Craig Ferguson: Tweety a e-maily #1

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:631
Počet zobrazení:6 105
Craig se s vámi dnes podělí o svá moudrá slova, když bude odpovídat na e-maily a tweety fanoušků. Dozvíte se, co si myslí o prstových botách a také vám poradí, jak postupovat při schůzce s producenty. Pozn.: Show byla odvysílána 20. 6. 2012.

Přepis titulků

Vítejte zpátky. Všimněte si, že mávám. Žádný přiskřípnutý nerv. Díky, paní masérko, která jste mě málem zabila. Už jsi byl někdy na masáži, Geoffe? Jo, asi před sto lety. - Ony už existovaly? - Jasně. Byly to takový ty masáže, jak tě přejedou kolem, co má jedno kolo velký a jedno malý?

Ty je znáš. Pořád si na ně můžeš zajít. Super. Je čas na tweety a e-maily. Chceš nějakou znělku zazpívat, nebo... Pustíme nějakou starou znělku. Miluju starý znělky. Dobře, pustťe nějakou. Neohlížejte se a rychle do krytu. Blíží se útok e-mailů a tweetů.

Obří šílené stvůry nám ničí město. Je to ještěřího výboru zkázy gesto. Popadněte laser a raketový pohon. A připojte se k útoku... e-mailů a tweetů! Dobře. Tenhle je od Ariel z Tucsonu z Arizony. Už jsi někdy byl v Tucsonu? Mají tam to letecký muzeum.

Je úžasný. Měl by ses tam jít podívat. - Co? - Nádhera. Miluju to. Myslím, že si spletli adresáta. Mělo to být pro Chrise Fergusona a Assmodia. - Máš pravdu. Je tam: "Drahý Chrisi a Assmodie." - Božínku. "Drahý Craigu a GP, můj přítel a já zbožňujeme adrenalinové sporty. Už jsme zkusili bungee jumping a skok padákem. Máte nějaké další nápady?" Jo, proč se třeba nejdete vycpat. Vy...

Vy samolibí zmetci. Vsadím se, že jste jedni z těch lidí, co mají ty boty s prstama. Víte, který myslím? "Nosíme boty s prstama. Máme pocit, jako bysme běhali bosí." Já nechci běhat bosej! Chci žít v zemi, kde se nosí velký nadutý tenisky. Velký nadutý tenisky je mimochodem jméno, pod kterým jsem tancoval. Víš, jaký lidi myslím.

Ti, co pořád mluví o botách s prstama. "Jo, jsou super. Máš pocit, jako bys byl bosej." Tak si šetřete peníze a choďte bosí! Vy samolibí ***. Je to slangovej výraz. Tohle... Tohle je od... - Máš takový ty boty, co vypadají jako... - Ani omylem. Dobře. Tohle je od Toma z Reddingu v Connecticutu. - Už jsi tam někdy byl?

- Miluju to tam. - Máš tam domeček? - Jo, je to super. "Drahý Craigu a Geoffe, jak vaše chlupy na rukou poznají, že mají přestat růst?" Já nevím. Ale mám teorii o tom, proč je pubický ochlupení kudrnatý. Naroste, uvědomí si, že není na hlavě a řekne si: "Ne, ne, ne!" Tohle... Tohle je od Jessie z Burbanku v Kalifornii. - Už jsi někdy byl... - Nádhera. Nádhera. - V Burbanku že je nádherně? - Jo. - Proč ne? "Ahoj Craigu a Geoffe, jsem začínající scenárista a příští týden mám schůzku.

Máte nějaké rady ohledně toho, jak mluvit s producenty?" Mluv pomalu. Řekni jim, že jim to sluší. Mluv pomalu a až řeknou: "Mhm, poslouchám. Má tato postava domácího mazlíčka?" Odpověz: "Ano." Řeknou: "Mhm, mhm." A ty na to: "Mhm."

Začínající scenárista... Vsadím se, že máš takový ty boty, co... - Jo, určitě si tam sedí s pánskou kabelkou. - Jo. "Je to film o chlapovi, co zešílí a rozstřílí to tam." Super, takový potřebujeme. Kopa blbounů. Proč nemůžeš být zatrpklej stařec, co žije v temným studiu s elektrospotřebičem, jako já? Chris Ferguson a Assmodius.

Tohle je od Earla z Bostonu. "Drahý Craigu a Geoffe, jsem velký fanoušek komisků." Komisků? "Jsem velký fanoušek komiksů. Četl jsi v mládí hodně komiksů?" Obávám se, že přespříliš. - Tohle je od Nancy z Houstonu. Užs tam byl? - Je to tam super. - Máš to tam dole rád? - Miluju to tam. - Protože tam je horko? - Je tam hodně horko. - Hodně horko, že?

