Mimo hraniceEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:1 284
Všechny hry i úkoly v sobě mají určité ohraničené území, kde se můžete pohybovat. Vydat se mimo něj nebývá rozumné…

Přepis titulků

Díky, že mi jdeš pomoci zachránit mou nemocnou babičku. Není zač, Gregu. Širé jsou země Azerimu. Ano, jsou nádherné. A můžeš jít, kam se ti zachce. Chci tě mít na očích. Jdeme přece za mou nemocnou babičkou. - Pardon, Gregu. - Nevadí. Je na smrt nemocná a… Hej! Vrať se! Pardon, zvykám si na ovládání.

Hej! Neodbočuj z cesty! Musíme za mou nemocnou babičkou! - Pardon, moc se omlouvám. - Vrať se! Myslíš, že mě tu můžeš nechat? Hej, tyhle slovní útoky nejsou potřeba, Gregu. Vrať se. A hned, ku*vadrát! Ne, nevrátím. Zjistím, co je kolem. Možná to tu i prozkoumám. - Opovaž se! - To se ti nelíbí, co? Nelíbí.

Vůbec. Koukej, jak jsem daleko. A je to. Máš pět sekund na to, se sem vrátit. VAROVÁNÍ: VRAŤ SE ZPĚT NA CESTU ÚKOL ZRUŠEN Zvládl jsem to. Jsem tu. - Nezvládl jsi ani hovno. - Ale jsem tu. - Čas vypršel. - Ale vždyť jsem tu. Ale pozdě.

A navíc jsi ztroskotanec. Úkol se ti nevydařil a zklamal jsi mě i mou babičku. Je mrtvá. Zrovna umřela. Určitě je něco, co můžeme udělat, ne? Pozdě. Neměl jsi to tu prozkoumávat. Umřela a její krev je na tvých rukou. Bože, Gregu, je mi to hrozně líto. - Omlouvám se. - Nevěřím ti, zm*de. - Co mám dělat?

- Nevím. To je tvůj problém, k*kote. Ne můj. Vrahu. Gregu? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

e

00

Odpovědět

No, Gregu, tvá bábrle bude muset oživnout aby si to ten hráč mohl zopakovat... :D
To je holt to prokletí časových kvestů :)

00

Odpovědět

Na konci měl prostě znovu přijmout úkol Schrödingerovy babičky. To by totiž bylo vtipné.
Takhle je to nuda.

00