Přidat do sledovaných sérií 19
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:982
Počet zobrazení:13 736

Je tu nejnovější díl batmanovských parodií z dílny College Humoru. Tentokrát se bude Batman loučit těsně před tím, než odletí s bombou do bezpečné vzdálenosti od města. Jenže času je málo a Batman toho má spoustu na srdci...

Přepis titulků

za1 - Co to děláš? - Ta bomba za dvě minuty vybouchne. Můžu s ní odletět do moře. - Mohl jsi jít kamkoliv, ale vrátil ses sem. - Ty taky. Asi jsme oba ubožáci. Neměli by lidé znát hrdinu, který je zachránil? Hrdinou může být kdokoliv. Dokonce i muž, který jen oblékne mladému chlapci kabát. Tím chlapcem jsem mohl i nemusel být já.

- Vážně? - Chlapcem, kterému třeba někdo zavraždil rodiče. - A tudíž... - Bože můj! Ty jsi Bruce Wayne, ale máme tu odjištenou bombu. - Nejde o to, kdo jsem pod maskou. - Protože za tebe mluví tvé činy. Protože za mě mluví... mé činy. Málem bych zapomněl. Nemám autopilota, takže se fakt stoprocentně obětuju pro dobro města. Ach, to je tak smutné.

Podívej, kolik je hodin. Hrdinský čin ochránce lidí, jehož jméno ani neznáme. - Možná Bruce Wayne... - Sakra, on ještě nevypad? - Říkal jsem mu to. Batmane, nezapomínáš na jednu hodně důležitou věc? Máš pravdu, Seleno, zapomněl jsem ti dát Čistý štít. - Už jsi mi ho dal, takže můžeš letět. - Čistý štít! Všemocný nástroj pro zlodějku s poskvrněným rejstříkem trestů. - Já už vím, co to je. - Čistý štít, který tvůj trestní rejstřík vyčistí, - aby byl čistý jako čistý štít.

- Buď už zticha a leť! Čistý štít... Málem bych se neprotáhnul. Za chvíli umřeš, takže se protahovat nemusíš. Dobře. Trochu morbidní, ale něco na tom bude. Už mizím! Ještě jedna věc. Nemůžu si pomoct, ale náš polibek mi přišel uspěchanej. - Cože? - Na to, že byl náš poslední. - Byl tak na 7 z 10.

Rád bych to prubnul ještě jednou. - A pak konečně odletíš? Na tuty. Omlouvám se. - Děláš si ze mě prdel? - Promiň. Můj netopýr už nebyl nějakej pátek v jeskyni, jestli mi rozumíš. Takže houby netopýr, ty jsi prase. - Zachraň tohle blbý město! - Dobře. Už letím svrhnout bombu do zátoky. Do zátoky, kde vám bomba neublíží.

- Fajn. - Díky. Do zátoky. - Posedávám na přístavním molu... - Prosím, nezpívej. ...a sleduju odliv na pobřeží. Panebože, všichni tu chcípnem. Okamžitě odleť, nebo ti ustřelím palici! - Dobře. - Prosím, leť! - Jasně, pardon.

- Leť! - Prosím! - Poslední otázka. - Co je? Harvey Dent... - To mě poser. - Dá se mu věřit? Ne, nedá, protože je to Two-Face a je mrtvej, protožes ho zabil, a vypadni! Fajn. Vždyť už letím. Jak se to vůbec ovládá? Je to nový, musím si to trochu ošahat.

Už to mám. Je tu knoflík s nápisem "zavřít". Jo a ještě něco. Řekněte Alfrédovi, ať si trhne nohou. - Jsme zachráněni. - A zbavil nás té bomby. To je ale hrdina! Hele, co děláš příštích pár měsíců? Nechceš se mnou chodit každej den na snídani do stejný kavárny a čekat na mýho komorníka?

Seru na to.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sklouzává to do osobní roviny. To jsem neměl v úmyslu. Napsal jsem Vám soukromou zprávu na face.

http://dokonalakrasa.cz/?category=kakao-alternativy-kavy-a-kakaa

03

Odpovědět


Odpovědět

Nejsi netopýr, jsi prase :-D

330

Odpovědět

Ten konec mě naprosto zničil :D

270

Odpovědět

3:30 .., protožes ho zabil a vypadni. Chybí čárka před "a vypadni".

2243

Odpovědět

16 lidí nesouhlasí s tím, že vedlejší věta se musí oddělovat z obou stran čárkou? :D Já se to učil jinak :D

251

Odpovědět

+JedimanZrovna jsem k tomu psal u PROŠLÝ!, tak to jenom zkopíruju: Ne, že by to hodně lidí nevědělo/nesouhlasilo (nebo to možná taky), každopádně to víceméně nikoho nezajímá (aspoň ne tolik, aby mu to stálo za zmínku).

1812

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

211

Odpovědět

+BugHer0Swamper: Takže když mne něco nezajímá, automaticky tomu dám palec dolů? :D

240

Odpovědět

+BugHer0Já tomu palec dolů nedal.

A je to často nezájem s negativním podtónem.

192

Odpovědět

+BugHer0Tak to zase oprav zpátky protože před a se čárka nepíše :D

1917

Odpovědět

+BugHer0Tak to zase oprav zpátky protože před a se čárka nepíše lol :D

1919

Odpovědět

Are you fucking kidding me right now?!
A jak na něho vytáhl tu bouchačku v 3:14 :D Super díl!

232

Odpovědět

Mě osobně na konci dostalo:
- Jsme zachráněni.
- A zbavil nás té bomby.

Aneb, konečně jsme se zbavili Badmana a jako bonus i té bomby :D

2325

Odpovědět

+TreyVšak já to sem nepíšu jako nějakou úžasnou věc na kterou jsem přišel jen já. Píšu to sem jako svůj názor, co mi přišlo v tom videu hodně vtipné.

Ale tak už to chodí, objeví se inteligent, který si musí něco dokazovat a napíše příspěvek, kde je jen odkaz na obrázek, který má člověka zesměšnit a ukázat že je blbec.
Tací lidé jsou pak ti správní a zasluhují uznání...

2412

Odpovědět

+TreyZtrácí to smysl, když si každý už v názvu odkazu přečte o co jde a nemusí klikat ... příště bych doporučil zkracovátko http://www.zkracovatko.cz/tuVIJO

190

Odpovědět

Netopýr v jeskyni :D CH prostě umí :D

243

Odpovědět

Hodně dobrý :) Jen škoda, že v polovině to trochu ztratilo šťávu, úvod s kabátem a následně s obětováním byl skvělý, pak trochu propad, ale ke konci (Harvey Dent) už zase super :) 8/10

214

Odpovědět

To byla výborná recenze hodná serveru CSFD :D

251

Odpovědět

totální bomba :D

193

Odpovědět

Harvey Dent, can we trust him? to je oč tu běží :-D

220

Odpovědět

Skvělý ´:D. Právě jsem přišel z finančáku a tohle mě hned vykouzlilo úsměv.

192

Odpovědět

Ta bomba odpočítává 2 minuty od začátku videa... to video má ale minuty 4 :)

2111

Odpovědět

Magic.

241

Odpovědět

aj v tom filmu bylo dost podobnych blbostí .. tak si to můžou dovolit aj CH :D

217

Odpovědět

je to práveže narážka na to, že vo filmoch kecajú dlhšie ako je nastavená časomiera.

244

Odpovědět

+lolkacto víš...čas je relativní :D

212

Odpovědět

+lolkaczřejmě se ta bomba pohybovala rychlostí dosahující rychlost světla :-D

1914