Nová ředitelkaA Very Potter Sequel (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:4 792

Mlouvám se za výjimečné zpoždění, ale jsem rád, že jste si vystačili i bez videa a pěkně si popovídali o Darrenových vlasech. :-D Nicméně teď tu máme první část druhého dějství. Umbridgeová usedla na "trůn" a Bradavice čeká pár drobnějších změn a omezení. Přeji příjemnou zábavu... Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde. Poznámky: Věta: "Jakoukoliv šťastnou vzpomínku?" je odkazem na disneyovského Petra Pana. "Prstenové přízraky" jsou v Pánovi prstenů jedním z mnoha označení pro Nazgûly.

Přepis titulků

DRUHÉ DĚJSTVÍ Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz Výnos o vzdělání číslo 28: Nařízením ministerstva kouzel nahradí Dolores Jane Umbridgeová Albuse Brumbála na pozici ředitele Školy čar a kouzel v Bradavicích. Tímto se učitelům zakazuje poskytovat jakékoliv informace, které nesouvisí s předmětem, za jehož výuku jsou placeni. Všechny studentské týmy, spolky, kroužky a aktivity se ruší.

To je kravina. Krucimrcha! Deane, mrkej na tenhle Denní věštec. "Albus Brumbál byl prohlášen za veřejného nepřítele č. 1 poté, co bylo zjištěno, že napomáhá nebezpečnému uprchlíkovi Siriusi Blackovi. Dolores Jane Umbridgeová nyní zaujme pozici ředitele Bradavic, aby nastolila ve škole pořádek a spravila školní osnovy." Spravit školní osnovy?

Tak se říká ničení naší kruciškoly? Vy se bavíte o všech těch příšernostech, co se tu dějí od chvíle, co je Umbridgeová ředitelkou? Je to hrůza. Prostě hrůza. Máš recht. Jo. Zrušila famfrpál, výlety do Prasinek, hostiny, zakázala malování na obrazy a její krotitelé duchů teď dýchají Skoro bezhlavému Nickovi na jeho skoro bezhlavý krk. Nemluvě o tom, že zrušila každoroční valentýnský ples a místo něj pořádá nevkusný sraz abstinentů.

Jak mám abstinovat, když si musím udržet reputaci? Profesor Kratiknot mě teď nechá prolítnout. Nejradši bych umřela! Jo, a každý si svůj vztek vybíjí na mně. Uklidni se, kamaráde. Goylovi nebude nikdo dávat školní trest! Já nesnáším Umbridgeovou!

Vy ji taky nesnášíte? Myslel jsem, že s ní spíš budete kámošit, když je to kráva a vy jste volové. V to jsme taky doufali, ale nedá se svítit. Víte, co si myslím já? Já si myslím, že potřebuju trochu heřmánku, než si půjdu zdřímnout. To bylo až nezvykle klidné. Kdo z vás rozbrečel Cho? Co to děláte? Mě ani nezajímá, kdo to byl.

Připrav se na smrt, Longbotlamo! Jo! Dost! Vím, že to tu je teď hrozné, ale nesmíme se obrátit proti sobě. Přesně to Umbridgeová chce. Chce, abychom se ve snaze přežít vzájemně sežrali. Deane, ukaž mi ten Věštec. Jasná věc, H.P. To je taková blbost.

Podívejte... "Nebezpečný zločinec Sirius Black byl zatčen a nyní v Bradavicích čeká na svůj rozsudek a... hrdinská čarodějnice Dolores Umbridgeová doporučuje nejvyšší možný trest... mozkomorův polibek." To je krutý, kámo. Co s tím uděláme? Bohužel nic. To, že je nevinnej, ví už jenom Brumbál a ten je taky na útěku. Je to pěkně zamotaný.

Červený pendrek? Úplně poprvý v životě... na něj nemám chuť. Harry, to... to nemyslíš vážně... Otevři pusu a já ti ho tam... Nemám na něj chuť, jasný? Prostě nemám! Já si dám, Rone.

Radši necháme Harryho o samotě. Dobrá, bando. Pominu to, že někteří z vás přišli pozdě, když pominete to, že jsem přišel nejpozdějc. Co se děje? Proč se nesmějete mýmu vtipu? Co se vám stalo? Proč se tváříte tak smutně? To ta Umbridgeová. Ničí nám životy!

A Bradavice. Tohle není škola. Je to zpropadená basa. Jako Azkaban. Jo, a ona je jako mozkomor, co ze mě vysává duši. Chápu. No, něco vám řeknu... Když si myslíte, že to tu vypadá jako v Azkabanu a bojíte se mozkomorů, co kdybych vás naučil kouzlo, který je zažene?

Říká se mu Patronovo zaklínadlo. Ale, pane profesore, Patronovo zaklínadlo je velmi náročné. My jsme teprve prváci! Ale hovno! Teda prdlajs. Je to brnkačka, jasný? Na Patronovo zaklínadlo potřebujete akorát šťastnou myšlenku. Jakoukoliv šťastnou myšlenku? Ne jakoukoliv.

Jasný? Mozkomorové žijí ze strachu a utrpení. Takže abyste je přemohli, musíte mít něco, co je silnější než oni. Šťastnou myšlenku, na kterou když pomyslíte, okamžitě vás zaručeně rozveselí. Tak do toho. Co vám dělá největší radost? Cho? No... Může to bejt třeba zážitek, osoba, fantazie, cokoliv. Hlavně, aby v tobě vyvolala kýžené emoce.

Představuji si, že jsem na valentýnském plese a všichni chlapci se mě chtějí pořád dotýkat. Skvěle. Poslyš... Kdo ví? Tohle by se třeba... Třeba by se to dalo uskutečnit. Dělám si srandu. Nebo nedělám? Rozhodni se sama. A dej mi vědět...

Neville, co ty? Já budu indiánský náčelník. To zní dobře. Rone... Na co myslíš ty? Možná na... sladkosti nebo na malou ušmudlanou holku? Ne... Ne! Myslím na Harryho.

Hustý, já na sebe taky myslel. Dobrá práce. Dobře... Teď, když už máte ty myšlenky, musíte se jich držet, jasný? A pak řeknete kouzelná slůvka: expecto patronum. Jasný? Sledujte mě. Profesore, na co budete myslet vy? Já budu myslet na muže... který mě pokládal za svého nejlepšího přítele.

Na Hagrida. To je dobrý. Ne! Ne na Hagrida. Expecto pa... Počkat! Co se to tu u všech kouzel děje? Remusi Lupine... znělo to, jako byste ty děti učil Patronovo zaklínadlo...

Snape! Snape, povězte mi... je Patronovo zaklínadlo v osnovách pro usmrkaný první ročník studia? To není. Opravdu? Co po mně chcete, Umbridgeová? Jen jsem se tak procházela po škole... sledovala jsem učitele při vyučování...

a doneslo se mi na vás pár vážných obvinění, Remusi. Cho, dělal jsem si jen srandu. Doslechla jsem se, že nepoužíváte k výuce náležité učebnice. Ta učebnice je asi tisíc let stará. Mozkomoři jsou tam pořád označováni jako Prstenové přízraky. Takže... vy jste chytřejší než autor téhle učebnice? - Ne. - Jste chytřejší než... Merlin? Ne!

Neschvaluji vaše zvrhlé učební postupy, Remusi! Opakuju: Cho, dělal jsem si srandu! A pak tu ještě máme ten článek z Věštce, kde se píše... že jíte hovna? To byl jen bonbón, kterej chutnal jako hovno! Teda bobky. Prosím... Remusi... jen se vám snažím říct, že...

odsud letíte! Cože? Brumbál pro vás měl možná pochopení, protože jste nanicovatá hromádka hnoje, ale v mé škole není místo pro vymaštěná paka, jako jste vy. Dávám vám dvacet minut na to, abyste vypadnul z hradu. - Cože? To ne. - To nemůžete! Kdo odporuje Umbridgeové? Nashle, profesore...

Škoda, že jste si jen dělal srandu. Mohla jsem být vaším největším dobrodružstvím. Dojdu ti otevřít dveře... Musíš bejt šťastnej, Snape. Podívej se na mou tvář, Remusi. Připadám ti šťastný? Lupin dostal padáka! Dost! Tak jo, Snape... Poslyš...

Vyhráls, jasný? Hlavně dej pozor na ty děcka a... mrzí mě, že jsme si z tebe celý ty roky utahovali. Ano, to mě také. No... měj se. Ahoj. Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Podívej se na mou tvář... Připadám ti snad šťastný??? Lupin dostal padáka!!!" :D Nejlepší :D

190

Odpovědět

Totálně nejmázovější díl!!!! :-D Tenhle jsem si pustil třikrát za sebou :-D :-D :-D Ten Lupin je nepřekonatelný! a ty Prstenové přízraky... :-D :-D

190

Odpovědět

Vtip s prstenovými přízraky byl geniální. :D A "Lupin dostal padáka!" taky...

190

Odpovědět

Bože.. ten Lupin je ták.. ♥
Já ho chi jako učitela
Je nehorázný !! :* Muah!! ♥

182

Odpovědět

Ta růžová prdelka je tak neskutečně rajcovní :D Ačkoli jako Voldy byl poněkud... přitažlivější :D Perfektní díl:D

190

Odpovědět

A já bych si tak ráda početla diskuzi o Darrenových vlasech :D
Super díl, Ron a frumpy little girl parádní, jak pak honem přeskočí na Harryho a drží se ho jako o život :D

190

Odpovědět

tak toto je uplne super diel:) a ten preklad je viac nez obstojny... sice si trochu neviem zvyknut na BRADAVICE a pod.

180

Odpovědět

"Lupin dostal padáka" :-D

190

Odpovědět

Harry si nedá REDVINES? To začíná být vážný. "Myslím na Harryho." "Hstý, já na sebe taky myslel!" Skvělý díl :D

200

Odpovědět

Proste tá Umbridgeová je strašne sexi :D. Vždy sa poteším, keď sa tam objaví v tých ružových šatočkách :D

190

Odpovědět

Chudák Lupin... ale třeba se Cho ještě dočká :D Super!

190

Odpovědět

Zbožňuju reakce na sprostá slova...občas to ze srandy praktikujem s kámoškou :D :D a nebo: "ANY HAPPY THOUgHT?" :D

180

Odpovědět

Chudáček Lupin :(

180

Odpovědět

Paráda, po dlouhý době jsem se zase pořádně zasmála, dík :)

190

Odpovědět

Lomeril: Díky moc. Moje chyba. Už je to opravený.

180

Další