78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:2 379
Toto je záznam z britské Royal Variety Performance, což je každoroční galavečer, ve kterém se před členy královské rodiny ukáže řada představení, ať už divadelních, kouzelnických nebo prostě komických. V tomto videu se ukáží herci z West Endu, kteří hrají v představení jménem Avenue Q. Někteří z vás nejspíš muzikál Avenue Q znají (aniž by o tom třeba věděli) díky písničce The Internet Is For Porn. Je to americký muzikál s loutkami, které jako by vypadly z ulice Sezam - naprosto záměrně. Vypráví o honbě za smyslem života člověka (loutky) jménem Princeton, který se ubytuje právě na Avenue Q, kde potká spoustu zajímavých lidí (a příšer). V tomto záznamu se objeví tři písně ze soundtracku. Je to zkrácená verze úvodní písně It Sucks To Be Me (Je na houby být mnou), píseň Special (Zvláštní) a opět zkrácenina závěrečné písně For Now (Prozatím). Rozhodně můžu doporučit vyhledat si i zbytek soundtracku, protože má chytlavé melodie a často vtipné texty.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doporučuju: http://www.youtube.com/watch?v=tbud8rLejLM

Podle
mě nejlepší písnička z muzikálu...

180

Odpovědět

Ona tam fakt zpívá, že někomu z královské rodiny stojí. Docela frajerka. :D

190

Odpovědět

Děkuju za překlad. Když jsem poprvé poslouchala soundtrack, It Sucks To Be Me a If You Were Gay jsem nemohla dostat z hlavy pěkně dlouho. A teď jsou zpět:).

180

Odpovědět

Big Deal - jj to je přesně ona...:-)

180

Odpovědět

Nie je toto tá bábková show, ktorú robil Bobby Lopez a ktorá sa tak páčila Treyovi a Mattovi zo South Parku, že s ním spolupracovali na The Book of Mormon?

180

Odpovědět

miluju Avenue Q...timhle jste mi udelali fakt radost:-)

180

Odpovědět

C1N1C: Mám v plánu přidat víc videí z broadwayských muzikálů, další dám asi největší novinku loňského roku - Book of Mormon.

180

Odpovědět

naprosto sQělé ;-) víc tohoto žánru by neškodilo

180

Odpovědět

@=|DEGEN|=: To se mi právě líbí na Avenue Q, ty loutky jen zakrývají jak moc je to ze života. :)

180

Odpovědět

pro muzikály mam nějakou slabost, takže se mi to fakt líbilo :) navíc se tam objevilo něco, co teď přesně cítim a proživam.. takže trefa do černého! 10/10

181

Odpovědět

Pecká ! :) 10/10

181

Odpovědět

mně se to z větší části líbí, když tam byla Lou tak nic moc, ale začátek a závěr pěknej, dík

183