Brie Larson u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:415
Počet zobrazení:6 035

Dnes si dáme jeden starší rozhovor od Craiga. Brie Larson můžete znát například z filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa. Pokud vás rozhovoror bavil, doporučuji kouknout i na další jejich rozhovory na YouTube, které se nesou v podobném duchu.

Rozhovor byl odvysílán 16. 3. 2011.

 Pozn. warm-up komik - Člověk, který se stará o publikum před začátkem show. Udílí základní pokyny a svými vtípky "rozehřívá" publikum. Taky je to asi jeden z důvodů, proč se často v amerických show lidi smějí úplně všemu, z čehož si Craig často dělá srandu.

Přepis titulků

Vítejte zpět! Vítejte zpět ve velké show u příležitosti dne sv. Patrika! Mým dalším hostem je krásná herečka. Hraje v seriálu Tara a její svět, jehož třetí řada má premiéru... ...28. března na stanici Showtime. Podívejte se na klip. Někdy prostě miluju svou práci. Přivítejte rozkošnou Brie Larson! - Ahoj, Brie!

- Ahoj. Vypadáš skvěle. Vzala sis zelenou kvůli dni sv. Patrika? Ráda bych řekla, že to tak bylo, ale prostě mám ráda zelenou. Opravdu? Dnes tu máme i někoho jiného v zeleném. - Ty to nejsi. - Mám na sobě trochu zeleného. - Namaloval jsem se na zeleno. - Maskéři tě určitě nenávidí. Musí trvat hodiny, aby tě namalovali zpátky na normální barvu. - Nejsem ve skutečnosti zelený. - Určitě? Líbí se mi tvůj ošperkovaný nárameník.

- Děkuji. - Vypadáš jako generál báječnosti. - Díky. - Pověz mi něco o Tara a její svět. - Vadí ti můj hrnek? - Citím se méněcenná, ale to nevadí. - Proč? - Tak se na to podívej. - A navíc já nemám žádný. - Vždyť máš svůj támhle. Super! - To bylo jak kdybych...to nic. - Ne, řekni to. - Chtěl jsem říct něco o hadovi a...

- ...a černém hrnku. Ten starý vtip. Odkud znáš ten vtip? Nejsi přece stand-up komik. Nebo ano? - Měla bys být stand-up komik. - Fakt? A budeš můj agent? Ne. Pokud bych byl dobrý agent, tak bych se dostal odsud. Odkud vlastně pocházíš? - Hádej. - Oregon. - Ne. Už mě nic nenapadá. - Sacramento.

- Sacramento je blíže Oregonu než jsme teď my. Možná. Ale spíš bych řekla, že ne. Slaví se den sv. Patrika v Sacramentu? - Ne. - Je jim to úplně jedno. A co se bude dít teď, když nemáte Arnolda Schwarzeneggera. - Protože byl v kalifornské vládě. - A na tom záleželo? Jo, on je velký fanda dne sv. Patrika. Fakt si užívám všechny ty leprikóny. Byla jsi někdy v New Yorku nebo Bostonu na den sv.

Patrika? - Je to skvělé. - Ne. Je tam karneval? - Jasně, že je tam karneval. - Proč se lidi smějou? To byla vážná otázka. Jo, oni se musí smát kvůli warm-up komikovi. Nedokážou snést vážnou konverzaci. Pak je ten warm-up komik nervózní. "Prosím, smějte se!" - Měli moc zmrzliny. - A nejspíš jsou taky opilí. Myslíš? - Piješ hodně?

- Jestli hodně piju? Jo. Alkohol. Tequilu a tak. Jo, ve svém volném čase. Je to můj koníček. Není. Pěkně kecáš. Nesedí to k tobě. Tebe spíš baví... - Pletení možná? - Ano. Pletení a alkohol. Pletení, alkohol a pláč. Přesně. Jsem opilá pletařka. Ale vůbec to nefunguje.

Když pleteš opilý, tak je všechno křivé. Tvoje šála pak vypadá takhle. - Chtěl bys takovou šálu? - To teda jo. Pokud mi upleteš šálu, když budeš opilá, tak ji budu nosit. Platí. - Takže nepleteš? - Ale jo, pletu. - Opravdu? - Ale ne když jsem opilá. Můžeš to dělat úplně střízlivá. Máš dvě jehly a jedeš. A užívám si to a vůbec nemusím být intoxikovaná.

Chápu. Tak to je dobře. Stejně jsi příliš mladá na pití. Kolik ti je? Dvacet jedna? To je ideální věk na pití. Právěk naopak, mladá dámo. Neměla bys pít do čtyřiceti let. Takže taky nepiješ. Já jsem přestal, když mi bylo dvacet devět. Ale vystačilo mi to až do čtyřiceti let. Pořád jedeš na té vlně.

