Klíčový mechanismus hryEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:4 217
Někdy se vyplatí dávat pozor.

Přepis titulků

Sakra. Bandité utekli. Musíme je najít. - Do háje, už zas tenhle typ úkolu? - Zas tak zlé nejsou. Do háje. Tak se do toho pusťme. Tak co se tu píše? Karavana měla namířeno do Alderkeepu. A nic o banditech? To je k ničemu! Tak jo, hledám stopy. Tak jo, dobře…

Co je to? Ne, to je hlína. To jste nám tady nemohli nic nechat? - Možná najdu něco tady. - Co to děláš? Nevím, Bene. Hledám stopy. Co ty? Podle mě šli tamtudy. Opravdu? Nebo šli tamtudy, tamtudy, tamtudy, to nemůžeme vědět!

Rozdělíme se a půjdeme je hledat. Co? Rowane, rozhodně šli tamtudy. - Jak to můžeš vědět? - Stačí jít po stopách. - Jakých stopách? - Tamtěch. O jakých stopách to mluvíš? O stopách, co jsou na zemi! Kde? Co je to za stopy? - Počkat, jsi v detektivním módu?

- O čem to mluvíš? - Aktivoval jsi detektivní mód? - Co? O čem to mluvíš? - Zmáčkni R3. - Co? To nic nedělá. To nemyslíš vážně! Zmáčkni R3! - Nic to nedělá! - Zmáčkni to! - Co? - Zmáčkni tu páčku! - Okamžitě tu páčku zmáčkni! - Dobře, dobře, zmáčknu ji. - Co to bylo? - Detektivní mód. - Počkat, to je nějaká novinka?

- Ne. - Jak dlouho to v té hře je? - No tak to počkat! Chceš mi říct, že celou hru hraješ bez detektivního módu? Bože, tohle by spoustu věcí usnadnilo. Jak se ti cokoliv povedlo dokončit? No, jednoduché to nebylo. - Vraždy v Honeywoodu mi zabraly 18 hodin. - Děláš si p*del? To je úkol na pět minut! Detektivní mód se aktivuje během prvního úkolu!

- Fakt? Asi jsem ho přehlédl. - Je to klíčový mechanismus celé hry! - Už chápu proč. - Takže… Ale to znamená, že… Panebože! Jsem v šoku, ale taky jsem ohromený. - Je ohromující, že ses dostal až sem. - Díky. Jsem rád, že už o něm vím. Předtím to bylo na houby. Boha jeho, to je noob. Tak půjdeme za těmi bandity? - Asi jo.

- Ku*vadrát! - Páni, ty máš taky stopy! - Jo. Jo. - A já taky! - Jo! Klíčový mechanismus celé hry. Jo a ještě jedna věc. - Áčkem se skáče. - Jdi do p*dele, Bene. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

thank you for sharing with us
hellodear.in
teatv download

00

Odpovědět

To je jak ta mise ve Veitcongu, kde se prolézají tunely. Bloudil jsem tam v absolutní tmě jen s asi pěti chemickými světly, které se daly hodit na zem a říkal si, jak je to super těžké. Když jsem pak zjistil, že se dá klávesou L zapnout svítilna, tak mě málem trefilo. A byli i takový, kteří to skutečně zvládli bez ní 😄.

130

Odpovědět

Nebo u mě Mafia, kdy jsem nevěděl, že existuje mapa a jezdil podle kompasu. Trefit napoprvé tunel byl oříšek :D

20

Odpovědět

Já to zjistil až když jsem vylezl z tunelů :D

00

Odpovědět

I would make a decision purely based on the available games.

05

Odpovědět

Když začal trend zvýrazňovat itemy s kterými je možná interakce, tak jsem to buď okamžitě vypnul, nebo tu hru nehrál. Sice to bylo potom o dost těžší, ale minimálně jsem si nepřipadal jako idiot.
Například stopovací questy v Kingdome Come, bez jakýchkoliv nefér pomůcek byly zdaleka to nejlepší za poslední roky.

51

Odpovědět

Dobře je to vyřešené v Might and Magic VII. Některá povolání se mohou naučit schopnost "vnímání" a s každou další úrovní se ti zvýrazní víc a víc věcí - od tajných dveří přes pasti atd. Hru to nesmírně usnadňuje, ale zároveň to není žádné ulehčovátko zadarmo, protože si tu vlastnost musíš vypracovat stejně jako třeba umění ovládat luk :-)

80

Odpovědět

+Ramesse III.Na druhou stranu si dodnes pamatuju třetí patro Dungeon Masteru, kdy jsem procházel políčko po políčku celé patro a klikal na každý pixel, protože tam někde byl stříbrný klíč na stříbrných kamenech...

30

Odpovědět

Náhodou, jakože respekt všem těm, co zapalují mozečky a hrajou bez všech těch nápověd, co tě vedou za ručičku:) Mám to tak sám nejraději.

42

Odpovědět

Vo Witcherovi by mu to tak dlho netrvalo. Stopy boli vidiet aj bez modu, len slabsie.

32

Odpovědět

Za to "A"cko maju plusovy bod ;)

12

Odpovědět

Boha jeho Xbox a PS jsou uplně stejný :D. Já bych se rozhodoval jen čistě podle dostupných her.

00

Odpovědět

Odpovědět

jako decko jsem hrala world of warcraft. na levelu asi 15 jsem zjistila ze vsichni ostatni maji software pro navadeni k ukolum. a ja neumela anglicky.

kdyz mi o tom nekdo rekl tak to vypadalo presne takhle :)

41

Odpovědět

To já jako malý hrál nějakou střílečku ještě na PS1, single příběhovku. Neměl jsem páru, že existuje způsob healování a taky to bylo pro mě dost těžké. Když kamarádi ve škole zjistili, že nevím tenhle základ, reagovali jako Ben. Nejdřív se smáli a poté obdivovali, jak jsem se dostal tak daleko se základními HP :D

70

Odpovědět

ja som hrávala WOW za heal. Až na leveli 80 mi brat poradil healbot. Pozeral na mňa rovnako.

10

Odpovědět

V Lineage II jsou klíčovým prvkem ekonomiky světa tzv. soul/spirit shoty, které vyrábějí z různých materiálů jen trpaslíci a které výrazně, ale opravdu výrazně posilují zbraně. Když jsem, ještě na základce, začal Lineage hrát, neuměl jsem samozřejmě pořádně anglicky a neměl jsem tušení, že něco jako "shoty" vůbec existuje :-D Svým způsobem je obdivuhodné, že jsem se dostal až na lvl 35, když uvážíme, že bestii, kterou jinak sundáte 20 šípy, zabijete se shoty na 2-3 rány :-D

10