- Je to tam rozžhavený do ruda. - Jo. Mimochodem, byls už někdy v Houstonu? "Drahý... Drahý Craigu a..." Myslím, že jsme zděsili publikum. Nemyslíš? Říkají si: "Sledujeme, jaká hrůza se z toho vyvine, a je to děsivý." - My jsme vám říkali, že naše show je temná a nevtipná. - Přesně tak. "Craigu a Geoffe, můj dospělý syn u nás doma pořád má svoje věci. Kdy je můžu vyhodit?" Co je to za věci?

Nejsou to náhodou krabičky téhle velikosti? Protože ty byste vyhazovat neměli. Vrátí se pro ně. Já nevím. Kdy můžeš svým dětem vyhodit věci? Mýmu staršímu synovi je 11. Asi už je načase. Nahraje si to a pak budu mít průšvih. Dělám si srandu. On se na nás nedívá. Tohle je od Austina z Louisville v Kentucky.

Už sis tam někdy dal? Už jsem si tam dal. A v Louisville jsi už někdy byl? Louisville se takhle ale neříká. Jak se vyslovuje Louisville? Místní to vyslovujou takhle: "Vítejte v..." Jak se to vyslovuje? Jo. Zní to tak trochu jako kočka. Vítejte v... Co to je sakra za kočku?

Říkám ti. Tohle publikum je ve smrtelných křečích. Měli by si zajít na masáž. "Ahoj, Craigu a Geoffrey. Zjistil jsem, že mého kamaráda podvádí jeho přítelkyně. Měl bych mu to říct?" Ne, napiš mu to přes Twitter. Hned budeme zpátky. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypnul jsem to po dvou minutách. Tak ubohý humor jsem již dlouho neviděl.

1857

Odpovědět

Uplne uzasne, akorat mam dotaz k prekladu: jak rika ze bydli v temnem "studiu" s elektrospotrebicem tak nepreklada se studio taky jako garsonka nebo neco takovyho? Jinak to bylo super ;)

190

Odpovědět

Super jako obvykle ! :))

190

Odpovědět

doom, přesně tak, více takových videí. Bral bych nejpovedenější videa od Craiga a občas když je známej herec tak Conan s Kimmelem, ti jsou dobří. Ten brit (z BBC) taky není špatnej, když má dobrý hosty, ale u Davida Lettermana bych hodně pečlivě vybíral videa s dobrými hosty, protože on je děsnej.
Ale vidim, že tu vítězí Craig, což je super, mít každej tejden něco, škoda jen, že jsou starší videa většinou nefunkční...

180

Odpovědět

paráda, video plné dvojsmyslů které umí snad jenom Craig a super že se zapojil i Geoff

192

Odpovědět

Za mě slabší vidko :/

1849

Odpovědět

Abych se přiznal, tak jsem to vůbec nechápal...

1838

Odpovědět

Aaah.. miluju ty dva staré dobré prasáky :D.

199

Odpovědět

wow, koukám, že tu jsou dneska sami bručouni, tak nebudte nas*aní na celý svět a běžte se při sobotě ožrat. :D
k tématu, super, po přečtení komentářů jsem se na video podívala pro jistotu ještě jednou, a já se tedy smála, pokud vy ne, zřejmě to bude tím, že nemáte nit. je nějaký důvod, proč se lidi smějou geoffovým odpovědím na jednotlivá místa ve státech.. dokonce to tu je v nějakém videu vysvětlené, tak místo toho, abyste nadávali, jak to je trapné a nevtipné, najděte si to a pak říkejte, že to nemá šťávu- dokud nepochopíte souvislosti, je logické, že vám to nic neřekne. ;-)

199

Odpovědět

neboj, ja to pochopil, ale proste to neni vtipny (ostatni jeho videa vtipny vetsinou jsou, ale tohle mu proste nevyslo). Mozna by mi to vtipny pripadalo, kdybych byl ozralej. To bych se mozna potom mohl smat. Ale kdyz se na to diva clovek strizlivej a posloucha ho poradne, tak to proste vtipny neni.

1838

Odpovědět

Jooo, tak tohle bylo pekne trapny. Nechapu, cemu se tam ti lidi smejou? Urcite tam ma ten rozsvecujici napis "LAUGH" nebo pouzivaj Laugh track, protze neni mozny, aby se nekdo dobrovlne takove blbosti smal.

1862

Odpovědět

Sakryš, jak to že se neomlouval že bude legrace, když někde byl někdo zabit? Samé otázky.

1837

Odpovědět

Jo Craigu, křikem špatný vtipy nezachráníš.

1861

Odpovědět

I kdyby tam tiše seděl, tak to bude k popukání ;D

1835

Odpovědět

NO, tweet him! 10/10

1817

Odpovědět

(Omlouvám se, že je to tu 2x, z nějakých důvodů tu není podporováno mazání :| )

1820

Odpovědět

+NynzaJenom jsem to omylem odkliknul 2x, s čim máte sakra problém?

182