Někdy mi to tak přijde. Ráno se probudím, a i když jsem nepil už 20 let, pořád mám kocovinu. Co to ku*va je?" Řekl jsem sprosté slovo? Myslím, že ne. Už to ani nepoznám. Já tady mám vždycky problém, protože pořád kleju. A tak jsem se snažil udělat show na sv. Patrika úplně bez nadávek. - A už jsi nadával? - Jo, zrovna před chvílí. - Myslím, že ne.

Je to v pohodě. - Ne, opravdu. To je děs. To pak nejsem dáma, když neslyším sprostá slova? Ne. Neslyšíš je, protože jsi dáma z Viktoriánských časů. Stejně jako královna Viktorie... Tohle si poslechni. Královna Viktorie odmítla uvěřit, že lesbičky existují. - Říkala: "Ony neexistují". - A proč mi to říkáš? No někdy prostě velké dámy odmítají přijmout okolní svět. Tak to jsem přesně já. Ne.

Myslím, že jsem v pohodě. Jo? A máš přítele? - Ne. Proč se ptáš? - Protože jseš přitažlivá. A já jsem slizký starý chlap, tak se ptám. Jseš mladá, bystrá slečna. Užíváš si života. Měla bys mít chlapce, který tě provede po městě a koupí ti věci. Nikdo mi nic nekupuje. Všechno si kupuju sama. Kdybych byl nezadaný, tak bych ti koupil auto. - Auto?

- Malé auto. - Jako hračku? - Jo, hračku. - Natahovací? - Jo. Kéž bys nebyl zadaný. Ne, to by sis nepřála. V tomhle díle hodně pijeme. Přijde mi, že jsme skoro přirozeně přešli k trapnému tichu. Ani se nemusíme snažit, to je hrůza. Ne, to je nejlepší. - Co je nejlepší? - Že přejdeme do trapného ticha. - Bez snažení?

- Ale je nám trapně? - Nebo je trapně všem ostatním? - Mně začíná být ku*va trapně. Myslela jsem, že nám pomůže Geoff. Měli bychom zavolat leprikóna, aby to bylo extra trapné. - A kde je? - Nevím. Pojď ven, človíčku. Byl úplně připraven! Posaď se u nás. Tak začněme. - Už trapnost?

Nebo za chvíli? - Už teď. Ráda jsem tě viděla a těším se na tuto trapnou pauzu. - Díky. Nemůžu se dočkat. - Bezva. Ale ty děláš sexy, nepohodlnou pauzu. - Přerušuješ moji trapnost! - Protože to není trapné. - Je to provokativní. - To si myslíš ty. Jen se přesouvám. Přesouváš? Když se přesouváš takhle... ...tak to není trapné. Teda je, ale jinak. Nepožadoval jsi rolák.

Příště si vezmu rolák a kalhoty. Nemusíš si brát rolák a kalhoty. Můžeš jestli chceš. - Pěkně září. - Jo. Má zdravý lesk. To je můj zlatý lesk. - Na to se nedá nic říct. - To teda nedá. Brie Larson! Za chvíli jsme zpět. Překlad: Liedan www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím o opravu. Díky moc :)

180

Odpovědět

Opraveno.

180

Odpovědět

Tak tohle bylo skvělý, ta holka má naprosto úžasný smysl pro humor. Musí s ní být děsná sranda.

221

Odpovědět

Když pominu ten smích, který mi prostě přijde jako přidaný (a nejen zde), tak 20 sekund dílu Pingu je zábavnější než těchto sekund 558.

2013

Odpovědět

7:35 *MNĚ začíná být ... a jinak, díl byl super :)

180

Odpovědět

Opraveno, dík :)

180

Odpovědět

koho hrála v pilgrimovi nějak ji nepoznávám

190

Odpovědět

Envy Adams, ex od Scotta :) Přijde mi, že pokaždé vypadá trochu jinak. Když se nedávno objevila ve 4. řadě Community, tak jsem ji skoro taky nepoznal :)

190

Odpovědět

+LiedanOna byla v Community :O Tak tam mi teda unikla :D

200

Odpovědět

+Liedantak tam jsem si ji vůbec nevšiml a jako typ že to je envy jsem měl ale to spíš jenom proto že to je blondýnka než e bych ji poznal:D

180

Odpovědět

+LiedanByla to ta šatnářka, která pomáhala Abedovi s jeho dvojitým rande. :) Škoda, že tam nezůstala na víc dílů...

190

Odpovědět

Tu slečnu vůbec neznám, ale přijde mi dost sympatická.. Takže asi zkusím pár dílu Tary... :)

191

Odpovědět

To jsou ale pekelně krátký šaty!

204

Odpovědět

Ta je stejně střelená jako Craig :), sympaťačka, popravdě nejlepší Craigovo video za poslední dobu.

218

Odpovědět

5:48 máte Co to má kur*a je?....Spíš Co to má kur*a být? a nebo Co to kur*a je?
Jinak Craig zase výbornej :D

193

Odpovědět

Opraveno, díky :)

181

Odpovědět

Hezká slečna. Craig dobrý jako vždy.

206

Odpovědět

Craig je nejlepší. Ty poslední díly s Robin neměly chybu :D.

1912