Slavnej Harry PotterA Very Potter Sequel (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:353
Počet zobrazení:8 276

Tak hned druhý díl mi dal pořádně zabrat. 223 titulků a přes 10 minut stopáže. Nicméně věřím, že vy budete rádi, že je díl takhle dlouhý. Uvidíte obrovské množství nových postav (některé hrají staří známí) a uslyšíte, alespoň podle mě, jednu z nejlepších písní celého sequelu. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste neviděli první díl, najdete ho zde.

Přepis titulků

Promiňte, pane. Nevíte, jak se dostanu na nástupiště devět a tři čtvrtě? Nástupiště devět a tři čtvrtě? Nic takového neexistuje. Jsi sedmisté dítě, které se mě na to ptá. Pořád odmítám uvěřit tomu, že existuje. Musíte mi pomoct! Právě jsem utekl z domova od zlé tety a strýčka. Zavírali mě pod schody. Musíte mi věřit.

Přišel mi dopis z bradavické školy kouzel... Pane, poslouchejte mě! Přines mi to pták! Jo, jasně... Bradavice... Rychle, děcka, nebo nestihneme vlak. Honem, Weasleyovi! Bille!

Jou, jou, máti. Charlie! Jak je, mamčo? Percy! Ahoj, matko. Frede a Georgi! Ale já jsem George. Dobrej pokus.

Máš na svetru velký "F", blbečku. Jémine! Opravdoví mudlové! Všichni řekněte čokoládová žabka! Myslím, že to mám. Panečku. Není to hloupé? Arture, přestaň si hrát s tím mudlovským udělátkem na fotky. Dobře, drahá. George, Fred, Percy, Charlie, Bill...

Kde je Ron s vaší sestrou? Volal tady někdo Rona? Rone, rychle, nebo ti ujede vlak. Dělám, co můžu, ale mám na krku svou debilní sestru. Ronnie, omluv se své debilní sestře. Ne! Sám sis o to řekl! Pitomý děcka.

Tak jo, bando. Dobrá. Je čas na focení. Ronnieho čeká první den v Bradavicích. Už se to blíží. Moc vám to sluší. Dobrá, teď se usmívejte a... Mám to! - Ta se povedla. - Promiňte, pane? Ano, drahý chlapče? Slyšel jsem něco o Bradavicích.

Nevíte, jak se dostanu na nástupiště devět a tři čtvrtě? Na nástupiště devět a tři čtvrtě? Přece tamhle tou cihlovou zdí. Cože? Asi to ještě nezná. Museli ho vychovat mudlové. Co je to mudla? Co je to mudla?!

To je přece kouzelník, který nemůže... Tedy... Je to kouzelník, který neumí... On neví, co je to mudla. Mudla je člověk, který neumí kouzlit. Můžeš se držet našeho Rona. Jede do Bradavic taky poprvé. Dobrá, Weasleyovi, jde se na věc!

Za mnou, bando. Honem. Jdeme na to. Ginny, drahoušku... Ginny, drahoušku, ty půjdeš se mnou. Ginny. Nech kluky jít. Ginny, nech ty kluky jít! Ty pojedeš do Bradavic příští rok. Ano. Konečně.

Svoboda! Já tu svou debilní sestru tak nesnáším! Je to taková... Taková... Šereda? Víš, co ti řeknu, kluku? Ty se mi líbíš! Já jsem Ron Weasley.

Hej, nedáš si výborný... Červený pendreky? Rozhodně! Hej! Tady máš, kamaráde. Červený pendreky mám ze všech sladkostí na světě nejradši. Panebože, já taky. Tak jo. Oblíbená píseň od Aimee Mannové na tři.

Raz, dva, tři... - Červený pendreky! - Červený pendreky! Jiný než zelený pendreky. - Červený pendreky! - Červený pendreky! Oblíbenej způsob, jak říct Červený pendreky s německým přízvukem: - Červený pendreky! - Červený pendreky! - Panebože! - Panebože! Kdes byl celej můj život?

