Když se ukliknete…Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:4 067
…a dáte nechtěně nějakému NPC pěstí, většinou to nemá dobré pokračování. Ale pro koho vlastně?

Přepis titulků

Tak jo, to by bylo WASD, super. A pak klávesou F něco použiju. Ale ne, klávesou F provedu úder. Klávesou E něco použiju. Tak jo, fajn. Zdravím tě v Honeywoodu, dobrodruhu. Nejprve jsem nemohl uvěřit svým očím. Působíš jako hrdina s odvážným duchem. A to přesně… - Sakra!

- Bože, moc se omlouvám! Proč jsi mě praštil do ucha? Nevěděl jsem, že se tou klávesou útočí. Pardon, já nechtěl. - Nechtěl jsi mě praštit? - Ne. Jsem nový a zvykám si na ovládání. Dobře, tak já ti to odpustím. - Moc se omlouvám. - To nic. - Pokračuj, prosím. - Tak jo, jdu na to, budu pokračovat. Takže kde jsem to byl? Jo. Potřebuju, abys našel a přinesl mi dědečkův meč.

Je v kobce kousek od Honeywoodu. Když ho najdeš, zlomíš tím kletbu… - Cože? Au, co to ku*va bylo? - Pardon, omlouvám se. Já ti tady vyprávím o svém mrtvém dědovi a o tom, že je mrtvý. - Já nechtěl, pardon. - A ty mi ku*va dáš pěstí do obličeje? Omlouvám se. Pořád se ještě učím ovládání, nechtěl jsem tě praštit, fakt. Jak můžeš někoho omylem praštit? Učím se rozdíl mezi F a E.

Praštit a použít. V jiných hrách je to jinak. Slibuju, že už se to nestane. - Slibuješ? - Slibuju. - Dobře, když slibuješ, budu pokračovat. - Díky. Kde jsem to byl? Dost jsi mě rozhodil. A dost to štípe. Takže… Dědeček zachránil celý Honeywood. Návrat jeho meče nejenže zlomí kletbu, která trápí Honeywood, ale zlomí i kletbu, která od jeho smrti trápí mě samotného.

Dobrodruhu, vidím, že máš odvážnou duši. Přijmeš tento úkol? Ku*va! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář