Mamčino pohlazeníA Very Potter Sequel (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:4 636

V dnešním díle uvidíte jednu efektivní učební pomůcku ředitelky Umbridgeové a také dáte sbohem profesoru Lupinovi, který bohužel dostal padáka. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Děvčata... teď když jsme se zbavili toho budižkničemu Lupina, hádejte, kdo vás bude učit obranu proti černé magii. - Já? - Snape? Ne. Já. Vaše mamča. A já vás všechno hezky naučím... s mým malým pomocníkem. Co to je?

Tohle? Já tomu říkám Mamčino pohlazení. Tím dopřeji všem svým dětem pořádnou dávku lásky. S pomocí Mamčina pohlazení se všechno naučíte dvakrát tak rychle. Stop! To nemůžete! To je týrání! Jestli někomu ublížíte, tak... Tak co?

Nahlásím vás kouzelnické policii a dostanete padáka! Víte co? Máte pravdu. Máte pravdu. Omlouvám se. Omlouvám se. Víte, co si myslím? Podle mě byste možná měla dělat ředitelku vy.

Souhlasíte se mnou? Chcete tu velet? Chcete být mamčou? - Chcete mou práci? - Ne. Jsem jen malá holčička. Nemám vás ráda, Grangerová. Nemám na vás ráda to, že se nemáte ráda. Protože víte, koho mi připomínáte? Mě ve vašem věku.

Panebože! Ubohá... osamělá... Ošklivá! - Já že jsem ošklivá? - Ne. Ty jsi tady ošklivá! Ty jsi tady ošklivá! Já ne! Já ne!

Já ti pomůžu, holčičko. Pomůžu ti. Půjdeš pěkně zpátky do mé dělohy a pak tě vyplivnu zase ven. Bude z tebe malá do ruda rozpálená titanová holčička... s diamantovými zuby. Ale než tě znovu stvořím... musím tě zničit.

Koukej si vyhrnout sukni, aby mohla mamča tvůj zadeček pohladit až do krve. - Nech ji na pokoji! - Jo, ty stará čarodějko! Nechte toho! Proč jste na mě tak zlí? To by už stačilo. I když bych moc rád viděl, jak ty bastardy zmlátíte... je to zakázáno. Navíc je čas na hodinu lektvarů.

Dneska si spolu užijeme plno legrace. Pojďte za mnou. Jdeme do sklepení. Hurá! Fajn, ale všichni dostanete školní trest! Díky, Hermiono. Panebože! Pottere... vy tu chvíli počkejte. Chci s vámi mluvit.

Přišel vám nějaký dopis od Velkého B? Nemám tucha, kdo to je. Nepokoušejte mě. Je to Brumbál! Vím, že pomáháte Siriusi Blackovi... a taky vím, že pomáháte Brumbálovi. Zeptám se vás jen jednou... Kde se schovává? Já nevím.

A i kdybych to věděl, neřek bych vám to. Ale... vy jste skrz na skrz Brumbálův člověk, že ano? Jo. Přesně tak. Myslíte si, že to tu je teď kruté? To jsem se ještě nerozjela. Já se vás nebojím.

Jste učitelka. Nemůžete mi nic udělat. Jen si to zkuste. To teda zkusím. Uvidíme se v pekle, Pottere. Lupine... - Dobrý den. - Ahoj, Harry. Mrzí mě, že jste dostal padáka. Mohl jste nás toho ještě hodně naučit.

- Ne... To nevadí, Harry. Mou poslední lekcí bylo to, jak dostat padáka. Kruci, vy jste celý ty dvě minuty pil? - Jo. To patří k lekci. Do háje... Jestli vám to udělá radost, byl jste můj nejoblíbenější učitel. Já vím.

Kvůli tomu mě nejspíš vykopla, ty malej zmetku. Promiň, ty za to nemůžeš. Já jsem nejspíš nejoblíbenější každýho žáka. Alohomora. Poslyšte, Lupine... Tady to teď... Tady jde teď všechno do háje. Co máme dělat? Nemám tucha.

Aha, asi chceš nějakou radu. Hlavně se musíš držet za každou cenu svejch kámošů. Možná byste měl jít za svým kamarádem, Siriusem Blackem, a nechat ho vysvětlit... Ne! Ne! Poslyš... Sirius Black není kamarád! Je to zrádce, jasný? Už budu muset jít.

Hej... To ne. Tak... tohle vám už asi můžu vrátit. Díky, Harry. Bude z toho pěkná deka nebo dům. Teď když je ze mě nezaměstnanej bezďák. Opatrujte se, Lupine.

Hej, Harry, hej... Harry... Ty se taky opatruj, jasný? Tak jo, hej, Harry... Co nevidět tu máme úplněk, takže nelez ven, jasný? Nebo tě sežeru! Sežeru tě! Měj se.

Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak jo ten co hraje UMbridgeovou, je naprosto skvělej! :D ty jeho výrazy :D

180

Odpovědět

Sežeru tě. Měj se. LOL! škoda že mi nejde zvuk!

180

Odpovědět

nemá to chybu :D

180

Odpovědět

Děcka! je čas na hodinu lektvarů! Huráá! :-D
Tak to mě dostalo :-D

180

Odpovědět

Lupin mi liezol na nervy. Severus je podarený. Už by som bola rada keby dali nejakú dobrú pesničku. Veď je to muzikál :D

184

Odpovědět

Umbridgeová se mi díl od dílu víc nelíbí. Trochu to s ní přehnali.

184

Odpovědět

jak tahal tie placatky to nemalo chybu a Snape je borec

180

Odpovědět

"Mama love hand" :D A Lupin: "I will eat you!" XD Parádní díl.

190

Odpovědět

Jo, Snape je parádní, líbí se mi, jak je na studenty hodný :D.
Na ožralýho Snapea se těším, ale ještě víc na školní trest, jéééj :D!

180

Odpovědět

Úspěšně rozsekán "Alohomora" xD 10/10... což už ale není překvapením :D

190

Odpovědět

Božský díl! Chudák Herman....ožralý Lupin nemá chybu....ale, nechci teda spoilerovat, ale já osobně se nemůžu dočkat na ožralýho Snapea :D :D

181

Odpovědět

Lomeril: Sorry, nějak jsem nad tím spojením nepřemejšlel. Mrknu na to.

180

Odpovědět

prej na tu flašku: "Alohomora!" :D to mě dostalo :D

180

Odpovědět

naprosto genialni dil tech 10/10 si to rozhodne zaslouzi :D

180

Odpovědět

Snape je čím dál tím lepší, tady se mi líbí mnohem víc než v AVPM. A přiznám se, že z Umbridgeové úsměvu, než si prokřupne ten prst, běhá mráz po zádech. Jenom nevím, proč jsi "red hot" přeložil jako "zrzavá sexy".

180

Další