale když jsem ho tu měl, cítil jsem se skvěle. Když jsem ho tu měl, patřil jenom mně. Sdílel se mnou myšlenky, byl mi přítelem, kryl mi záda až do samotného konce.

Podívat se na film, jít bruslit, a pak zahltit svět strachem a nenávistí. Teď mi moc chybíš. Prostě mi moc chybíš. Teď jsem v tom zůstal sám. Nadobro jsi mě opustil. Stojím tu a přeji si, abych to pochopil.

Dal jsi mi naději, když se mi nedařila kouzla. Dal jsi mi někoho, s kým jsem mohl každou noc usínat. Teď mi moc chybíš. Prostě mi moc chybíš. Teď mi moc chybíš. Prostě mi moc chybíš. Můj temný pane, nesu zprávy od Severuse Snapea. Brumbál je mrtev a Smrtijedi obsadili hrad.

Bradavice jsou vaše, můj temný pane. Výborně! Nachystej můj lítací stroj! Vypadá to, že se vracím do Bradavic! Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úžasný!!! Já tuhle píseň miluju!!! :) Když jsem ji teď sledovala úplně mi po tváři tekly slzy! Vážně! :)

190

Odpovědět

Jak se k ní otočil zády:D Panebože já tohle milujuu:D A písnička nádherná ;) ♥

200

Odpovědět

ne vazne preco misto he rikaj she ted zase: she was here.

190

Odpovědět

ten dvojhlas je tam luxusní

180

Odpovědět

Nádhera, ale chcem aby Voldemort oslobodil Quirella. Pesnička bola krásna normálne som skoro zatlačila slzičku. Ďakujem za tie titulky.

180

Odpovědět

Tohle je perfektní! Jsem strašně moc ráda, že to někdo překládá, protože už jsem to sice viděla, ale všemu jsem nerozuměla a hlavně ty nejvtipnější hlášky mi pak unikaly. Takže DÍKY!!! Už se těším na další díl a taky na pokračování tohodle muzikálu... Všichni ti herci jsou totally awesome... magicool ;)

190

Odpovědět

díky....moc moc moc díky...stihla sem zkouknout všechny díly tady...to jsem zvadvá v kolik budu vstávat...VPM sem viděla už v anglině, ale ani mi nedošlo co všechno sem kloudně nepochopila:) ...strašně moc si vážím, že tohle někdo překládá, protože je to geniální..moc díky a těším se na pokračování:)

180

Odpovědět

Další super díl :).

180

Odpovědět

A JE TO TAM!!!! SME MISTŘI SVĚTÁÁÁ

181

Odpovědět

Čekala jsem, co Voldemort udělá, ale nenapadlo mě, že až takhle. :-D Jen je mi trochu líto Quirella. :-(

180

Odpovědět

BugHer0: s těma zádama to bylo vynikající :D :D

180

Odpovědět

terentule: Ten moment, kdy si sedne zády k Trixie, je podle mě jedním z nejlepších v celým muzikálu. Když jsem to viděl poprvý, tak jsem dostal záchvat smíchu. :-)

190

Odpovědět

Paráda :D. Voldy je výbornej :)!
Chudák "Cedrik" znovu umřel :D

190