Kamarádi na vyšší úrovniEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:5 038
Přidat se do hry, kterou už vaši přátelé nějakou dobu hrají, se neobejde bez určitých problémů…

Přepis titulků

Včera jsem zničil skvadru skřetů svým novým útokem. - Paráda. - Už máš svatý úder? Jo, je to paráda. Bože, super kouzlo. - Čau, lidi. - Ahoj, Rowane. - Vítej v týmu. - Prima, žes přišel. - Rád tuhle hru zkusím. - Nebudeš litovat. Je parádní! Tak jo, asi bych měl začít tím, že se naučím ovládání. - Na to kašli, to pochytíš.

- Ne, fakt si to chci vyzkoušet. Jsme v šesté úrovni Začarovaných ruin, musíme použít ochranu proti temnotě. - Je to tak. - Nevadilo by vám… - Minule jsme neměli dost silné útoky. - Já jen… Musíme být rychlejší. Můžeme začít první úrovní? Nerad začínám výš. Klídek, je to jednoduché. Dělej to, co my. Pojďme na to! - Užij si to! - Ale já nevím… Dobrá práce, Rowane.

Jde ti to skvěle. Jen tak dál! Super, no. Viděl jsi to? Je tu tak 36 banditů, Rowane! Tyhle je lepší zabít na dálku. A to proto, že máš jen koženou zbroj a oni mají +2 do útoku na blízko. Musíš použít zbraň +3 požehnanou kaliborským chrámem a sejmout je na dálku. Tak jo! Díky, super, no.

Paráda, Rowane, super práce! Díky, paráda. - Alane, já se tak bavím! - Adame, tohle je paráda! Fakt zábava. - Paráda! - Viděli jste to? - Do toho, Rowane! - Paráda! Super práce! To byla zábava!

Nejlepší úroveň ruin! Byla to paráda! - Rowane, čtyři nové úrovně, gratuluju! - Jo, byla to zábava. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ah ano. opet umelecky preklad.
souvilost s originalnim nazvem... asi 7%

320

Odpovědět

Jo jo, není totiž nad otrocký doslovný překlad bez ohledu na kontext a tak, že jo :)

Když jsem hrával wowko, používali jsme slovní spojení jako „protáhnout instancí/dungeonem“, případně jsme zůstávali vyloženě u anglických výrazů. Přišlo mi mnohem lepší název přeložit volněji (zvlášť když video podle mého názoru celkem dost vystihuje), než se tu pokoušet o nějakou doslovnou patlaninu.

244

Odpovědět

+XardassPřeklad názvu je super 👍🏼

132

Odpovědět

no jasne hlavne udrzet kontext.
skoda ze se to nepodarilo. hodne stesti priste

214