Craig Ferguson a výbuchy smíchuThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 379
Počet zobrazení:16 651

Pravidelnou součástí The Late Late Show je i čtení mailů a tweetů. Během jednoho takového segmentu dostane Craig Ferguson díky svému robotu Geoffu Petersonovi takový výbuch smíchu, že se u toho musí smát i ten největší suchar. Díky tomu, co se mezi Craigem a jeho robotickým pomocníkem v tomto videu odehraje, se od té doby Craig v každém dílu pořadu ptá Geoffa, jestli byl na tom či onom místě. A vážně stojí za to vidět proč. Geoffa opět, jako vždy, ovládá a dabuje komik Josh Robert Thompson. Poznámka k překladu: Bayou je termín používaný pro pozvolna tekoucí řeku či jinou vodní plochu, například v oblasti New Orleans.

Přepis titulků

Tohle je od Steva z New Orleans v Luisianě. Už jsi někdy byl tam dole v New Orleans, Geoffe? Jak tomu tam říkají? Bayou? Byl jsi tam někdy, Geoffe? No to si piš, že jo. Jsem tam aspoň jednou ročně. - Vážně? - Jo. - Máš tam byt? - Jo, mám tam malej kvartýr. - Doopravdy? - Měl bys někdy přijet.

- To bych moc rád, to je skvělej nápad. Co se tam dá dělat? Chodit na ryby? Jo, chodíme na ryby... A házíme na lidi korále. Svlíkáme se a chodíme plavat. Jenom já a ty. Společně. Takže je to vlastně to samé, co děláme tady. Héééj! Steve z New Orleans se ptá: "Ahoj Craigu a pravděpodobně i Geoffe, moje žena mě během milování nutí mluvit jako Geoff Peterson.

Co mám dělat?" Páni. Měl bys mluvit jako Geoff Peterson. Napadá tě něco, Geoffe? Och ano. To je ono. Ještě víc. Nepřestávej. Aaa... Hotovo. CBS na vás záleží. Tohle je od Marka z La Costa v Kalifornii, který se ptá: "Milý Craigu, doufám, že ti to nevadí, ale mám otázku pro Geoffa."

Samozřejmě, že ne. Tohle je pro tebe, Geoffe. Nebo si to chceš přečíst sám? Jak se opovažuješ? Příště se zeptáš, jestli si nechci zahrát na harmoniku. Tak dobře, bylo to ode mě trošku necitlivé, omlouvám se. Ptá se: "Geoffe, nechtěl bys se mnou v sobotu večer jít do kina?" Jasně, že jo, holka! Rád jsem pomohl.

Tohle je od Bonnie z Edinburghu ve Skotsku: "Drahý Craigu, myslím, že jsme se už jednou potkali." To je možný, ve Skotsku jsem už byl. "V Edinburghu, někdy v roce 1985. Pokud jsi ten Craig, kterého si pamatuju, byla to skvělá noc. Jsi?" Kvůli právním důvodům, nejsem. Ale pro komické důvody, proč ne.

Byl jsi někdy v Edinburghu, Geoffe? - To si piš, že jo. Mám tam byt. - Máš tam byt? A co tam děláš? Jak často tam jsi? Aspoň jednou ročně, měl bys někdy přijet. Jo, to bych měl. A co v Edinburghu vůbec děláš? No... už se zase směju. Házíme korále a chodíme plavat... Dobrou noc, vážení.

Ach můj... Fajn. Koule. Kámo... Tohle je od... Tohle je od Ginnie z Concordu v New Hampshiru, která se ptá: "Milý Craigu, jaká je dobrá destinace pro letní dovolenou? Výjimečně mám nějaké peníze navíc."

Geoffe, ty máš byty všude... Doporuč letní dovolenou někomu, kdo je při penězích. Můžete navštívit můj byt v New Hampshiru. V New Hampshiru? Máš byt v New Hampshiru, jo? Jsme za chvíli zpátky, přátelé. Přeložil: chester www.videacesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co mi sakra uniká, může mi někdo vysvětlit, proč vám to přijde vtipný. Já to vůbec nechápu.

621

Odpovědět

Nevím, ale tenhle chlap mi nikdy vtipný nepřišel. Povídání s kostlivcem mi přijde hodně divné a očividně připravený "vtip" s harmonikou, o které mluví kostlivec a on ji pak "náhodou" vytáhne a zahraje na ni, jooo už se válím smíchy...

355

Odpovědět

To je TA Tardis.Žena.

280

Odpovědět

Tohle je perfektní :D u toho se nejde nesmát :D

471

Odpovědět

johny153: je pravda že jsem si taky říkal že českej přízvuk nemá... možná proto že netuší jak čeština zní (to mohl udělat ruskej přízvuk - pro anglicky mluvící národy je to úplně stejný :D), ale slečna z Olomok dobrý :D

190

Odpovědět


Odpovědět

chester: že na facebookový stránce Craiga Fergusona CZ je sice o tom díle zmínka ale odkaz NA VIDEO ŽÁDNEJ :D

190

Odpovědět

Štěpán: Na youtube to je, bylo to tam už v ten stejný den, stačí umět hledat :) Kdyby jsi byl býval dal "lajk" na stránku Craiga Fergusona CZ na FB, dávno bys o tom věděl :))

192

Odpovědět

když je Craigovy dneska 50 tak přeložte jeden jakýkoliv díl -celej -prosím

200

Odpovědět

Do Late Late Show 5/11/2012 napsala dopis nějaká slečna z Olomouce. Craig si tam dělá srandu z toho, že v ČR neni CBS a naráží na to, že to ilegálně sleduje na internetu. Pak je tam rozhovor s Larrym Kingem a ještě na to trochu narážej. Možná by to stálo za přeložení. Na Youtube to bohužel neni, ale dá se to stáhnout z CBS.com.

270

Odpovědět

jak jsem mohl pochybovat o vtipnosti videa?(dle názvu) luxus :)

200

Odpovědět

zhulenej Craig :D

220

Odpovědět

Ta část kdy Craig překvapeně koukal se slzami v očích jak Geoff "zahrál" na harmoniku :D :D.

240

Odpovědět

xDDDD

200

Odpovědět

Normálně nemám rád tyhle talkshow, ale tohohle týpka prostě žeru :D Smál jsem se jak blázen celou dobu :D On je prostě bůh xD

210

Další