DoprovodEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 54
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:3 930
Některé postavy vás následují, dokud nedokončíte jejich úkol. Ale co když vám to dokončení trvá… trošku déle?

Přepis titulků

Díky, hrdino, že jsi mi pomohl získat všechen česnek od banditů. Sám bych to nezvládl. Díky tomuto zboží může česnekový festival započít. Občané Honeywoodu ti budou vděční. Teď mě jen musíš dovést domů, abych mohl festival připravit. Musíš mě jen dovést domů, abych mohl připravit festival.

Kam to jdeš, dobrodruhu? Potřebuju… Dobrodruhu! Dobrodruhu? Pěkný klobouk, ale chci domů, abych mohl připravit festival. Dobrodruhu? Ty si ten klobouk nenecháš? Potřebuju domů! Super, teď rybaříme. Protože máme čas rybařit.

Super. Paráda. Česnekový festival přece nepotřebuje česnek. Dobrodruhu! Potřebuji tvou pomoc. Díky, že jsi mi přišel na pomoc. Ztratil jsem dědovo kladivo někde mezi Honeywoodem a Schmargonrogem. - Víš, kudy tam? - Bodgere, on už má úkol. A důležitý! - Vím. - Opravdu? To je skvělá zpráva. To kladivo jsem cestou do Schmargonrogu mohl ztratit kdekoliv.

Musíš začít tím, že prozkoumáš Alderkeep. Bodgere, on už má úkol. Že jo, dobrodruhu? Až se dostaneš do Alderkeepu, najdi paladina Rhondora. Ten tě dovede do Wraithu. Dobrodruhu, musíme tenhle česnek donést na česnekový festival. Je to důležité! Pokud kladivo nenajdeš v Alderkeepu ani Wraithu, zbude ti jediná možnost.

Budeš muset jít dlouhé míle a míle… a míle skrze Poušť mrtvých. - Přijímáš? - Bodgere, nepřijme to. Už přece slíbil, že dokončí tento úkol. A to teď uděláme, že jo? - Přijímám. - Ku*va. Díky, hrdino.

Tlačí nás čas. Musíš spěchat. Ahoj, Gregu. Neviděl jsem tě. Ty s ním děláš úkol? Jo. A moc dobře jsi to věděl. Kdybych to věděl, neposlal bych ho na tak dlouhý úkol. Tys to udělal schválně. Ale ne. Takže se s tím budeš muset táhnout až do… - Ale ne. - Však na tebe taky dojde. Hodně štěstí, Gregu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano stalo sa mi to už v nejakej hre čosi podobné. Ale to bolo preto, lebo vyplnenie všetkých questov bolo v jednej lokalite na ich uzavretie, asi v hrade domovskom. A tie zadávajúce postavy boli pri sebe. Napr 3-4. Tak som plnil všetky naráz, len aby som nechodil hore dole, a tak sa stalo, že jeden chcel dajake biliny do odvaru v jednom uzemí, ďalší chcel zachrániť svojho zatulaneho psa aby som našiel, čo potom ten pes cupkal za mnou na ďalší quest zas inde , a na ďalší quest zas na inú lokalitu a stále mi chodil za petami a plietol sa mi pod nohy. Nakoniec prídem do hradu, a 4 questy naráz splnené.
Ale stalo sa, že som aj oslobodil iekoho a ten ma následoval. Bohužial , spetne na jeho záchranu som musel bojovať tak, aby jemu nikto neublížil, lebo útočili aj na neho a HP mu išlo dole ako mne. Keďže nemal žiadne brnenie, tak dostal 3 rany a bol tuhý. A quest trebalo zrobiť, nebol bočák. A po neho znova do hradu a znova na vyslobodenie ho presekať sa a znova ho ochraňovať.. Tak toto ma riadne sralo, ešte keď niekedy nie žeby stál pri mne a ja by som ho chránil, ale odbehoval kde tade a odkrýval sa pre údery, čo som dakedy ani nezaregistroval že odbehol kde si a tam dostal tri rany, len sa mi ukázalo quest defeated. No tak toto bolo na nervy, kde vám útočia na toho, čo ste zachránili a vy ho máte doviesť domov! Takéto ste hrali a bez save ?? Na nervy!

30