V přístěnku pod nějakejma schodama. To je tak hustý. Dobrá, tak... pojď... kámo. Jedem do Bradavic. Jen musíme projít tou cihlovou zdí. - To zní trochu děsivě. - Hej... Neboj se.

Spolu to zvládnem. Chceš mě chytnout za ruku? Moc rád. Napočítáme do tří. - Raz, dva, tři! - Raz, dva, tři! To byla pořádná zeď. Nastupovat, bando. Bradavický expres! Dobře. - Jdem si zabrat místo, kámo.

- Jasně. Hej, kámo, máš... Máš fakt hustou čelenku. Díky. Nosím ji, abych zakryl tu hnusnou jizvu, kterou mám odmala na čele. Jel jsem v autě se svýma rodičema a... narazili jsme... do krokodýla. Rodiče ten krokodýl na místě sežral a pak vytáhnul kudlu a udělal mi tu jizvu. Aspoň to tvrdí můj prolhanej strýček a teta. To je na prd.

Ukážeš mi ji? Jo, jasně. Tady je. Panebože, ty jseš Ha... Ty jseš Ha-Ha… Krucipísek! To je Harry Pooootter! Seamus Finnigan vás rád poznává, pane Pottere. Takhle na vás narazit, to je klika.

Vážně klika. Moc mě těší. Jak se vede? Já jsem Dean Thomas. Nedáš si žvejkačku? Podepíšete mi váš plakát, pane Pottere? Jo, jasně. - Pro koho to bude? - Pro Nevilla Longbottoma, pane. Dobře, Longbotlamo. Zdravím, Harry Pottere.

Já jsem Cho Changová. Někdy se zastav u nás v Havraspáru. Rone, co se to děje? Všichni mě obskakujou, jako bych byl slavnej nebo co. Ale, Harry... ty jseš! Jseš slavnej Harry Potter! Ty to nechápeš. Jseš hrdinou nás všech. Nikdo z nás se už nemusí bát Ty-víš-koho.

A to jen díky tobě. Byl jsi prcek, ale možná si na to vzpomínáš... Stručně řečeno, ten chlap jménem Voldemort byl superzloun. Voldemort? Pšššt! Chtěl zabít tebe i tvý rodiče a teď přijde ta nejhustší část... Byl jsi ještě malé nemluvně. Měl jsi umřít, ale tys to přežil a pak jsi zničil...

toho zlýho chlapa a my o tom moc rádi vyprávíme. Jseš slavnej Harry Potter! Nezajímá nás Gandalf, Merlin ani Oz. Ty jseš mnohem větší hezoun! Díky té jizvě ve tvaru blesku se z tebe stala naše superstar! Až budeme v nesnázích, víme koho zavolat. A nejlepší je, že jseš boháč! Mluvil tu někdo o Harrym Potterovi?

Rita Holoubková z Denního věštce se vám hlásí živě z nástupiště devět a tři čtvrtě, kde jsem náhodou narazila na toho slavného Harryho Pottera. Mládence, který přežil. Mám tu pro tebe pár otázek. Kde jsi byl celých deset let? Těšíš se do Bradavic? Nebojíš se o vlastní život? Proč bych se měl bát o život? Ty jsi ale nebojsa.

Žádná novinka. H. P., jedenáctiletý chlapec, nejeví ani známku strachu, i když po něm jde ten prašivý pes Sirius Black. Kdo je Sirius Black? Kdo je Sirius Black? Ty nevíš? Býval to nejlepší kamarád tvého otce, než ho kvůli Pánovi zla zradil a nechal ho zabít.

Jo. Ukázalo se, že to byl Smrtijed. Zabil třináct kachen, než ho dokázali chytit. A tím myslím lidí. Nesnáší tě a chce tě zabít. Právě uprchl z Azkabanu, ale to tě nemusí vůbec trápit, chlapče. Víš proč? Jseš slavnej Harry Potter! Klidně bych si dala říct.

