Přidat do sledovaných sérií 2
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:416
Počet zobrazení:3 806

Taneční skupina Flawless (Bezchybní) se zapsala do dějin pořadu Británie má talent. Obrovské taneční nadání a synchronizace jim sice celkové vítězství nezajistilo, ale určitě nejednoho diváka jejich představení zvedlo ze židle. Kluky jsem si oblíbil hlavně kvůli mottu, kterým se už nějaký pátek řídím: "Chase the dream, not the competition". Tak si plnými doušky vychutnejte bezchybné vystoupení skupiny Bezchybných!

 

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moucha - ty si absolutne zbytecnej

181

Odpovědět

Tihle že jsou bezchybní??? Nevypadají tak... Doporučuji mrknout na tohle: http://www.youtube.com/watch?v=rKu2kGTCx94&feature=player_embedded#! , to video je tu úplně zbytečně - stejně už to všichni viděli... 1/10

1918

Odpovědět

Osobně mi to přišlo dost obyč a kdo se díval na ČS Má talnet tak tam jiste spatřil X podobných co ten talent "mají" .

Řeknu to takhle, k čemu to je?
Jasný, je to baví ale divák se na to podruhý nepodívá, pač je to prostě nuda, žádnej příběh, žádnej nápad, prostě jen synchronizovaný tancování a pár akrobatických kousků, nic víc...

188

Odpovědět

lalo : James Brown - Can't Take It With You

Lodr : trapné songy ? ani nevíš jaké tam hrajou, tak prosím nepovídej takové hlouposti.

181

Odpovědět

hm az na ty trapny songy docela dobry

184

Odpovědět

Menhir: Neboj se, mám je v merku, bude to můj další překlad ;)

Kajerik: http://www.youtube.com/watch?v=16FdJrrAWSo R Kelly - I believe I can fly

Ohledně "Chase the dream, not the competition" - Opraveno, byla to chyba z mensiho nedorozumeni ;)

190

Odpovědět

celkem to ujde ale zkuste mrkonou na tušim mr. stervorts jak tanší se synkem Lord of dance, oba s pupkem a perfěktně to napodobují:-)

190

Odpovědět

prosím song co začíná 2:12?:) díky

181

Odpovědět

piesen na konci je I believe I can fly :)

180

Odpovědět

No zase jedna skupina z tisíce. Nicméně, nemyslím si, že tyto videa potřebují překlad u toho nejdůležitějšího se tam nemluví. Ty kecy ke konci jsou v každé soutěži naprosto stejný.

Měli by jste se vrátit ke starým kořenům. Myslím, že jste dostali lupu za to, že jste byli schopni přinést k lidem něco originálního a nevšedního co člověk u nás nevidí. A pardon například tohle video vidí kde kdo, obyčejný ne anglicky mluvící člověk si dokáže tohle video najít sám a podívat se na něj a být z něj nadšený bez vašeho překladu. Proto, že jak jsem psal informace zde není ve slovech. To co si sám už nenajde a neužije, jsou cizojazyčné talkshow, seriály, komediální skeče, rozhovory, reportáže atd. prostě videa taková, kde je klíčová informace ve slově.

180

Odpovědět

Prijdou mi jakoze proste poskakujou no..poskakujou do rytmu, nechci se nikoho dotknout, verte mi taky bych tim byl rad fasinovan, ale vazne. Lidi co na tom vidite? Muzu to prirovnat ke zmeti barev na platne a kolemjdouci delaji "uaaaaah, nejkrasnejsi dilo co jsem kdy videl" ..proste me to nejak nezasahlo a nechapu jak z toho lide muzou byt tak mimo ..

180

Odpovědět

Prosím vás jak se jmenuje ta pínička jak zpívají na konci?? a prosím i autora ;)

180

Odpovědět

No ty vole, typický severní Angličani :D Ale skáče jim to pěkne, to jo.

180

Odpovědět

Flawless jsou super, ale ještě víc než oni se mi líbili Diversity. Ty jsou opravdu famózní..

180

Odpovědět

Perfektní...

180

Další