Zrcadlo z EriseduA Very Potter Sequel (S01E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:285
Počet zobrazení:4 805

V předposledním dílu prvního dějství narazí naši hrdinové na jeden kouzelný předmět, který znáte moc dobře z knížek, a vy na vlastní oči uvidíte, jak to vypadá, když propukne v Bradavicích pravý a nefalšovaný chaos. Kdo nebo co ho způsobí? To se dozvíte již za malou chvíli. Šachmat! :-D Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

- Ahoj, kluci. - Čau, Hermiono. Jedu teď na pár týdnů domů na zimní prázdniny, ale než odjedu... ráda bych vám dala tohle. Šťastné a veselé. - Co to asi bude... - Co by to mohlo bejt... - Doufám, že je to štěně. - Štěně... Štěně!

Štěně! Štěně! - Knížka?! - Jo! Fuj. Šťastný a veselý, Rone. Jo. Počkejte, ne! Ne, počkejte! To není jen tak ledajaká kniha. Je to obrázkové album. Jsou v něm všechny naše vzpomínky na první pololetí v Bradavicích. Podívejte, tady je jízdenka z Bradavického expresu... a tady je výstřižek z Věštce, kde se píše o tom zápasu, který jste minulý měsíc vyhráli.

Jo... "Remus Lupin žere hovno. Nebelvír vítězí." Hej... - Šťastný a veselý, Rone. - Šťastný a veselý. Páni... Hermiono, proč je tu z Věštce vystřihnutej článek o Siriusi Blackovi? Protože v něm zmínili Harryho. "Těsně před tím, než utekl z Azkabanu, učinil Sirius Black prohlášení: 'Chci najít Harryho Pottera...' To jseš ty.

'...a chci ho zajmout a utýrat!'" Nejsi nervózní, Harry? Je to vrah. Ani ne. Vždyť jsem v Bradavicích. Jsem v nedobytný pevnosti. Podle mě si nikdo z nás nemusí dělat nejmenší...

Sirius Blaaaaack! Sirius Blaaa... Hele, šachmat. Sirius Blahahahack! Co je s ním? Byl spatřen poblíž obrazů ve třetím poschodí. Psi, co hrají poker, se počůrali na koberec. Křičící muž nevypadal nikdy vyděšeněji.

Uklidňovat ho musela celá Poslední večeře. Sirius Black... se vloupal do našeho hradu! Ticho! Čím hlasitějc budete řvát, tím rychlejc vás bude chtít Sirius zabít! Prefekti, odveďte všechny děti do jejich postelí. Já půjdu společně s učiteli najít Siriuse Blacka. Sirius Black...

Sirius Black... Ten hajzl! Najdu ho a pošlu na něj všechno... Všechny kouzla, co znám. To bude: Lumos, Alohomora, Sulcové zaklínadlo, všechno! - Harry, ty jsi lepší než on. - Sulcové zaklínadlo! Harry, skoro jsi mě trefil! Já mám vztek!

Ještě nikdy jsem nebyl naštvanější! Sirius Black mě připravil o všechno... o rodiče, o můj život, o všechno! Ale já ho najdu. Díky tomuhle... Pobertovu plánku. Jdeme. Tak jo... Sirius je nejspíš tady, ale možná se pletu.

Je to hrozně složitej plánek. Moc se mi to nelíbí, Harry. Do téhle místnosti je vstup zakázán. Harry, já... se maximálně bojím. - Počkat, slyšíte to? - Slyšíme co? Já vás znám. Viděl jsem vás ve svém snu. Byl to povědomý výjev odněkud... Vy mě také znáte.

Tu jiskru ve vašich očích moc dobře poznávám odněkud... Ty hlasy zpívají... Co je to za lidi? Vy je nevidíte? Ne... Vidím sebe, jak stojím v továrně na čokoládu Willyho Wonky.

Hermiona se proměňuje v borůvku a já ji jím. Já vidím, jak se proměňuji v Cho Changovou... Co je to za věc? To je Zrcadlo z Erisedu, Harry. Neukazuje ti ani víc ani míň než nejhlubší a nejusilovnější tužby tvého srdce. To jsou tví rodiče, Harry. Harry... Harry, pozor! To je Sirius Black! Chytej, ty hajzle!

