Utlačovaní stážisti a Andyho asistentkaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:8 145

Dnes se opět podíváme do zákulisí natáčení Conanovy talk show. V prvním úryvku uvidíte, jak to vypadá, když se Conan postaví za své stážisty a "sjede" jednoho z producentů pořadu. A ve druhé ukázce poznáte Andyho asistentku Galeit a dozvíte se, k čemu je vlastně dobrá jóga...

Přepis titulků

STŘÍPKY ZE ZÁKULISÍ CONAN SE ZASTÁVÁ STÁŽISTŮ - "Potřebuju obří tlačítka!" - Pšššt! Kdo tady koho umlčuje? - Já je. - Na koho jsi to dělal? - Na tamtu stranu místnosti. - Kterou? - Tuhle. V ní zrovna sedí dost lidských bytostí, které si zaslouží úctu. Promiňte, ale umlčel vás jako malý fakany.

Podle mě jste dospělí. Jen ať si to vyžere. Nelíbí se mi... Nelíbí se mi, když s mladýma vyje*ávají lidi jako on, co bydlí někde ve vile na kopci. Nasadí si svoje zlatá sluchátka, a rázem jste pro ně obyčejný póvl. Takže žádný "pšššt", prostě to dojedem. Vždyť mají studentský půjčky! Stav naší ekonomiky je k smíchu. A pak tady zadara otročí, proti čemuž od začátku protestuju.

Ale na Conana v pořadu Conan nikdo nedá. A oni mi pak běhají do racionální výživy pro bio mrkev. Kdo ku*va potřebuje žrát bio mrkev? Já se o ni neprosím. Ani o zelený Yogi čaj. Jsem na vaší straně, mlaďoši. Tohle je k nas*ání. Bůůů! Tak jo, jasně, díky, díky... A teď všichni do kanclu na kobereček. Jo.

Zajímalo by mě, kdo tomuhle televiznímu braku šéfuje. Jen chci, abyste věděli, že na vás myslím a snažím se vyjednat lepší podmínky – ne pro vás – ale aspoň pro děti vašich dětí. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravím, mohli by jste zkusit začít překládat i Conanovy monology?

23