Craig Ferguson: Cold open #4The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:372
Počet zobrazení:7 659

Craig nám opět dokáže, jaký je profesionál, a že si umí poradit s každou situací a Geoff ho v tom rozhodně nenechá samotného.

Přepis titulků

Byli jsme moc nadšení, protože v publiku byli Skotové, viď? Napadlo nás přivést je na pódium a promluvit si s nima. Pak jsme se zeptali, kde jsou, a koukejte... Odešli. Odešli, aby prej stihli svůj let. "Musíme stihnout náš let." Takže budeme předstírat, že tu jsou. Běž se podívat, jestli tam jsou a já hned přijdu.

Fajn, upaluj... Až vám sáhnu na rameno, uveďte své jméno a místo bydliště. Shrek, Skotsko. Takže Shreku, jestli to je vůbec tvoje pravý jméno... Něco tomu chybí. - Udělám to s tebou. Budeš Shrek. - Tak jo. - Jasně, jasně. - Tak jo. - Připraven?

- Jo. Až ti sáhnu na rameno, uveď své jméno a místo bydliště. Shrek ze Skotska. To mi nepřijde jako skotský přízvuk, pane Shreku. Ne, jsem ze Skotska. Ty taky, ne? - To není špatný. - Jo, docela dobrý. - Tak pokračuj. - Dobře. - Co děláš v Americe? - Jen jsem se stavil, abych zjistil, jak se máš. Ale před začátkem show jsi odešel.

Protože jsi mi ukradenej. Je mi z tebe zle. Takže chceš říct, že ses sem vydal jen proto, abys hned odešel, aniž bych vůbec začal show a tím dal najevo, že mnou pohrdáš? Jo, jako to dělám na internetu. Začínám ti věřit, že jsi fakt Skot. - Bylo to docela dobrý, co? - Jo. Co to čteš?

Padesát odstínu kapusty? - Nečetl jsi to v úterý? - Jo. Jo, v úterý. Když jsi na sobě měl tuhle kravatu. Tuhle jsem v úterý měl na sobě, jak se ti líbí? Je fajn a příjemná. - Máš ji povolenou. Mám ti ji utáhnout? - Ano, prosím. - Super, kámo. - Ale ne... Děkuju. Zatáhni za ni víc, zatáhni víc. - Seš divnej.

- Omlouvám se. Koho by napadlo, že mluvit s robotickým kostlivcem by mohlo být divné? Koho by napadlo, že cizinec jako ty by mohl být divný? - Chceš říct, že cizinci jsou divný? - Ne, jenom ty. - Jsi rasista! - Ty jsi rasista! - Ty jsi rasista! - Ty jsi rasista! - Hned jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

craiga mam strašně rád.. překládejte než odejte prosím!

192

Odpovědět

znělka na konci potěšila, ještě jsem ji neviděl (nevím jestli tady už někdy byla, nezachytil jsem to) :)

150

Odpovědět

Párkrát už tu v rámci Craigových videí byla. S překladem třeba zde: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/craig-ferguson-cold-open-1

50

Odpovědět

taky jsem si řikal, že jsem jí ještě neviděl, asi nejsem tak pozorný

10

Odpovědět

Škoda, že tam tenkrát nevzali vás.

84

Odpovědět

Na to, jak to bylo krátké, jsem se skvěle zasmál :)!

1410

Odpovědět

Možno práve preto :)

12

Odpovědět

Zatahni silnějc zatahni :D

1714