Alohomora! - Děti... - Sulcové zaklínadlo! Odsulcovat! Harry, na toho nemáme! Poslední pokus... Lumos! Expelliarmus. Harry, já ti to vysvětlím... Co mi chcete vysvětlovat?

- Jak jste zradil mý rodiče a zabil je? - Ne! Tvý rodiče jsem nezradil a nikdy v životě jsem nikoho nezabil. Hodili to na mě. Tvý rodiče jsem měl rád, Harry. Tvůj táta byl můj nejlepší přítel! Proč bych vám měl věřit? Protože, Harry... když se dívám do toho zrcadla...

vidím je stejně jako ty. Já je vidím. Měl jsem je vždycky rád, ty jsi byl moc malý na to, aby sis to pamatoval. Ale já tě znám. Máš máminy oči zahaleny tátovými neupravenými tmavými vlasy.

Ty hlasy se ozývají... Nikdy bych neudělal nic, co by ti mohlo ublížit. Oni byli mou rodinou! Ty jsi to jediné, co tu po nich zbylo. Hluboko v sobě víš, že mluvím pravdu! Rozumíš mi?

Jo, rozumím. Ty hlasy jsou blíž a blíž... Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No... Sirius teda jako vypadá jak šílenec, no... A ty vlasy :D Ale zatím se chová celkem fajn - jsem zvědavá, jak to s ním bude :D

190

Odpovědět

Btw. to Mája→ Vždyť on má brejle ;)

180

Odpovědět

Štěně! Štěně! Štěně! Štěně! Štěně! Kniha?! Fuj! Veselé Vánoce Rone! :D:D:D
Já mám vztek!!!! :D:D:D

Úžasnej díl!!!!!

200

Odpovědět

Pro tenhle díl tu není dost hvězdiček... xDDD Jako ostatně pro všechno od Starkid, ale tohle je bezkonkurenční... :DDD

180

Odpovědět

Snape daval! a z Darrenovho spevu som zas unesena :D

190

Odpovědět

nej chcípni ty hajzle alohomora or šachman or štěně štěně...

191

Odpovědět

Vailen: Souhlas. Šachmat a Alohomora tomu videu přidávají dvě hvězdy navíc. Geniální hlášky.

A jen tak na okraj, já na to taky koukám poprvé. :) Začal jsem včera večer prvním dílem, kolem třetí ráno přešel na tenhle sequel a jedu až doteď... Fakt super muzikál.

180

Odpovědět

Z tohot dílu sem dostala několika minutový záchvat smíchu :D

180

Odpovědět

BugHer0: Jj... Začal :) Na škole mi řekli, že je to legenda :) A musim říct, že maj pravdu. Začal sem prvním dílem muzikálu a ještě sem neskončil, páč si to projížim znova celí... Vim, že se nedaj soudit komediální videa a ty "akčnější", ale tohle je na 100% nejlepší komediální seriál na tomhle webu. A asi i nejlepší seriál vůbec. Po pravdě mi bylo líto, když sem si pustil tu úplně poslední epizodu, že už neni nic novýho, žádný nový vtipy a tak...

190

Odpovědět

Myslím, že plno lidí se na to kouká už posté a komentuje, když pocítí nutkání napsat, že je to totally awesome :-)

180

Odpovědět

Vailen: Tys začal koukat až teď? Jak ses k seriálu dostal? :-)

182

Odpovědět

Dvě hlášky a vždycky perfektní! "Šachmat" a "Alohomora" zabíjí! :D
Jinak asi nejlepší díl :) Zatim :D

190

Odpovědět

hej fakt, on nemá brejle! jak může hrát harryho a nemít brejle?! :D

180

Odpovědět

Ou šachmat to zabíjí :D :D Z toho opravdu nemůžu :D:D

180

Odpovědět

Skvelé, a pesnička Sirius-Harry bola krásna. Dík za preklad

180

Další