Jsi imunní vůči všem zraněním. Jako Betty Crockerová! Nejradši bych tě celého snědla. Nikdo nemá víc šarmu než ty. Pamatuj si, drahý Harry, že jsi šéf, jsi král, jsi ďábel! Ale do ničeho se nenamoč a neber úplatky. Panečku! Mám tě moc rád. - Mám tě ráda. - Mám tě rád. Je toho...

Je toho na mě nějak moc. Je to neuvěřitelný. Ne, není! Jseš Harry Potter! Jseš ten nejhustší kluk na celým širým světě! Všechno v tvým životě je boží, takže si na to začni zvykat. Stejně je to smutné. Vždyť mé rodiče zabili tak dávno... Kdysi dávno umřeli! Chtěl bych se radovat, ale celý život jsem byl nenáviděn.

Celý život, je to tak! Nikdy by mě nenapadlo, že mě něco takového potká. Po jedenácti letech přišla příležitost. Asi je na čase, abych konečně vystoupil ze stínu a všem ukázal, že ve mně něco je! Jsem slavnej Harry Potter! Budu se snažit ze všech sil, jestli mi tady říkáte pravdu. Nesmím se nechat užírat tou příšernou minulostí.

Konečně můžu v něčem vyniknout, takže je načase, abych zjistil, kdo že vlastně jsem! Jsem slavnej Harry Potter! Jseš slavnej Harry Potter! Asi jo. Jseš slavnej Harry Potter! A jsem frajer! Slavnej Harry Potter!

Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy, scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravdu velké díky za překlad. Skvělý překlad skvělého představení.

00

Odpovědět

Nejlepší byl Ronův výraz když zpívá ,,A teď přijde ta nejhustší část..." Miluju tyto seriály a moooooc děkuju za překlady!! <3 BugHer0, snuffy a scr00chy jste jedničky!!!

210

Odpovědět

Úúúú... Takže bude Sirius? No to se moc těším :D Doufám, že se bude aspoň on chovat nějak normálně :D No nic, jdu to dokoukat :D
Jinak - Neville je lepší, než minule, a ta Harryho písnička byla dokonalá :D

190

Odpovědět

mas na triku velky F blbecku :D
a ronuv tatka jeste nedomutoval ? :D

190

Odpovědět

skveli to jejich oh my god (dvojhlas ron harry) me dostava a celej ten jejich rozhovor. Ale pote co jsem to skouk sem mel cely den chut na red vines :) bych to ronovi sezral :D

180

Odpovědět

skveli to jejich oh my got (dvojhlas ron harry) me dostava a celej ten jejich rozhovor. Ale pote co jsem to skouk sem mel cely den chut na red vines :) bych to ronovi sezral :D

181

Odpovědět

Furt jsem přemýšlela, proč jsem už kdysi Red Vines hledala a až dneska mi došlo, že hledám většinou "jídlo" ze seriálů a tuhle pochoutku žvýkal Sheldon z TBBT S02E14 :)

180

Odpovědět

Aaaaa jedu AVPM/S maratón :D už jsem zapomněla jak je to dokonalý :D jsem ráda, že už si vzpomínám :D

180

Odpovědět

Můj nejoblíbenější díl, kterej si pouštim už po několikátý jen tak pro radost :-D.

180

Odpovědět

Děkuji za info i za nádherný překlad skvělých děl od StarKidu;-)

180

Odpovědět

falin: Nebude. U AVPM ho autoři dávali sami zdarma ke stažení, takže nebyl problém ho sem dát. Kdybych ho sem dal teď, tak autory v podstatě okrádám a to bych nerad. :-) Radši si soundtrack kupte a přispějte na podporu StarKidu. :-)

200

Odpovědět

Bude tady na stažení zase celý soundtrack jako u VPM?

180

Odpovědět

Tady to Darrenovi fakt sekne, že?

190

Odpovědět

úžasne vtipné, ďakujem.

180

Odpovědět

Lidi můžete mi prosím vás říct,jestli někde můžu sehnat tu písničku?

180

Další